Споделена история от Тинейджърски

Ще ме боли ли пак?
Здравейте на всички!
Аз съм на 13 години (момиче). Преди няколко дни ми беше за пръв път. Бях на дискотека и там се запознах с едно момче на 19. Предложи ми да отидем у тях. Аз се съгласих, тъй като ми бях останала с впечатление (от вечерта) че е много свестен. Отидохме в тях. Говорихме си, пихме малко и той ми предложи да правим секс... Аз му казах, че съм девствена, че много ме е страх и, че ще правя секс с него само ако е ми обещае, че ще бъде наистина много внимателен...

Правихме секс, но мен ме болеше ужасно и имаше много кръв, пък и той не беше много внимателен :(...И сега много ме е срах да опитам пак... Страх ме е, че пак ще ме боли и, че пак ще има много кръв...

Моля Ви, кажете ми какво да правя... Ще ме боли ли пак? Ще има ли пак кръв? Да изчакам ли преди да опитам пак? Или всичко просто ще отмине...?

Коментари

51-66 от 66

58.   Нямам думи. Колкото теб съм и си нямам гадже.. Още е рано.. Направила си голяма грешка!!

59.   Ти не знаеш, елементарни неща като това за кръвта и болката при първите няколко пъти, а пък секс правиш.

60.   И аз съм го правила на 13 години, но партньорами беше много внимателен, само 1 път му казах, че малко ме боли, но той ми се извини! Всичко зависи от двамата! Сега съжалявам, че съм го направила толкова рано, но вече е свършено! Само се притеснявам да не ми стане нещо с организма, тъй като е още недоразвит! :( Някой да ми отговори на последното изречение!

61.   Ужас... ужас... ужас - САМО ТОВА ЩЕ КАЖА!
1. Как си отишла на дискотека на 13 години? ! Ти родители нямаш ли?? И това са те оставили цяла нощ без да знаят къде си?? КАКЪВ СЕКС ЩЕ ПРАВИШ НА 13 ГОДИНИ!!!?? Какви са тия глупости! А този ПЕДОФИЛ, който го е направил с теб трябва да отиде в затвора...

62.   Здравей. аз съм на 15 и още не съм правила секс и не мисля да го правя в следващите няколко години. това което си направила в дискотеката до някъде не е изцяло твоя вина защото в нашата държава май стана нормално батковци да си играят с малки наивни момиченца.

Съветвам те да си си взела поука от случилото се и да внимаваш следващия път да ти е с човек който те обича и който няма да се подиграе с теб като този. четох че ранния полов живот вреди на психиката и на половия живот в по-късен етап от живота ти, затова предлагам да се кротнеш за няколко години когато ще си готова да пробваш отново с някой зрял човек, а не с 19 годишен лигльо който не може да си хване гадже и си играе с малките деца. успех от мен :)

63.   Аз съм почти на 13 още малко имам да стана! така чета това - помислих че става въпрос за цикъл или нещо подобно! боже мой, видях го и направо се изумих! във ваканция сме вече работа с учебници, упражнявам се а нямам цикъл нито гърди слаба съм! 6 клас сега го завърших с отличен 5. 56! какво ми говориш спала си с момче нищо чудно де то ся просто е за мен бъркотия! аз съм изуменааа какво искаш да ти кажа да те поздравя ли ми няма да стане! нашите ми позволяват до 20. 00 най -късно да съм навън същост по тва време трябва да съм си в кащи! би трябвало да си в 7 клас защо не залегаш нат математиката и българския ми си тръгнала да се занимаваш с момче ще имаш матури... всичко вече е свършило в пубертета като си не означава че тряя да спиш с някого при тва с първия срещнат в дискотека. вече трябва да си на 17! вече по-може за мен нормалното е след 18 години да спиш с момче и трябва да го опознаеш добре!

