Споделена история от Тинейджърски

Ще ме боли ли пак?
Здравейте на всички!
Аз съм на 13 години (момиче). Преди няколко дни ми беше за пръв път. Бях на дискотека и там се запознах с едно момче на 19. Предложи ми да отидем у тях. Аз се съгласих, тъй като ми бях останала с впечатление (от вечерта) че е много свестен. Отидохме в тях. Говорихме си, пихме малко и той ми предложи да правим секс... Аз му казах, че съм девствена, че много ме е страх и, че ще правя секс с него само ако е ми обещае, че ще бъде наистина много внимателен...

Правихме секс, но мен ме болеше ужасно и имаше много кръв, пък и той не беше много внимателен :(...И сега много ме е срах да опитам пак... Страх ме е, че пак ще ме боли и, че пак ще има много кръв...

Моля Ви, кажете ми какво да правя... Ще ме боли ли пак? Ще има ли пак кръв? Да изчакам ли преди да опитам пак? Или всичко просто ще отмине...?

Коментари

1-50 от 66

1.   Малка си още, защо си играеш с огъня бе дете! Знаеш ли до какво води ранния секс на твоите години???? А знаеш ли, че още не си развита за такива работи... Образована ли си как да се предпазиш от бременност??? Ще те боли и още как!!! Що за човек си с първия срещнат да си легнеш? Още на 13 години и искаш да ти сложат име на "леко момиче"... Залягай над уроците развивай се като пълноценнен човек, а не като някаква разпоретина..

2.   И да изчакаш пак ще те боли още няколко пъти при секс, но мн. по-малко. Колкото до кръвта би трябвало да няма повече. Винаги има първия път, а болката първите няколко пъти. Все пак изчакай още си мн. малка за секс и дори да не те боли няма да усетиш истинската тръпка, трябва да пораснеш още поне с няколко години. Живей си детството, то няма да се върне никога, за секс винаги ще има време.

3.   Спокоино миличка всичко ще се оправи, сексай си се на воля само ползваи презервативче или спиралка а за кръвчицата сащо не се притеснявай все някога ще спре !!!!!!

4.   Това не е възможно да е писано от 13 годишно дете. Измислена е .

5.   Днес децата навлизат по -бързо в пубертета и долната граница е паднала. Не съм за мн ранния секс но човек сам си преценява аз самата съм на 19 и за пръв път съм спала с момче май на 15 беше няма значение и дали сега или на 20 то все щеше да я боли и това си зависи до самия организъм така че ..

6.   Едвали си на 13. Ако си го приживяла преди години е хубаво да го споделиш като спомен. Не го използваи като заблуда на мъжете. Ако си мислиш за еротика има еротични саитове.

7.   Дъщеря ми е на 13, голямо женище, с цици и задник двойно колкото моя, ама начинът и на изразяване и всичко останало-на дете. Та не ми говорете глупости всички вие.

8.   Абе какви са тия глупости, нашта на 13, ми се запознала с някакъв в дискотеката и опа в тях, ти да не си от лесните, не прави никога нещо само защото другите го правят намери походящия човек и тогава! ...е вече е късно де, ама... това според мене е ценен момент от живота ти,тои няма да се върне вече, ако е истина направила си грешка !

9.   Ау, голяма грешка :( И да е било така, и да не е, то така става, дискотеките са пълни с 13-14 годишни лапетии...

10.   Малеее ти нормална ли си бе ти си само на 13 тцтцтц пък и то с първия срещнат ..... на каде отива света бе хора проебаха се на по 13-14 годишна възраст ....

11.   Ми аз съм на 14 год и искам да кажа че до колкото съм чела и знам първите 2 3 пъти ще те боли но после ще отмине ! Не съм 100% сигурна защото съм още детствена но имам сериозен приятел с които чакаме удобен момент и място да го направим :)

Тъпото е само че си го направила за ПРЪВ ПЪТ с някой който едва познаваш :|

12.   Здравей,мила. Аз съм на 29 и ще ти кажа само нещо, че си направила грешка-направила си. Вярно е, на 13-14 години започвате да правите секс повечето тинейджърки, но защо трябва да е с първия срещнат? Първия път е нещо "свято :)" което ще помниш дълго време...Но както и да е. Мога да ти кажа само, че недей да бързаш за втория път (ако вече не си го направила) намери НАИСТИНА подходящия и тогава. Това е просто съвет! :)

13.   ОТ БИОЛОГИЧНА ГЛЕДНА ТОЧКА ДЕВСТВЕНАТА ТИ ЦИПА [ХИМЕН] ВЕЧЕ Е РАЗКЪСАНА СЛЕДОВАТЕЛНО ВТОРИЯ ПЪТ НЯМА ДА ТЕ БОЛИ.

