Споделена история от Тинейджърски

Кучето ми
Здравейте, хора! Имам пекинез от бебенце на 1-2 месеца сега е на 3 години. знам как до къпя, и сресвам... това за мен е много лесно.. но не знам как да го храня какво да му давам, и кога да му давам. Не яде хляб! Но това не е проблем за мен, обича пилешко, свинско... но не знам по колко да му давам, не знам как да му чистя зъбите хД :( и трябва ли да се вземе нещо за онези неща под очите му? Съжалявам за грешките това го написах набързо моля ви помогнете ми какви неща трябва да му взема?

Коментари

1.   Потърси в интернет как се гледа пекинез или се консултирай с ветеринар. Той ще ти помогне, може да направи ваксинации на кучето, да ти предложи хубава храна (запомни, че храната, която ядат като малки, е скъпа, заради качеството й) и купи мноого играчки. Не забравяй да го обичаш много!!

Ж17

2.   Консултирай се с някой приятел, който има куче или с ветеринар. А също може и да четеш в интернет. По форумите има много теми за грижата за кучетата от всякакви породи.

3.   аз имам пекинез на 9 месеца (днес ги направи ) на обща храна е, а за това под очите с една мокра кърпа (мокриш една суха ) и внимателно под окото :)
Дано да съм полезна

4.   Кучешка храна, родители. Ти да не си на 5 години, че не знаеш?

5.   Щом за 3 години досега не си го уморила, давай смело нататък в същия дух!

6.   За онези неща под очите му : Взимаш едно памуче , мокриш го с топла водица и просто почистваш :) Това е .

8.   Номер 4, Не става каква да е кучешка храна или оная в кварталния магазин, нали ти е ясно? :Д