Споделена история от Тинейджърски

Изневерих му...
Здравейте :) Момиче на 18 съм и имам сериозен приятел от 2 години.Обичам го и то много!В събота излязохме с приятели и едно от момчетата ми предложи и докат му отговоря че имам приятел той ме целуна :S аз му отвърнах и така стана нали разбирате?

Той беше толкова щаслив и сега имаме среща на която мисля да му обесня,въпреки че знае че си имам приятел.Но не това ми е проблема незнам какво да кажа на приятеля си мисля да не му казвам!Чувствам се много гадно,една приятелка за да ме успокой ми казва,че не съм сигурана дали той си няма друга приятелка и че няма нищо лошо и че трябва да си изживея живота.

Но аз не съм като нея да ходя с няколко наведнъж и затова сега ми е гадно и то много не можах да мигна,да не споменах че приятеля ми от 6 месеца го няма е сега да не си помислите че само чакам да си замина и тръгвам с друг,защото не е така.

Искрено съжалявам ако имам някъде грешки просто много бързам :) Дайте ми някакъв съвет за първи път ми е да постъпя така :) Мерси предварително на всички обърнали ми внимание (hug)

Коментари

1.   И ти си като всички останали момичета, спиш с всеки, ако го обичаше нямаше да му изневериш, жалко за момчето. И на мене ми се е случвало да ми изневярят,с приятелката ми стана същата история и като ми каза веднага и теглих шута, въпреки,че все още я обичам, но имам достойнство и никога не бих простил, изневяра на такива като тебе. Обичал си го- ха ха ха. То винаги така става в една връзка, винаги единия обича повече и да ти кажа мочето щом е 2 год. с тебе наистина много държи дасте заедно и не ти изневярява, ти неслушай курвенскта си приятелка. На нея кат и се живеее да спи ако ще с 100 момчета, тая не ти е никаква приятелка. По добре да си с един, но поне да знаеш.......... Много съм ги виждал тия като тебе.....

2.   Много сте бързи, бе. За една целувка разбирам, но как успя да те вкара в леглото без да се усетиш и да успееш да реагираш?

3.   Здравей! Аз също бях в твоето положение преди 2 години. Няколко пъти излизах с едно момче, но освен целувки, нищо друго не е имало между нас. Незнам защо го направих, много съжалявам, но така или иначе не мога да върна времето назад. Вече 5 години сме заедно с моя приятел и след онази случка не съм погледнала друг.Адски съжалявам, адски ми е гадно...

Искам само да ти кажа да не съжаляваш, защото за да изневериш, значи нещо ти липсва във връзката- дали ще е любов, внимание, секс, нежност, уважение...

В моята връзка по онова време ми липсваше внимание, това го останових след като върнах лентата назад. По онова време не съм го осъзнавала, не съм знаела какво правя. Сега не бих го направила отново.

За това искам да ти кажа да не съжаляваш, да не обвиняваш себе си, гледай напред и ако обичаш приятеля си, просто не го прави отново и не му признавай какво си направила, защото ще загуби доверието си към теб.
Просто се наслаждавайте един на друг и не гледайте "настрани" :)
Успех! ;)

4.   Ако наистина признатият грях е половин, намери начин да си признаеш, ти си познаваш приятеля и ще знаеш как най-безболезнено да му кажеш. Няма тайни, всичко лъсва рано или късно и тогава последствията са непредвидими.

5.   Ако държиш истински на него,не му казвай.Станалото станало, гледай напред!

6.   Не се вживявайте толкова. Опознай мъжете преди брака!:)После е по-трудно и рисковано, има и деца...

7.   Такива неща не се признават, защото много трудно се прощават. Признат грях -половин грях. Да, ама като си признаеш по-малко виновна ли ставаш. Най-много приятелят ти да не може да понесе тежестта на рогата и да ти бие шута. Щом си осъзнаваш вината, носи си я и не карай момчето да страда излишно.

8.   Чакайте не съм спала с него само се целунах ме

9.   Ако признаеш пред себе си че си сгрешила, вземи си поука и не повтаряй същата грешка. На него не му казвай.

10.   Мъж 26г.
Не му казвай, никога и при никакви обстоятелства. Това е изцяло в твой интерес, дори и когато си му бясна и искаш да го нараниш не си признавай. Номер седем го е казал много добре "Признат грях -половин грях. Да, ама като си признаеш по-малко виновна ли ставаш. Най-много приятелят ти да не може да понесе тежестта на рогата и да ти бие шута. Щом си осъзнаваш вината, носи си я и не карай момчето да страда излишно". ако си признаеш ще го нараниш и ще разрушиш доверието между вас. Това, че ще трябва да пазиш тази тайна ще бъде твоето наказание и така е най-добре за всички. Иначе си добро момиче, след като не си спала с него не е станало нищо фатално. Пожелавамти късмет.

11.   1. Тъпа си.
2. Ква е тая връзка от разстояние?
3. Да ти имам любовта.
4. Прави си секс, ама не се обвързвай с "любов" поне.

12.   Като не сте спали, те е опипвал нали? Дано момчето научи и да те зарежи? Щото такива като тебе не заслужават любов, толкова да си лесна, можеше да се съпротивлиш, а ти съвсем доброволно си му налетяла. ЖАЛко Жалко за момчето!!!

13.   Нормално е човек да сбърка,но след грешката ,която си осъзнала ,направи така да докажеш на прителя ти все по голяма обич и го уважаваий все повче ,но него лъжи за напред!не му казвай за случилото се сте го нараниш излишно!ако чустваш ,че ти липсва нешо поговори с него ,така сте изгладиш отношенията си !

14.   1. Намери начин въобще да не му казваш, крий до последно.
2. Зарежи ония тъп тиквеник, бий му шута ДИРЕКТНО!
3. А тая твоя "Приятелка" га е** в майката! Боклука дет те е целунал и тая фльорца ги игнорирай въобще!
4. Остани си с това момче и ако пак направиш същата грешка трябва да осъзнаеш, че не го обичаш и грешката е в теб.