Споделена история от Тинейджърски

Как да спечеля едно момиче?
ЗДРАВЕЙТЕ
Аз съм едно момче което иска да спечели едно невероятно момиче. Незнам как да се изразя по точно.
Влюбен съм в едно момиче от много време опитвах какво ли не за да я имам:Каних я на срещи, излизахме, много си говорихме, споделяхме, но нищо не се получава. Много приятели ми казаха да се отдалеча от нея и да немисля за нея, но просто вече не мога толкова я обичам че не мога без да я видя поне веднай нa ден. Истината е че ние сме вече в един клас и сега ми стана по трудно.

МОИТЕ ВЪПРОСИ КЪМ ВАС СА:

1. Как да я накарам да ме хареса?
2. Как да действам когато съм с нея?
3. Какво мислите вие как да тръгна: да се откая или не?

Моляви помогнете ми опитвах всичко за тези 3 години но нищо не cтава.

МОЛЯВИ ПОМОГНЕТЕ МИ :) :) :)

Коментари

1.   За да я накараш да те харесва просто бъди себе си нищо повече. Ако те харесва такъв какъвто си значи е супер работа ако не изобщо не се занимавай с нея. Бъди внимателен с нея, никога не я лъжи. Когато си с нея се интересувай само от нея бъди само до нея. Обръщай и внимание много. Значи някой ще ти кажат да не и обръщаш внимание така тя те иска само временно, но като те има физически или не вече няма да се интересува от теб. Ако толкова я харесваш не се отказвай, ако тя те върти и ти прави номера да е с теб примерно и да се занимава с други направо я отпиши. Това е от мен. Кажи ми на колко си години в друг коментар за да знам как да те съветвам в смисъл малък ли си за да обичаш, каприз ли е или си голям и знаеш какво наистина изпитваш. Пиши по-долу.

2.   Колко ти е дебел портфейла?
Pr0cK

3.   Преди всичко трябва да те предупредя, че ако до сега не те е харесвала поне малко едва ли с външност ще я спечелиш
1. Дръж се мило с нея. Намери нещо общо между вас. Постепенно си говорете - заговори я след училище, но тъй като сега е лято ще е по-трудно. Може да ти се стори старомодно, но може да и оставиш цвета, които са анонимни.
2. Просто се дръж мило, но ако я поканиш на среща отново може да е във киното - нали знаеш номера с прегръдката...
3. Тук не знам какво да ти кажа, но за да не си губиш времето я питай направо има ли някакви чувства Дано да съм помогнала! Успех!

4.   Ох приятел решението е много просто. Излизаш с нея. Казваш и че я харесваш и това дето си написал по горе
1 Въпрос:Как да я накарам да ме хареса
1 Отговор:Няма как да я накараш ако те харесва те харесва ако не значи ще ти разбие сарцето това е... Не взимай нещата толкова на сериозно после ще го разбереш.
2 Въпрос:Как да действам когато съм с нея
2 Отговор:Най-важното бъди себе си. Намери оща тема за която да си говорите. интересувай се от нея а не тя от теб.
3 Въпрос:Какво мислите вие как да тръгна: да се откая или не?
3 Отговор: Щом я харесваш не се отказвай!!! Ако те е срам или нещо такова недей се отчайва. Ако я харесваш толкова много и го признай когаот се видите деней се срамува. Ако това се случи на срещата гледай поне да не ис личи и това е което искам да ти кажа УСПЕХ!!! :)

5.   Ако тя има интерес към теб, сама ще ти го покаже. Бъди мил, грижовен, пускай шеги - трябва да си забавен. Не бъди лепнат до нея, прави и комплименти и така. Успех и пиши.

6.   Прочети за теорията на стълбата и ще ти стане ясно, защо нямаш шанс. Не се оклюмвай, животът е пред теб, ще има други яки мацки!

7.   Братле имах същият казус като твоят...
Накрая се отдръпнах от нея и никакви контакти за да може да не мисля за нея и се получи..
А ако искаш да я впечатлиш най-добре започни да ходиш на фитнес,момичетата се кефят на такива неща повярвай.Кажи и нещо мило от сорта че има много хубав глас или че постоянно мислиш за нея...момичетата харесват също цветя и бонбони можеш да я изненадаш когато поискаш дори и ако има рожден ден скоро или друг празник можеш да направиш точно това.
Не се срамувай знам колко е трудно но щом си влюбен в нея и мислиш постоянно за нея по-добре го сподели с нея за да знаеш дали има смисъл всичко това с нея!
Успех ти пожелавам !

