Споделена история от Тинейджърски

Съвсем сама
Здравейте, аз съм момиче на 15 години. И се чувствам съвсем сама. А всъщност не би трябвало да е така. Имам трима наистина верни приятели (или поне така си мисля) С едното момиче се сме приятелки от семди клас и сме наистина близки. Обичам я и тя мен, никоа не съм се съмнявала в нея. Тази година съм в осми клас и сме в различни училища, което малко разреди срещните ни, но не промени приятелството ни. В новия ми клас се запознах с едно момче и едно момиче. Момчето разви малко по спецялни чувства към мен, с една дума вече сме нещо повече от приятели.

С момичето за за 6-7 месеца станахме наистина много, много близки, споделяме си всичко. С една дума ние четиримата сме си една компания (въпреки че едното момиче е в друо училище), споделяме си всичко, не се лъжем и т.н.

Момичето от новия ми клас си има свои проблеми, с аджето и т.н. (сериозни неща, не тийн глупости). Проблема е, че... За нея аз съм 24/7 налиния. Когато ме потърси винаги съм насреща да и окажа подкрепа... Но напоследък това ми идва малко в повече. Обикновенно се преструвам на силна, мълча си, не избухвам за да не я наранявам и да не се караме излишно. Сдържам всичко в себе си. И това ми се отразява... Пропуших, започнах да правя неща които не са много добри - рязах се. (Моля не ми се слушат критики относно това)

Това момиче сякаш не забелязва или сякаш не и пука... Много рядко показва загриженост към мен... Знам че аз избрах да се преструвам на силна, но понякога имам нужда просто да усетя че тя е до мен и че мога да разчитам ТОЧНО на нея...

Благодаря на всички които за прочели написаното от мен, имах нужда просто да си излея душата.
Извинявам за ако има правописни грешки.

Коментари

1.   Cпоко и аз пропуших още в 7-ми клас но тва нищо не промени а относно приятелката ти ако искаш бъде още повече до нея и тя сама ще започне да идва при теб.. :]]

2.   Ами приятел в нужда се познава,но какъв ти е проблема на теб,че искаш нейното внимание след като и тя си има проблеми.Имаш гадже и още една приятелка обърни се към тях за внимание.