Споделена история от Тинейджърски

Искам да намеря пътя до сърцето му!!!
Здравейте, от доста време чета написаното в сайта, но едва сега намерих смелост да споделя и моята история. Тя е следната: преди малко повече от месец разглеждайки един сайт за запознанства на очи ми се наби профила на едно много симпатично момче. Може би поради факта, че сам палничка или и аз незнам защо все не намирах смелост да му пиша и гледах ли гледах профила му ден след ден....докато веднъж влизайки за пореден път видях, че той ми е писал. Зарадвах се много!

Така започнахме да си пишем в сайта, в последствие в скайпа. От начало не си пишехме често, но с времето започнахме да пишем всеkи ден. Така разбрах, че той е от моя град на 21 години /аз съм на 18/, работи близо до моето училище и си има приятелка за мое съжаление. Ден след ден пишейки си интересът ми към него ставаше все по-голям. Един ден когато за пореден път си говорехме, той ме покани да излезем. А аз въпреки, че бях копняла за този момент не събрах смелост и му отказах! Той ме вика да излезем още два пъти, но аз все му отказвах боях се, че ще ме отхвърли защото сам пълна!

Един ден обаче реших, че нищо не ми коства поне да пробвам, уговорих се с една приятелка за разходка на другия ден и го поканих! Той прие, а аз изгарях както от желание да го видя така и от притеснение какво ли ще си помисли като види прид себе си една дебеланка! И ето че денят на първата ни среща настъпи, никога няма да забравя чувството което изпитах когато видях наживо очите и усмивката за който бях мечтала толкова време! В мига в който ми се усмихна сякaш с магичeска прyчица изтри цялото ми притеснение /та нали знаеше толкова много за мен /. Запознах го с приятелкaтa ми и започнахме да си говорим, всичко беше чудесно той беше толкова естествен, чаровен и мил/ в този момент oсъзнах, че сам влюбена в него и го искам завинаги/.

И така първата ни среща мина чисто приятелски, но много по-добре отколкото очаквах, та той беше принца от приказките за който всяко момиче си мечтае! Вечерта тръпнех в очакване дали ще ме потърси в скайпа и да той го направи, аз бях на седмото небе/значи все пак е останал с добро впечатлиние -мислех си аз/ Започнахме да си говорим и в един момент той ми сподели, че много е харесал приятелката ми! Почувствах се толкова зле, та нали срещата му беше с мен! Тя обаче не проявявя никакъв интерес към него обвързана е от дълго време, пак нали и той си има приятелка и казва че я обича. И така ден след ден времето минаваше, а аз всяка сутрин стоях пред училище и го чаках да мине за да го видя. Улавяхме погледите си за някакви секунди и така до вечерта когато пък говорехме ли говорехме.....Аз вече бях 100% сигурна,че го обичам !

Ала той си има приятелка /тя е с 6 години по голяма от него и според нея е непълноценна в тяхнятя връзка защото има здравословин проблем и не може да задоволи мъжките му потрибности/! Аз го обичам толкова много но така и не намирам смелост да му го призная, защото той гледа на мен като на приятелкя пък и аз сам дебеланка едва ли би ме заменил с нея! Много пъти сам го питала защо я обича толкова, а отговорът винаги беше един и същ, тя е много добър и земен човек, също като теб. В последствие може би подтикнат от мъжките си потребности, той започна да се държи по-различно призна ми че,иска да бъде с мен защото много му се иска да прави секс с мен. Винаги обаче уточнявяше, че няма да има проблем да си останем просто приятели след това /искам да уточня може да ви се стори смешно, но съм девствена/! Аз винаги му казвах, че не искам да правя секс с него подтиквана първо от факта, че сам девствена и ме е страх да не го разочаровам и после от това, че си има приятелка и не гледа на мен сериозно! Той ме питаше има ли нещо което не знае, а аз му казвах просто че не искам! Все още продължаваме да си пишем, а той продължава с намеците си, но защо го прави нали обича приятелкятя си ! Обичам го и искам отношениятя ни да преминат към нещо повече рно как да постъпя не зням ?

Помогнете ми моля ви даите ми съвет ! Притеснявям се много от факта, че съм пълничка и нямам опит не знам как да го задоволя, а искам да го направя щастлив да го накарам да забрави приятелката си ! Как да спечеля сърцето му много го обичам какво да направя ? Искам да го накарам да ме обикне по същия начин но как? Моля ви и за съвет какво да праве ако се стигне до секс ?

