Споделена история от Тинейджърски

Пристрастена съм към образа му
Здравейте,
Аз съм момиче на 14 години. От скоро време не мога да спра да мисля за едно момче. НЕ съм влюбена, просто защото на тая възваст съм щастлива и да една целувка..какво говорим за любов.

Както и да е. Значи видях го преди няколко дни. Поздравихме се и той ми се усмихна. Не знам какво ми подейства така, но се разтрепетих. Прибрах се в нас и още треперех. Легнах и запсах. Когато се събудих още мислех за него. Почти не си говорим - да не кажа изобщо! От 1 месец на сам не мога да го изкарам от акъла си. Не заспивам без да си мисля какво би било, ако сме заедно. Идеализирам го. Опитвала съм да не мисля за него - не се получава.

Знам, че вероятно е нещо временно и ще отмине скоро, но вече не издържам. Почти ми писаха двойка понеже си зяпах през прозореца и мислех за него. Мама вече мисли, че пия или пуша, тъй като съм много разсеяна. Сигурно звучи тъпо и несериозно, но на мен ми вреди, защото ми предстой кандидатсване, а майка ми ми няма никакво доверие в скоро време. Искам да се съсредотуча и да уча, но просто не мога. Какво да правя? Как да го избия от мислите си ?! Моля ви дайте някакви идеи :) Мерси :)

И съжалявам за грешките, не съм свикнала да пиша на български :)

Коментари

1.   Наблегни повече на ученето, излизай повече с приятели, направи си ежедневието по-заето, за да не мислиш толкова за него. Първо кандидаствай и си оправи бъдещето, после мисли за момчетата. Имаш цяяяла гимназия само това да правиш.

2.   Влубена си,и аз така заради едно момче си прецаках първият срок,но се случва на всеки.Незнам какъв съвет да ти дам защото е много трудно когато те кефи някой да си го избиеш от ума,но послушай номер 1!

3.   Не се заяждам, но какво значи “не съм свикнала да пиша на български“??? В у-ще на какъв език пишеш?Я да не се оправдавате с такива глупости(вкл. бързах,затова греша), че след време ще ви е срам от неграмотността ви.Говоря по принцип, а не конкретно за теб, защото ме подразни последното ти изречение.

4.   Авторката : Номер 3, имам в предвид, че не ми е удобно на клавиатурата, а не буквално за езика, вземи ти размърдай тоя мозък малко ;)!!! А относно неграмотността ми, такава почти няма. Но все пак уча в момента БЪЛГАРСКИ ЕЗИК нормално е да допускам грешки!!

До номер 1 и 2, благодаря :)

5.   Размърдала съм си мосъка и ми е ясно,но вземи по-често да ползваш и на компютъра български и ще свикнеш.

Инача по въпроса ти-като съм била на твоите гоодини също ми се е случвало, но с времето ми е минавало.Мисли си за кандидатстването и се готви,нека всичко мине на 6, за да не разочароваш родителите си.За всяко нещо си има време. Успех

6.   О,да , следвай примера на номер 5 , която е размърдала "мосъка си ". Както и да е . Аз съм на твоите години,само дето моя изпит мина, влезнах си в училището и сега какво - БАМ и при мен едно момче, с което даже не съм говорила. Същия проблем като твоя,постоянно, АМА постоянно ми е в главата. Точно като при теб . Мила, от личен опит знам, че това е временно след месец,два,три ще ми мине.. и при теб ще е така, спокойно , дишай ! :D Излизай с приятели,като мине покрай теб вкарвай предизвикателни погледи и това е ;]

- peace out