Споделена история от Тинейджърски

Връзка с женен мъж
Здравейте! Аз съм момиче на 15 години скоро ще навърша 16 и ходя с едно момче от 9 месеца, но той е женен на 25год. с две деца ,знам че ще сте против това да съм с него,но кажете какво да правя след като много го обичам и няма да преживея раздялата с него. Ако се разделим какво да правя?

Коментари

1.   Искам да говоря с теб.

Може ли скайп?

2.   Момиче като знаеш, че не е редно защо питаш ? Ти си на 16, той е на 25 до някъде сте различни поколения. А и има две деа. Търси си някой, който щее за теб и ще ти отива на годините. И това, което казваш не е обич, а каприз. Няма как да го обичаш- не знаш к'во е значението на тази дума.

3.   Нямам думи ! Тотално ми се разбиха представите за всичко, т.е за връзките, любовта от многото прочетени истории тук. Не желая да съдя вече никой. Само силно се надявам един ден да не попадам в подобни ситуации особено като тази.

Ж 18

4.   Няма да се разделите. Той ще се разведе с око 25 годишната си жена, ще се ожени за теб след 3 години, ще имате 2 деца, междувременно ще е минал 30 -те и ще поиска нещо ново и свежи в живота си.
Понеже е длъжен да се грижи за поколението си, жена му ще завежда дела за издръжка, а ти ще ревеш, че парите не стигат за 4 деца от един и същи татко.На него ще му писне, пък и вече ще си му безинтересна...
Ще намери една 15 -годишна пикла, лесно ще й завърти главата, докато сменяш памперси вкъщи и тя ще зареве в този форум как не може без него....
Нали това искаш.

5.   Няма да преживееш раздялата?Ми добре,а според теб как ще го преживее жена му след като разбере?!
Съжалявам за ужасно грубия тон, който ще последва, но няма как да не те критукаваме.Заради такива малолетни като тебе (дето още цикъл нямат даже), дето не осъзнават какво причиняват на живота на хората, са се развалили супер много семейства.И трябва да те е срам от тая твоя постъпка.И го прекрати това нещо, защото бъди сигурна, че далеч няма да стигнеш!!!А родителите ти знаят ли?

6.   Миличка, ходиш не с момче, а с мъж. И си все още много мъничка за такива връзки, особено да те използват по такъв начин, защото е грозно момиче на 15, почти 16 да го лъже някой батко с жена и деца. Ти със сигурност ще се разделиш с него. Какво ще правиш... Ще ти е мъчничко, но живота ще те понесе надругаде, където няма да лисмиш за него, а като станеш на 19 дае няма да го помниш...

7.   Блазе му на твоя любовник.
Най-тъпото нещо, е младо момиче да стане метреса на женен.

8.   Да може но тук ли да го дам или да си дадеш емайл пощата и да ти го пратя там?

9.   Момиче не си губи времето.............
Той никога няма да е напълно с теб и твой.
Сега се забавлява и показва с теб

10.   Ами ако се разделите се хвърли от ниска сграда.Нали казваш, че няма да преживееш раздяла с него.Родителите ти и другите ти близки хора сигурно ще се гордеят с теб ако разберат, че си развратна, малка....

11.   Как ги мразя такива малки недорасли к*рвички....дето ходят се бутат при женени мъже, ама не си виновна само ти и тоя твоя и той е за трепане-неблагодарник.Жената му гледа децата, той ходи си вее гъза с едно 15 годишно...
Подкрепям казаното от номер 4,5.

12.   11, номерът на поста ти отговаря на възрастта ти ли?
дай ми мейл

13.   Ей момиче осъзнай се това не е редно....не го казвам за да те съдя а за да ти помогна такива връзки не водят до нищо добро.А за това че го обичаш.... забрави ще си намериш по подходящ от него и без деца не разваляи едно семеиство и живота си ;)

14.   Ще се разделите - той ще те зареже. Когато това стане иди при жена му и й разкажи всичко, ама гледай да си събрала достатъчно подкрепящ материал - телефонни разпечатки, снимки, смс-и. Така хубавчико ще им осе*реш живота и няма да страдаш само ти, ами и тъпата му жена. Защото една жена за да стигне до положението да и изневерява мъжът и значи е деблогъза глупачка и си го е заслужила!