14.   Да ти кажа аз сам на 13 и след мен тичат само 17, 18, 19и20 годишни батковци и при мен е така но аз не ходя по дискотеки и не вярвам и ти да си била на дискотека заштото няма да те пуснат в никакъв случаи. Мога да ти кажа че никога няма да легна с парвият срешнат дори и да ме принудят. Всичко това което ти разказваш е толкова грубо че нз кво да ти кажа. Аз сащо сам развита и винаги когато ме питат на колко сам години ме изкарват 9, 10 клас а аз сам само на 13. Знам има и хубави батковци но все пак в края на краищата още сме малки. Когато на кака ми и беше за 1 път тя сподели с мен и после се консултира с една приятелка и тя и каза че 1 път винаги е така но после всичко е ок така че няма страшно и все пак (успех)

15.   абе хора,какво става в тая държава бе????????????? Осъзнавате ли, че давате сексуални съвени на 13-годишно лапе?!?!?!?!?!?!?! 13 години са тва, по дяволите, а на всичкото отгоре нашта отишла и се изчукала с първия срещнат!!!!!! Тва дете родители няма ли, кой родител ще пусне 13-годишната си дъщеря на дискотека без да се прибере цяла нощ, аз съм не изумена, а нз как да го опиша. На всичкото отгоре не съм някоя консервативна лелка с остарели възгледи-18годишно момиче съм, разкрепостена съм, правя секс, защото това е нещо съвсем нормално, но, мамка му, на 13 не е!!!!!!!! Поне ние на 13 години още играехме с барбита и най-мн. да се закачаме по детски. Вярно е, че сега децата се развиват по-бързо, но пак си остават деца, с типичното детско мислене-вижте я и тая пикла, чула, недочула за секс и тръгнала с баткото от дискотеката, който забележете, успяла да прецени като "свестен".

Кога спря да ходиш на детска градина, кога доби опит да определяш хората, пък и секс да правиш??? Мойто мислене е, че децата на 13 трябва да имат вечерен час 9.00 (въпреки че аз никога съм нямала, но 89ти набор може би е последния набор от хора имащи принципи, морал и най-вече съвест).

16.   Еми аз няма да те съдя, защото знам какво е, найстина това е голяма грешка и ще го запомниш за винаги, но вече знай как си се изложила и горе главата. Докато човек не си го намери няма да му влвзе нищо в главата .. бъди умна за напред, и човек каквото сам си направи никой не може да му помогне!

17.   Аз също съм на 13 но чесно да ти кажа, че си напраила огромна грешка първия ти път ще ти е за цял живот а ти си го направила с момче което дори и не познаваш добре трябваше да го направиш с човек които обичаш и знаеш че ще е внимателен с теб а ти си го напраила с първия срешнат но не те виня просто ти го казвам като на приятелка ;) и споко няма повече да те боли като правиш секс ;) но ако все още не си го правила 2 пъти 2-ия ти път и натам мисли и го прави с човек които държи на теб и ти държиш на него ;) +това го направи след като навършиш поне 15

18.   Аз съм на 15 години и вече се замислям над този въпрос (секса), имам си сериозно гадже говорим си с него за това но след като прочетох няколко статии се потресох; шокирах; отвратих!!

Детството е само 1! Тия години няма да можеш да ги изживееш никога отново! Не мога да те съдя, а и нямам това право, но за мен това е ужасяващо.. в каква държава живеем и каква е тая цялата гнусотия и порнография... отгоре на всичко и с човек който не познаваш.. да не говорим за родителите... всичко е толкова изкривено и потресаващо че направо нямам какво друго да кажа освен, че съжелявам за тебе и за начина по който са се развили тия неща.

19.   Ами какво да ти кажа... Аз съм на 15 и от моя гледна точка, това е доста тъпо... На 13 си се пак... аз тогава си живях още детството... Предполагам че си била на детска дискотека... там се разхождат такива 19-20 годишни "пичове", който са "зажадняли" за секс с 12-13 годишни....