Ще очаквам съветите ви ! Благодаря предварително на всички !

Коментари

1.   Мисля, че това не е истинска история.

2.   Здравей! Щом казваш, че обичаш това момче по-добре му кажи или му намекни за чувствата си, ако не лично, то по скайпа. Недей да правиш секс с него, щом той е все още с приятелката си. Казваш, че тя не го задоволявала, но той е все още с нея, значи може би наистина има силни чувства към нея. А и ти сигурна ли си, че това е истина? Ако той отговори на чувствата ти - добре, а ако - не по-добре се опитай да го забравиш. На 18год. си и си млада да се превръщаш в "любовница", да го задоволяваш сексуално, а той да се връща при нея. Тепърва ще се запознаеш с много други момчета. А ако много искаш той да ти е първият порови се в интернет за материали и повече подробности относто половият акт и го направи, но със съзнанието че сексът между вас няма да е стъпка към нещо повече.( пък и нали той сам намеква че след това ще си останете приятели) мен лично не би ме удовлетворило това "чук-чук" от време на време, защото приятелката му не може. Пиши пак какво си решила.

3.   Здравейте, повярвяйте и на мен ми се иска да не се бях влюбвала и историята която ви споделям да беше измислена, но уви не е!!!С всеки изминал ден се влюбвам все повече и повече .... Вчера се реших да бъда по открита с момчето, което обичам и повреме на поредният ни разговор в скайпа и след поредният намек за секс от негова страна, аз го попитах действително ли си има приятелка, защото поведението му спрямо мен не е поведение на един обрързан и по негови думи влюбен мъж.

Неговият отговор беше следния и той ми каза ,, виж при положение че тя (приятелкятя му) ми казва че не съм бил за нея, че тя била луда, да съм си търсел друго момиче, че не ме ревнувала, че била свикнала да и изневеряват и няма да я угорча ако си намеря друга ти как би реагирала няма ли да се залагаш по чуждото,,.След това негово изказване имах само един въпрос към него, а именно сигурен ли е че тя го обича защто според мен това не е поведение на една влюбена жена! А тои ми каза, че според него тя все още не била осъзнала, че го обича! Почувствах се толкова кофти аз го обичам толкова много и съм готова на всичко за него, а тои се е вкопчил в приятелката си и не забелязва любовта ми! Незнам как да му покажа любовта си, страх ме е че ще ме отблъсне защото съм пълничка, а на кой му е притрябвало гадже дебеланка!

Казах му, че аз бих била много щастлива ако има кои да ме обича дори наполовината на това калкото тои обича приятелкятя си, а той ми отвърна, че съм чудесен човек и е сигурен, че ще съм много по-обичана от приятелкятя му но за целта трябва да отслабна! Това за пореден път ми показа, че не означавам нищо повече от приятелка за него и ме нарани жестоко, аз знам и правя всичко възможно за да се променя но трябва време!

Незнам какво да правя вече обичам го такъв какавто е много го обичам, а той се държи толкова странно. Понякога имам чувството, че ме обича друг път е толкова студен! Моля ви дайте ми съвет какво да направя за да го спечеля? И ако продължи с намеците си за секс какво да направя да бъда ли с него, и как точно да му доставя удоволствие защото нямам опит и не знам как да го задоволя ? Ще очаквам съветите ви, моля ви помогнете ми защото го ОБИЧАМ повече от всичко!

4.   Моля ви, ако някой е преживял нещо подобно да ми даде съвет ! Вече незнам какво да направя и как да се държа с весеки изминал ден страдам и се измъчвам все повече дори вече започвам да си мисля, че няма смисъл да правя каквото и да било! Въпреки, че го обичам и искам да съм с него вече незнам дали си заслужава ?

5.   Според мен не си заслужава да обичаш някой които иска само секс от теб.

6.   Ходи на фитнес и еваларка....

7.   Здравей! Напълно нормално е на 18 години да си под влиянието на толкова силни емоции. Четейки писмата ти оставам с впечатлението, че тази любов наистина е едностранна. Мила не позволявай първия ти път да се обезличи с човек воден от либидото си! Разбирам те напълно какво чувстваш-почти всеки е минал по този път. Дай си малко време-не бързай, секс винаги можете да правите като приятели, но на теб не това ти трябва. Толкова чувствителен и уязвим човек като теб заслужава да бъде най-малкото уважаван, а по думите ти не мисля, че е така. Отстъпи крачка назад и ако държат на теб ще те потърсят-не тичай след него, с цената да го изгубиш. По-важно е ти да получиш това което ти е нужно-любов. Пожелавам ти успех с "господин-сексприятел".