15.   Напоследък съм потресена че то 90 -95% от семейните си изневеряват накъде върви тоя свят голям разврат,няма никъкъв морал и достойнство ужас
А тия които тръгват със семейни как малко не се замислят че развалят семейства а ако те се поставят на потърпевшия на мястото
Голям разврат

16.   Номер 4, евала !

По темата - ЕЙ ! Абе какво ви става на всички ? Ти изобщо мислиш ли, че можеш да развалиш едно семейство, което не си е шега работа! Абе седнете малко, хванете ги тия учебници, занимавайте се с неща, нормални за вашата възраст! Пък като искаш хвани си приятел, ама не на 25 - семеен ! Намери си някой на 17-18, хем ще ти е на акъла, хем проблеми няма да си имаш! Не се опитвай да объркаш живота им! Остави го човека да си седи при жена си, какво е това .. думи нямам, честно !

17.   11, към 12- Не не ми отговаря на възрастта спокойно!
timmmm@mail.bg - Заповядай!
И да допълня нещо... Искам да попитам авторката на тази история, какво по-точно очаква от този мъж от тук нататък?Мислиш ли, че "връзката ви" ще има успех и живееш ли с надеждата, че той ще избере теб пред жена си и децата?И ако отговорът на въпроса е "Да', кое те е довело до този извод.
Между другото това ми една доста интересна тема, чудя се на хора действащи по тоя начин....

18.   Интересно ми е с какво точно те съблазни? Купи ти дрешки или те води наляво-надясно? И за всичките глезотиики му отвръщаш с минетче? Или така ти разпра ****** от секс, че ти изскочи мозъка?

19.   Aло номер14 как си позволяваш,да обиждаш жена му тя едвали знае ,че съпругат хойка ,с някава пикла която незнае да ли и се пикай,или и се ебе!И то къде знаеш каква е жена му ,мъжете го правят да си начешат егото,и като опре яйцето до гъза се връщат при,жените си ни лук яли,ни лук мирисали.

20.   Според мен щом този мъж е стигнал до изневяра значи нещата н-у него и съпругата му не вървят! Ти според мен не си виновна ТОЙ си е виновен!!! И стига с тия грозни нападки дето ги отправяте!!!!

21.   До номер 14 и 20-

Ха сега... жена му била виновна на тоя развратник.
А замислихте ли се, че ако тоя мъж бене читав (свестен , нямаше да се хване с 15 -годишна пикла, а с жена най-малко на неговата възраст?
Та поведението му е буквално подсъдно- занимава се с непълнолетни.
Толкова сте прости, тъпи, та чак вдлъбнати, та даже зърното от плявата не можете да осеете.
Като сте толкова отворени, я се замислете как ще се чувствате, ако баща ви ма любовница на вашата възраст. Гадничко, нали? ...Не искате и да си го представяте.
Тогава няма да я раздавате толкова свободолюбиво...

От номер 4

22.   Поредната недоразвита к*рва разваляща семействата на хората :) И не, не ни казвай че не си такава..Тия като теб са ми ясни!! Половината ми училище е пълно с такива индивиди:)

Zuzi

23.   Миличка аз също съм долу горе на същото положение пиши ми на пощата искам да си поговорим ina.dragieva@gmail.com

24.   Браво на номер 4 и 5. Напълно ги подкреням.Ако имаш достойнство се раздели с него.Той те лъже,вярвай ми! Един ден това ще ти се връща! Ти ще сменяш памперси, а мъжа ти ще шета кафенетата с пикли.Знам........знам че си объркана,но не падай на това ниво.Всички ти се подиграват,пък жена му рано или късно ще разбере, а тогава няма къде да се скриеш ще изпиташ унижение. Той винаги ще е с нея, не си и помисляй обратното.Само ти ще паднеш в очите на родителите си,на роднините и на познатите.Дори приятелките няма да ти имат доверие. Не си обърквай живота! Ти си още малка и не знаеш какво наистина те чака.

25.   Евала на номер 4 много хубаво го каза.Аз също съм на 16 и не мога да си обясня как може да не ти тежи на съвестт,че рушиш едно семейство.Изобщо не съм съгласна с номер 20,абе жената 2 деца е родила мислиш ли,че ще иска да прави секс всеки ден или да му угажда постоянноІ!???Ама и той е голям некъдърник да се занимава с пикли,да и аз съм на твоята възраст обаче имам акъл в главата и знам да го използвам!