Виж след теб могат да ходат много типове който да мислиш че харесваш... но поне си запази достойнството и не отивай по далече от флирта... фантазирай си, прави каквото щеш.... но поне втория път запази за някой наистина важен... Няма да те критикувам... направеното е вече свършен факт.... Жалко за тебе... с непознат и на 13.... Желая ти успехи.

20.   Леле на 13 години и си правила секс?! ти не си добре найстина...аз съм на 16 несъм кой знае колко по голяма от теб но на 13 години..наистина детска постъпка...аз на 13 още си играех с кукли... :D ти за секс ми говориш.при това с ПЪЛНОЛЕТЕН ...много си сбъркала найстина

21.   Аз съм на 13 години и не смятам да правя секс поне до навършване на малолетие.В никакъв случай не те виня, това е свършен факт,но ако беше с човек на който държиш,вярваш и обичаш нямаше да те боли изобшто.Чела съм много за секса за лична култура,разбира се и за себе си,имам и по-голяма сестра която може да каже сащото ,че ако си настроена да не те боли,ако вяржаш и обичаш човека с който го правиш няма да осетиш нищо пвече от най-голямата трапка в живота си както е станало и с нея.Тя загуби детственоста си на 16 години и това за нея бе прекрасен и незабравим момент,защото го сподели с приятеля си от 2 години,който обичаше,на когото разчиташе и вярваше,че ТОЙ ще напраи този момент незабравим,защото е споделен с него.Затова зависи от нагласата и правилния чожек.Ако си казваш че ще те боли и не се отпуснеш в ръцяте на човека който обичаш ще те боли!Ако изчакаш и се довериш на любими ще си на седмото небе!!

22.   Ти си на 13 ? Нещо не схващам с 19 годишен! Аз на твоята възраст незнаех какво е това!

23.   Mалеее ти найстина не си добре и аз съм на 13 но не сме обмисляли с приятеля ми но няма нищо вече няма кво да се направи

24.   Oле, ми какво да се каже за това просто нямам думи... родителите ти каде са?! Не че те съдя но не е ли те срам да го пишеш това незнам, аз сам на 17 и още не сам намерила правилният човек камо ли ти... и то при това с човек които познаваш макар и от няколко часа незнам сега колко време си била в дискотеката... но определено не можеш да прецениш един човек за толкова време има ла сам си приятел и сам седяла с него 3 месеца и след това си показа рогата разбираш ме в какав смисал ти го казвам. Според мен саветът ми е да не го правиш... да се спреш за дадено време поне направи 16 и помисли добре с кого яе е! Сега незнам как приемаш съветите на другите, като убида или като савет но по добре се вслушаи в тяхните думи и си извади увод... това е от мен

25.   Много си зле... =(

26.   Аз съм на 15 .. мен не ме болеше, нямаше кръв. Много зависи от момчето. Боляло те е, защото не е бил внимателен. Не пускай на всеки, не е хубав. Намери свястно момче, да е внимателен с теб. Тогава гарантирам 100%, че няма да те боли. Колкото по-възбудена си, толкова по-добре ;)

27.   Ти не си наред и аэ съм на 13години, но не съм си и помисляла за секс. Каде е майка ти или баща ти, пускат те да транбоваш, като глуха кучка по улиците. Не че съм задръстена и не иэлизам, но чак дотам не съм стигала!

28.   Ти нещо не си в ред ами ти знаеш ли,че деца на 10 години още се държат като 8 годишни а ти си три години по-голяма от едно 10 годишно дете и си правила секс щото чула кво е и айде явно тебе пубертета те е бил хванал по-рано това нещо трябва да го забравие и да не го казваш на никой защото е много лошо
ами ако някой от приятелите ти каже на майка ти и баща ти ти кво ще правиш мисли за мечтите си мисли за нещаа които ще се случат примерно,че ще ходиш някъде на планина на море бъди дете каквото трябва да си мисли за хубави неща а не за такива
лоши не бъди горда с това което си направила има време за това но сега си още малка

30.   миличка много си малка за секс. и не е трябвало с 19годишен. също е глупаво че си отишла в тях - и по-сериони неща можеха да се случат. на 14 съм имам 1год. връзка с момче на 17 и се чувствам добре с него - никога ни ми е казвал - айде в нас да правшме секс [така щеше да ми докаже колко ме обича] :D въпреки това сме правили секс 3 пъти .. само 1вият път ме болеше .. но зависи от организма ти
надявам се да съм ти била полезна :)

32.   леле майко
аз съм момче на 13 харесвам една която още не знам дали ме харесва ама да правя секс БЕЗ КОМЕНТАР
целувки разбирам с език разбирам ама секс това не е ей така с когото искаш където искаш.