8.   Аз съм на 29г. и съм преживяла една, две любови и ако ме питаш ще те посъветвам: ако те привлича сексуално, има тръпка, ами прави секс с него, независимо от притесненията ти по отношение на липсата ти на опит, нали точно така се трупа опита, не споделяй с приятелки за намеренията си, а само ти и той. Така ще избегнеш скомфузни ситуации ако нещо не се е получило както трябва. Пък после се похвали, няма лошо. А за чувствата ви... може пък после той да се привърже към теб още повече, аз имах подобна връзка с колега, само за секс и 7год. по-късно /сега/ имаме бебе на годинка и половина. Така, че нищо не се знае!!! А може и ти да разбереш, че всъщност не го обичаш толкова колкото си си мислила :) , при всички случаи- направи го, иначе има опастност цял живот да съжаляваш и да се питаш " Ами ако..... какво ли щеше да бъде?". Направи каквото те влече сърцето, и УСПЕХ, добрите винаги побеждават.

9.   Спри да му се обаждаш известно време, започни да го отбягваш, като ти пише му отговаряй с по една- две думи, отдръпни се малко. Колкото повече тичаш след него и му обръщаш внимание, толкова той се прави на интересен. Нека си малко по-трудно достъпна. Ти си му вече спечелена бройка. Казва ти, че трябва да отслабнеш и тогава и ти ще си обичана колкото неговата приятелка!!! Самоуважение нямаш ли? Толкова ли няма други момчета. Вярно е че първата любов е важна и дълго време няма да можеш да го забравиш, но ако той не променя държанието си към теб в положителна посока, защо трябва да се измъчваш по него? Започни да излизаш и с някое друго момче и следи за реакцията на твоя любим, как ще реагира - ще изревнува ли или ще му е безразлично.

10.   Здр, аз съм момичето написало историята. Искам да благодаря на всички дали ми съвет. №9 изпробвах съвета ти и започнах да излизам с друго момче, а реакцията от негова страна (на момчето което обичам) беше:,,разбери този какво точно иска от теб само секс или нещо по-сериозно и внимавай много защото ги има всякакви,,. След което аз спрях да излизам с другото момче просто защото не ми беше приятен. Дистанцирах се известно време от момчето което обичам, но чувствата ми към него са все още същите. Напоследък започнахме да си пишем отново всеки ден и всичко беше нормално до момента в които той отново не започна да ми прави намеци за секс. Дори бих казала не намеци, а в прав текст ми каза, че иска да правим секс. Аз му отвърнах, че не съм от тези дето си лягат със всеки и го правят само за спорта (още повече като се има предвид че съм девственна). Той ми отвърна:,,няма да е за спорта нито ей така ние сме приятели и такива ще си останем защото ти си добро момиче и уважавам такива хора,,. А аз вече съм толкова объркана че незнам какво да правя. Да бъда ли с него или не (пък и след като съм девствена и нямам опит как точно да му доставя удоволствието което очаква, пък и се притеснявам много от факта,че съм пълничка и ме е срам)? За бога аз го обичам повече от всичко, но тои е с приятелката си! Какво да правя? МОЛЯ ВИ ПОМАГНЕТЕ МИ?

11.   Здравей мила ако решиш можеш да ми дадеш скайпа си и да си пишем защото и аз имам проблеми сходни на твоите аз се пиша bobby_1000 ако решиш ми пиши

12.   Номер 11 намерих те в скайпа и ти писах, но явно не сме на линия по едно и също време за да се засечем! Дано се засечем някой път, ще се радвам многоо! Благодаря на всички изказали мнение!

13.   Абе мила кфо му се вържеш ся ?! Ако искаш направи го с него обаче мн хубаво си помисли ... Той ще ти е първия а той не се забравя никак лесно ... Вярвай ми ... Обаче ако искаш ... ако си сигурна , че искаш той да е първият ти направи го само мн внимавай да не те прецака много гадно ...Инъче отначло всичките ти се пишат за приятели и после те заеба*ат ... Така , че ти си решаваш обаче добре си помисли дали той е един от малкото различни мъже искащи не само секс а и поне малко чувства ... Но в крайна сметка избора си е твой , но въпреки всичко замисли се над думите ми ...