65.   аз съм 14 годишно момиче и не мисля да правя секс скоро но пе на 16 години не мога да си представя как оп и в тях как му имаш доверие ако цялата история е вярна, че ми прилеча на измислена

67.   Аз съм на 16 почти на 17 години и не съм правила секс. А ти си тръгнала на 13 да ми правиш секс. Я почакай малко накаде си трагнала бе момиченце ти дори сега навлизаш в побертета ''о боже мой''! Просто незнам накаде отива България (незнам)!

68.   Лелее момиче ти си на 13 :О .. твоят партньор е на 19 :О . оолеле Боже как изобщо е пожелал да спи с теб ... не е било хубаво на толкова ранна възраст още повече на 13 си и пиеш.. добре лошо няма, но аз на твоята възраст ( сега сам на 17) тичах по улиците с децата карах колело цял ден скачане бягане един вид живеех живота на дете, а не на тийнеиджър та дори и по-голяма ... нямам думи просто аз сам на 17 и все още съм девствена ( не че не съм имала предложения за секс) олее какви ги вършат днешните деца

69.   момиче ти добре ли си? как може на 13 години секс да правиш аз сам на 15 години и мисля след месец някаде да го направя имам си гадже което е на 17 и ще бъде много внимателен :)) а и зависи от огранизма ти може и да те боли втория път може и да нете боли не, че те съдя да грешка е и неможе да се поправи но поне вторият ти път да е с човек които обичаш и да си на 15 години някаде :)) умната момиче умната :))) за напред да знаеш :)))

71.   Как можете да го приемате нормално (не говоря за всички).... Що за глупост е това? .. За да мининеш към тази стъпка трябва да познаваш човека, да му имаш доверие.. А и ти си се стягала.. Трябва да се отпуснеш и да го изживееш.. ако се стягаш ще те боли двойно повече.. но какво да говоря като ти си на 13??? ... ти си "леко момиче".. личи си.. ходила ми тя на 13 години на дискотека и да спи с първия срещнат, който и се е видял свестен.. амми ако се окаже глупак, забременееш.. Какво ще правиш?? .. някой ще поема грижите за детето на някаква 13 годишна кучка.. Да БЕ ДА..

73.   аз съм момче на 13 и много ми се прави секс но знам че още не съм готов а ти с първия идиот си се е_ала и то с
19 годишен айде разбирам целуване дори с езици ама чак до такова нещо просто не можали да истърпиш до 18 пак после колкото си пойскаш се чу__й това е от мен

74.   ми незнам какво да кажа незнам за мен днешното поколение е многоооо лигаво и си мислят за голяматА работа като правят секс на 13, 14. видяли от приятелки или подръжават на някой си ;д гледат от някой накъде отива светът :@@

78.   Олеле майко мила ти си само на 13 не че аз съм по голяма от теб аз съм на 15 имам си приятел който е на 18 и сме заедно от 1 година и 5 месеца.. обсъждаме тоя въпрос за секс но и двамата мислим че не сме готови и още ни е рано пак ти със първия срещнат.. момиче осъзнай се... помисли малко като станеш майка и твойте деца да правят така и да те излагат по тоя начин хубаво ли ще ти бъде? Седни на четири буквието си и учи а не мисли за секс...!! ТОВА Е ПРОСТО СРАМ ЗА РОДИТЕЛИТЕ ТИ ПОМИСЛИ ЗА ТЯХ, А ЧЕ НА ТЕБ ТИ ИЗЛИЗА ИМЕ ПО ТОЯ НАЧИН НЕ СЕ ЗАМИСЛЯШ НАЛИ.. че ти като станеш колкото мен сигурно ще се омъжиш.. СТЕГНИ СЕ!! И НЕ ПРАВИ ГЛУПОСТИ!! извинявам се ако съм допуснала грешки! :)

83.   Скъпо момиче аз също съм на 13 не съм правил секс но моя съвет е такъв изчакъи малко да пораснеш се пак ти си само на 13 парвия пат винаги има кръв но после става приятно ако изкаш можем да говорим на 4 очи и да ти обясня че няма от какво да се страхуваш

86.   Хеи, пикли. Да, си, играете, с, кукли. а, :не, с, пишки.????

51-66 от 66