33.   аз съм на 15 ... ии г0 направих с м0йт0 гаджее ... действително ме беше много страх .. но незнам дали беше правилно от 6 месеца ходим .. на 20 години е ... това е че ме е страх да не ме остави .. ;хх .. ак0 наистина си го направилаа ... всеки път ще ти тече кръв но по по малко .. на мене не ми беше много само 1-2 дена ... първият път винаги боли мене ме много боля .. ;х но зависи ии от партньора ... ак0 е внимателен ..

34.   до 33. как така ще ти тече всеки път кръв? Ти имаш една ципа за късане. Може да тече и при втори път, ако е останало нещо от ципата, но пък всеки път.....
Правилно е на 15 да правиш любов с приятеля си, но не ако не го искаш, ако нямаш нуждата, нямаш „привличането„ и само от срах да не те остави. Да, може и да го направи, но ако не го желаеш, какво от това? От друга страна пък само да не правиш секс от страх също не е правилно.
По-естествено нещо от яденето и секса едва ли има. Ние обаче носим отговорност и при двете - и двете може да са източник на здраве и щастие, но и на болест и смърт. Да правиш секс е отговорност!!!
При мен първият път НЯМАШЕ кръв, но болеше. Приятелят ми не ми повярва,че съм била девствена и отидох на гинеколог - каза ми ,че ципата ми била еластична и още даже не е скъсана както трябва! И при сестра ми е било така. И с мен не бяха нежни, а нямаше кръв.
Всичко е физиологично - ако им аш дебела и плътна ципа, ще боли и има много кръв,но само първия път.

ПС - за мен е педофилия да отидиш на дискотека и да примамиш едно 13 годишно дете!!!Достойно е за затвор! Аз като бях на 16 лъжех в дискотеката , че съм на 14 и се отървавах от всички „кандидати„ - ти не си ли казала за възрастта си?

35.   Искам да кажа само че аз също съм на 13 и моя първи път беше също с човек, с който се запознах на дискотека, но след няколко дни го направихме.. аз те разбирам най-добре от всички : ) сега съжалявам за това, но нали ще имаме и следващи.. трябва само да внимаваш да не забременееш или да не хванеш някоя болест + това дали човека няма да ти лепне името на к*рва ;)

37.   35, не си никаква к, а дете, от което са се възползвали.

38.   И аз съм на 13, но дори не ми е минавало през главата такова нещо...на дискотека не съм ходила, а какво остава такива глупости...

39.   На 13 на дискотека. как пък не

40.   Стига сте съдили детето. това се случва насякъде не само в България насякъде! Такъв е животат днес аз съм на 25 години и съм видял много таива случаи няма какво да се напраи и не детето или 20 годишния педофил са виновни виновен е системата в която живеем защото деноношно в интернет се гледат снимки на к-ви по ц.. ци и тн порното си е като сапунките по БНТ какво искате те децата гледат гледат па накрая и те искат да опитат... ... ...

41.   Слушай ме сега, много внимателно! ! !
13 годишна курва тръгнала се чука по дискотеките, ти нормална ли си? Да не си циганка, щот обикновенно те раждат на толкова. Аз не съм разкрепостена или задръстена и също съм на 13, но все пак аз много, много, ама много държа на МОРАЛА (естествено в нормални количества). Това, което си направила НЕ Е УЖАСНО, ТО Е УЖАСЯВАЩО! На твоите години би трябвало да мислиш в коя гимназия да влезеш и да залягаш над учението. След време когато станеш на 20 много ще съжеляваш! Попринцип до 18 години се забранява гледането на порно (но ние всички си гледаме нали? ), което ше рече, че след 18 си решаваш. ВЕЧЕ да правиш секс. Оставете, че системата е гадна, ама извинявайте тя ли оправлява нашия личен живот. Аз гледам юри например, там също две ПЪЛНОЛЕТНИ момичета правят секс по любов, но все пак не смятам, че като гледаш подобни неща трябва задължително и ти да го правиш.
Знаеш ли то се вижда какъв, човек ще станеш и повчрвай ми няма да си от успелите. Апък от др. страна можеш да пробиеш в порното или курвенството =)
АЗ СЪН ДЕТСТВЕНА И СЕ ГОРДЕЯ С ТОВА! ! ! =)

