Споделена история от Тинейджърски

Искам много внимание?
Вече от месец излизам с едно момиче...първоначално бяхме само приятелки, после открихме страшно много общи неща помежду си и в последствие нещата се превърнаха в нещо повече. До тук добре, но още в деня, в който си казахме как се чувстваме, решихме да не казваме на приятелките си от класа. И по-скоро на едно момиче. Двете са приятелки още от старото у-ще, и тя се притеснява дали няма да я намрази, или нещо такова, ако й каже. Честно казано, ако й е истинска приятелка не би го направила, но се съгласих.

И така започнахме на у-ще да се държим като едва ли не непознати, а когато сме сами (случва се само 2 пъти седмично, и то за няколко часа) е много по-различно...На другия ден пак. Търпях, мисля, прекалено дълго...Аз искам малко повече внимание, гадно ми е да гледам как на другите двойки не им пука кой е там, гейове ли са, би сексуални ли са и т.н., а ние вечно не можем, защото "Г-та по физика е там." или "Това момиче го познавам, с мен е на СИП." или "Много хора има." Едно от нещата, които харесах в нея беше, че не й пука за хорското мнение....не съм сигурна дали още е така...

И така 1 месец си мина и аз всеки път в у-ще изпадам в депресии заради това, а като сме сами пак е хубаво и пр. и пр. Не знам, може би аз искам прекалено много внимание, но не си представях, че с първото си гадже ще се крием от света...Опитвам се да й го покажа по някакъв начин, но тя изобщо не се досеща и накрая спря да ме забелязва...и ето го пак главния проблем - не ме забелязва...трябва да я видиш как се държи като има хора и как като сме сами...не мисля, че който и да е ще го издържи това мъчение...
Добре, май много взех да дрънкам xD Моля те, кажи ми как да постъпя...

Коментари

1.   Сигурно сте били вие оня ден в тролея, дето едната мадама щеше да се разреве от срам, а другата я беше притиснала към себе си и на няколко пъти я целуна бегло по устата, а тая засрамената й идваше да потъне вдън земя, поне такава ужасена физиономия беше направила.

Та дори да не сте били вие - тя не е наясно със сексуалността си, няма никакви чувства към теб, объркана е, понеже най-вероятно няма много мъжко внимание и ти си й била спасението.. до един момент.

Най-вероятно й е писнало, отделно я е досрамяло и се пита къде ли е бил акъла и в скоро време ще те разкара.. Дано не стане така, но все пак се подготви психически за най-лошото, след като сте само два пъти седмично заедно.

2.   Ти добре ли си?! Още си ученичка, а вече си лесбийка!!! Божеее до къде стигна тоя народ :Х

3.   Oт авторката: Хайде, номер 2, да си пишем коментари, които ще са ми ПОЛЕЗНИ, а? Иначе такива съм ги чувала 1000 пъти...

4.   Aбе стига сте критикували момичето...тва е привличане ок... на вас нормалните никой не ви дава наклон на живота нали ;) не го правете и вие ! казвала съм 1000 пъти на хорица като вас че живеем в свободна държава и всеки може да е какъвто пожелае ;) тва че вие избивате комплекси е др въпрос а сега по темата... след като ти се прави прави се и ти колкото и да тъи е гадно покажи и че тя не е всичко...че тя не е водеща в живота ти. знам че сега си мислиш : "да лесно ти е да го кажеш" и да наистина ми е лесно но в живота има мн по-хубави неща от това да се дормозип заради невниманието на едно момиче :) ще срещнеш друго :) айде сега си вдигни главата и смело напред мани ги тия хора кво ти разправат :p габи , 17год.

5.   Много благодаря на номер 7 за съвета и подкрепата ^^ Да, приложих го и подейства, взе да се усеща за какво става на въпрос и си поговорихме. Още сме заедно, но ако се повтори не мисля, че ще е така за дълго...

6.   " 2. Ти добре ли си?! Още си ученичка, а вече си лесбийка!!! Божеее до къде стигна тоя народ :Х "
Няма възраст за тия неща, има хора, които като ученици са мислели, че са хомо, но после осъзнават, че не са, има и хора, които са мислели, че са хомо и наистина са останали такива, понеже реално са! Та.. за тая работа няма възраст, нали все трябва да го разбереш някога?