Споделена история от Тинейджърски

Флеш на втората дупка на ухото
Здравейте.
Нося разширител за флеш 2 мм на втората дупка на ухото си. Искам да стигна най-много до 6 мм, но се притеснявам, че тъй като дупката е по-нагоре няма да успея да я разширя до толкова. Въпросът ми е до колко най-много може да се разшири втората дупка? Мерси предварително.

Коментари

1.   Отговорът е mimetic polyalloy!

В Terminator-2 имаше една запомняща се сцена, когато застрелват T-1000 с едрокалибрен самовзривяващ се куршум в главата. Зейва дупка по-голяма от юмрук в центъра на лицето, преминаваща през цялата глава. След няколко секунди полимиметичната сплав запълва дупката, а текстуриращата повърхност възвръща нормалния вид на лицето...

2.   Еми максимум 20 мм, ще ти се скъса ухото иначе. Направи примерно 6-7, за де не ти е грозно.

3.   Успех в намирането на хубава работа като поратснеш
С тия флешове всеки ще те иска

4.   Може би до 3 мм

5.   Номер 1 с нищо не помогна ;) само изрази някакво мнение което на никого не помогна в края на краищата, тя не искаше съвет а е конкретно със питане така че разбирам какъв ти е проблема :):)

6.   freak.... кому е нужно това? обзалагам се че изглеждаш много по-добре без такиа дупки дет мога да си пъхна ръката...

7.   Хора, вие не сте нормални да си правите флешове. Първо, че ако не го правиш с медицински игли или почистени разширители със спирт, може да си направиш такава инфекция, че да ти одрежат цялото ухо. Мислите ли като правите такива глупости? Второ, че за момиче е грозно. Нали знаеш ако се сбиеш с някого какво може да стане? Едно момиче имаше към 8 мм флеш и се сби с друга и другата успя да си вкара пръста във флеша и й го дръпна надолу и й разкъса ухото и ходиха да я шият. Имаш ли си на идея каква беля е това? Как може да се изтезавате така? Ти не само имаш фреш на ухото, имаш и флеш на мозъка, щом ти харесва. Също така това се прави в студио, където виждат дебелината и големината на ухото ти и преценяват с точност всичко, а не ти у вас на огледалото да се ръгаш там и разни предмети. Супер скъпи са лекарствата и операциите, ако стане беля. Ние как да знаем дали ще успее да ти се разшири? Поне да беше дала снимка. Зависи от големината на ухото ти, за моето ухо ще стане ако пожелая, но имам приятелки с малки уши и няма шанс да стане. За гадатели ли ни взе?

8.   Принципно, да, зависи и от големината на ухото ти, но аз не бих рискувала с повече от 8 мм.