42.   номер41 си много права бих ти стиснла рката осо се познамхме аз см на 18 г и имам гадже но несм прави секс с него макар че тои много иска аз држа на морала тои има интерес защото см първта дето му отказа дественсм и ще го нправия но кокато има подходиящ много има но те искат само секс да минт за броики да кажат еи с тази спах 41 много си права

43.   о0леле няам думи.. аз също0 съм на 13 год. и нз ужасно мн съм възмотена е слаба дума УЖАСЕНА даже... аз също съм сагласна с номер 41

44.   и аз се судех как преди 5 години сестрами беше детствена и със зетми правиха секс за първи път и я боляло много и нея и него но незнам какво е

46.   Слушай сега какво ще ти кажа... ти си само на 13 години, а той е на 19 много ясно че ще те боли ако тръгнеш да го правиш пак с някой доста по голям от теб.. на тези години момичетата трябва да имат достойнство върти си газа ии горе главатаа.. дори и да тичат зад теб момчета теб не трябва да те интересува. Фании си гадже целувки и прегръдкии да но да тръгнеш да го правиш е много тъпо и смешно на тези години! Запомни на тези години трябва да имаш достоинство а не да си някакво '' момиче на повикване ''!! За всичко си има време :))! Усперх и се заслушай в думите на другите те са много правии за всичко :)

47.   Ти добре ли си бе дете ??? Как може, аз съм на 14 години вече и не правя такива работи, а ти си дори по-малка от мен? Знаеш ли какви страшни неща стават по улиците??? И особено да те е поканил във вас и ти си се съгласила, а сте правели секс?! Ти си толкова малка, а от сега секс правиш. Като пораснеш ейтака всичките ще те ш*бат с извинение, ще си им като момиче за всичко, това ли искаш? Я се вземив ръце!

48.   детски фантазии са това, един 19 годишен мъж няма да седне да се занимава с теб освен във фантазиите ти. Може наистина да си се чукала но не и с 19 годишен

51.   Просто не мога да повярвам! На твоите години се сабирахме на улицата и играхме спасяванка и жоманки а тя тръгнала наща на 13 години да прави секс.. просто сегашното поколение.. а не искам да си представя за родителите и, на 13 години тръгнала на дискотека..

52.   не мога да се изразя с думи - СРАМОТА. Аз съм на 19, първият ми път беше на 16 и да не беше приятно изживяване, но го помня. Щом те е страх за болката, значи не си узряла достатъчно. Твърде малка си, наистина много малка. Един ден ще ти дойде акъла и ще съжаляваш. А относно въпроса ти първите няколко пъти има болка, но с времето все по-лека. Моя съвет е - изчакай!

53.   52, историята е от преди 3 години! Момичето дето е било на 13 вече е на 16!

54.   Хора вие тука само я опреквате, мила да не ти пука аз също съм на 13 вече почти 14 и от нашето училище аз съм единствината от 7ми и 8-ми клас която не е правила, а тея от 8-ми да доста дори има една който е нямала пари за сок и едно момче и е казла че то ще плати и после със секс я е накарало да си плати сока и това беше още мината година когато е била на 12 така че, е мисля че от опити не се умира пробвай пак казват че 1-вия и 2-вия е гадни но после ти ставало приятно незнам още! Надявам се че съм ти помогнала.

56.   Не намирам за нормално едно дете на 13 да прави секс с 19 годишен, срещнала току-що и то къде-в дискотека. Това е толкова глупаво! Не го познаваш, а му подаряваш, най-ценното си... Не сте нормални хора, какво ще стане с тази държава, затова сме на този хал. Децата пият и се ебът, политиците ни крадат и лъжат, пенсионерите само недоволстват и се оплакват, циганите са ни превзели, работещите само се чудят как да не работят и да взимат повече пари... с такива хора, включително и този 13-годишна пикла, какво искаме?
Освен, че днешната младеж е толкова разхайтена е и неграмотна, в повечето коментари има правописни грешки.

57.   Ти си едно малко детенце, а с*кс ще ми правиш и ще питаш дали пак ще те боли? Ей момиченце вземи стани човек.. СЯДАЙ ДА УЧИШ... Чуда се как са те пуснали вобще на дискотека родителите ти луди ли са?

1-50 от 66