14.   Миличка, той не те заслужава. Ако се чувстваш достатъчно готова за секс и да си останеш само с това те устройва, го направи, но не очаквай повече. Хубаво е да си изживееш първия път с някой, когото обичаш, но ако е взаимно е още по-хубаво. Ясно е, че той иска САМО да те използва, можеш да намериш по-късно някой, който ще цени много повече това, което ще му даваш и ще бъдеш ЕДИНСТВЕНАТА за него. Моят съвет е да не го правиш, този човек не е последният мъж на земята, а и какъв мъж е след като е способен да каже на едно момиче, че трябва да отслабне?? Вярно,че любовта е сляпа, но това е прекалено очебийно!!! Не се занимавай с такива глупаци!

15.   Ако момчето наистина е привлечено от теб няма да се притеснява от това, че си пълничка. Аз като чета написаното от теб оставам с впечатлението, че това момче еска да прави секс по принцип, с която жена му се върже. Понеже вие си пишете той те чувставо по-близка и си му подръка, когато му се пииска секс. колкото и да си влюбена според мен не трябва да правиш секс с него. Направи го с мъж, който много те харесва и е влюбен в теб. Тогава преживяването ще бъде наистина хубаво, точно като за първи път.

16.   Мила, мисля, че няма смисъл да му мислиш толкова. За съжаление човека не е искрен с теб. Държи се добре с теб, защото ти го правиш. Фактите, че има приятелка и е с нея, иска от теб само секс и ТОВА ДА ОТСЛАБНЕШ(тоест да се промениш заради него), мисля, че са достатъчни да те накарат да се замислиш...че не си струва. Не се занимавай с него, а намери човек, който ще те цени заради това, което си, ще е с теб, независимо от всичко и ще прави всичко за теб, ще те харесва пълничка или не и ще ти е верен и ще те обича. Такъв човек има за теб, но едва ли е този. Успех. ;)

17.   Аз няма да се обеснявам много. Историята ми е че при майка ми на работата, харесах едно момче, но не знам как да му взема телефона или скайпа понеже съм много срамежлива, и не знам дали си има приятелка... Ще се почувствам много неловко ако събера смелост и го питам за телефона му и той не отреже като каже, че си има приятелка как да постъпя...? Дайте ми съвет.

18.   Aми само да ти кажа че трябва да се престрашиш и да му кажеш квото имаш да казваш.Аз макар че го направих пак нямаше ефект при мен щото се оказа че момчето което харесвам не иска вразка по принцип не е заради мен а по принцип , и се га мн страдам и нз какво да правя

19.   Дайте ми съвет. от 5 месеца подаржам вразка с един маж. (официално женен от 31.01.2010г.). и два дни преди свадбата си доиде да ми каже в очите, че ще подписва. аз знаех много по - от рано от негов приятел , който ходи със сестрами... когато си дойде ми даде един негов прастен до следващия път когато си дойде,а това е след един месец(март)(неговия приятел ми каза, че преди си е идвал на годината един два пати а откакто взехме да се чуваме си е идвал три пати). три дни след свадбата той не ме потарси... нито аз него... той взе да званни някаде към четвартия ден и продължаваше, но не му отговарях на смс-те и обажданията девет дни, но накрая не издържах.

И когато се чухме му казах че е най-добре всичко между нас да приключи,но той ми каза, че дори и всичко между нас да приключи той нямал бил да спре да ме тарси... НЕ ИСКАМ ТОВА МЕЖДУ НАС ДА ПРИКЛЮЧИ СТРУВА МИ СЕ ТОЛКОВА ИСТИНСКО... ТА ТОЙ Е НА 26Г. И МИ ПИШЕ И ЗВЪНИ ПОЧТИ ВСЕКИ ДЕН НА МЕН ДЕТО СЪМ 16Г. ПИКЛА ... И ПРЕЗ ТЕЗИ ПЕТ МЕСЕЦА МИ Е НАМЕКВАЛ САМО ТРИ ПЪТИ ЗА СЕКС... ПИШЕ МИ СТРАХОТНИ СМС... ПРАШТА МИ ИМЕНА НА ПЕСНИ(С КОИТО КАЗВА , ЧЕ МИ ПРАШТА ПОСЛАНИЯ) А ВСЪЩОСТ ТЕ СА СТРАШНО НЕЖНИ И РОМАНТИЧНИ... МИСЛЯ, ЧЕ СЪМ ВЛЮБЕНА В НЕГО... ИСКАМ ДА САМ С НЕГО , НО МЕ Е СТРАХ ОТ МОМЕНТА КОГАТО ЩЕ ТРЯБВА ДА СПА С НЕГО(ЗАЩОТО ЗНАМ , 4Е СЕКСА Е ВАЖЕН ЗА ЕДНА ВРАЗКА) , НО МЕ Е СРАМ ЗАЩОЪО САМ ДОСТА ПАЛНИЧКА... НО ТОЙ НИКОГА НЕ МИ Е КАЗВАЛ НИЩО ЗА ТОВА, НИТО МИ Е НАМЕКВАЛ, ДОРИ НАПРОТИВ БРОЕНИТЕ ПАТИ В КОИТО СМЕ БИЛИ ЗАЕДНО МИ Е ПРАВИЛ МНОГОКРАТНО КОМПЛИМЕНТИ...