8.   3 години да гоня една и съща пикла? Никога. Слушай сега какво ще направиш... Първо: вземи си топките и си ги присади отново...2-ро: Вземи се в ръце и хвани нещо друго...Но помни момичетата НЕ харесват да им показваш че ги харесваш... Бъди гадняр и ще имаш успехи... Аз имах подобна девойка която ме разиграваше когато бях ученик...Отказах се, и започнах наред. След време и с нея успях да бъда за известно време и не бях особено впечатлен ... Така че не се вживявай за няква си жена, бъди мъж!!!

9.   Здрасти !
От това,което чета оставам с впечатлението,че си доста по-малък от мен,а и най малкото,че все още ходиш на училище.
Това,което искам да ти кажа е недей да се издигаш мацката в култ в никакъв случай,защото само ще изпаднеш в положение,в което ще се чудиш,защо така те унижава,но когато го раздаваш cool и не ти дреме тогава нещата се обръщат.Гарантирам ти,че ти не я обичаш,а просто си силно привлечен към нея,но това не е обич ще срещнеш още много момичета,обаче колкото по-рано успееш да се въздържаш от това да показваш колко прекрасна е тя,толкова по успешен ще ставаш с жените.Леко по леко ще започне да ти върти номера,а ако сега е малка за такива неща то след време някоя друга ще го направи.Затова го раздавай по ларж и по непукист :)

10.   А ти осъзнаваш ли че след като нищо не става за 3 години значи просто няма чувства към теб!? Огледай се за друго момиче! Сигурна съм че има някое което те харесва а ти го пренебрегваш заради неправилната!

11.   Откажи се,щом 3 години си се опитвал и не се е получавало няма смисъл. Не си давай празни надежди

12.   здравей,
може би не знае, че я харесваш или чака да направиш първата крачка
Излезте още веднъж и накрая я целуни.
На други ден ще разбереш дали ще станете гаджета!
Успех!

13.   Имах същия проблем. Не знам как да постъпиш, но знам че каквото и да става не прави грешката да и бъдеш най-добър приятел!!! Лично аз го направих и за капак ми изстърси следното:
"Не искам да тръгнем, защото ако тръгнем ще започнем да се караме, а ти си ми много скъп."
Просто когато тя има проблем и ти я изслушаш(знам, че ще го направиш, защото мъжете сме глупави слаби и просто няма как) и кажи нещо от сорта няма да ти се меся, но..... и я съветвай.

А ако найстина тя ти е много скъпа гледак да не се карате, защото аз се скарах с нея и бяхме прекъснали контакт за една година, но нямаше как от един клас сме и се оправихме криво-ляво. Но за тази една година не ми истинаха чувствата до момента в който разбрах, че всичките и думи са лъжи. И че явно не заменимия "най-добър" приятел, все пак е бил заменен.
Ако все пак направиш мойте грешки просто, когато и кажеш, че имаш чувства към нея не очаквай отговор, а просто я целуни и то ще си покаже дали тя има чувства към теб.

Sadstory man^.-

14.   Здрасти. Аз лично зная как да я спечелиш. За 1-ви въпрос отговора е много прост. Просто нея карай. Тя сама ще си реши. Ако това не помогне просто си разкрий чуствата към нея. И аз съм хлътнал по едно момиче. За 2-ри въпрос бъди себе си. И за 3-ти въпрос ако наистина ги харесваш не се отказвай. И УСПЕХ.

15.   Братче, като гледам какви "умни" съвети са ти дали, скоро няма да видиш гадже. Ако ставаше само с фитнес/пари/комплименти/покани, сега нямаше да има самотни мъже. Нито едното не е необходимо. Трябва подход и то индивидуален подход според момичето. Прочети за школата за флирт.

16.   Аз съм момиче и в момента едно момче ме преследва. Разбира се, това е силно казано, но все пак е много дразнещо. Моят съвет е да се опиташ да спреш да мислиш за нея. Повярвай ми, получава се, забравяла съм 2 момчета в живота си. Не е чак тлкова трудно, а най-хубавата част е че след това се чувстваш свободен. Успех! :)

17.   Виж сега няма как да я накараш да те хареса просто бъди смел и й разкрий чувствата си ако те шубе да говориш просто я целуни.