СТРАХ МЕ Е ЗАЩОТО МИСЛЯ, ЧЕ ТОЙ ИСКА САМО ДА СИ ИМА МОМИЧЕ КОГАТО СИ ДОЙДЕ ТУК... ОТ ДРУГА СТРАНА МИ СЕ СТРУВА ТОЛКОВА ИСКРЕН, ЧЕ ДОРИ И ВЛЮБЕН... НА СВЕТИ ВАЛЕНТИН МИ ПИСА СМС КОЙТО ЗАПОЧВАШЕ С ЛИПСВАШ МИ! ИСКАМ СКОРО ДА ТЕ ВИДЯ! И Т.Н.... А КОЛКОТО ДО СЕКСА , ИСКАМ ДА ГО НАПРАВЯ С НЕГО(ИНАЧЕ САМ ДЕВСТВЕНА), НО СЕ СРАМУВАМ ОТ ТЯЛОТО СИ, А КОЛКОТО ДО ОПИТА РАЗЧИТАМ ТОЙ ДА МЕ НАУЧИ НА НЕЩО... :)

МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ ПОСТАВЕНА СЪМ ПРЕД ГОЛЯМА ДИЛЕМА" ДА БЪДА ЛИ (16Г.)ЛУБОВНИЦА НА МАЖ КОЙТО Е ТОЛКОВА ДАЛЕЧ ОТ МЕН, И КОЙТО ФАКТИЧЕСКИ НЕМОЖЕ ДА МИ ДАДЕ НИЩО ОСВЕН ВТОРОТО МЯСТО И МАЛКО ХУБАВИ МОМЕНТИ.. " ИНАЧЕ ТОЙ ВСЕ ОЩЕ МЕ ТЪРСИ... АКО НЕ МУ ВДИГНА ТЕЛА ПИШЕ СМС-СИ... ТРАПНА В ОЧАКВАНЕ ДА МЕ ПОТАРСИ ОТНОВО И ОТНОВО , ЧУВСТВА СПОКОЙСТВИЕ КОГАТО ЧУЯ ГЛАСА МУ И СИГУРНОСТ КОГАТО СЪМ В ПРЕГРАДКИТЕ МУ...

20.   Моят проблем е много по голям от твоя наистина толкова много съм объркана . аз съм на 20 и аз се запознах с едно момче от интернет това беше преди една година. писахме си в скайп
разменихме си телефоните по нататък решихме да се видим
не бях излизала така с непознати но се реших имаше нещо по което си приличаме той беше от смесен брак неговата майка е чужденка . бях от скоро в България нямах много приятели. помня първата среща носеше бяла роза след време ме и нарисува и така нищо не изпитвах към него . виждахме се рядко точно когато почнах да изпитвам нещо той каза че след няколко месеца ще ходи войник почнахме да се виждаме доста често да се виждаме почнах да се влюбвам но си останахме само приятели . но и аз не знам точно какво иска прегръщаме постоянно се закача знам че му се иска да ме целуне ... но като гледам някои снимки виждам как прегръща и други как да разбера точно какво иска няма нищо ясно между нас дали ще останем само приятели но аз го обичам много моляви дайте ми съвет.

миличка тебе ще те посъветвам не се съгласяй щом си има приятелка не заслужава поговори с него и му кажи че не си готова да станеш любовница на който и да е виж той какво ще ти каже и пиши .