Споделена история от Тинейджърски

Аз съм момиче и исках да ви попитам...
Здравейте! Аз съм момиче и исках да ви попитам...Значи имам малко мустаци :Д то по точно са като мъхчета, но започна да се вижда и вече става смешно.А въпроса ми всъщност е с какво да ги махна с депилатор или с пинсета кое ще е най-добре.Моля Ви някой от вас момичетата ако има този проблем нека да сподели кое би било най-ефикасно и след това много ли се появяват ии изобщо споделете моля ви :( Много ще съм благодарна ако някой ми обърне внимание.
Благодаря предварателно!

Коментари

1.   Като цяло, има лентички Veet, които махат космите и до една-две седмици стои чисто. Ако имаш повече финансова възможност, опитай лазерната епилация - една приятелка си направи точно на мустаците (а тя имаше супер брутален мъх) и след няколко процедури (мисля, че бяха 4), в момента няма косми и са й казали, че около година няма да растат. Иначе с пинсета също става, но излизат още на другия или по-другия ден и е тегаво постоянно да ги дърпаш. А за депилатоар забрави, то е равносилно на бръсненето.

2.   Има лепенки, продават се в аптеките- не са скъпи.
Ако не се вижда много не ги махай, защото после трябва да ги почистваш редовно.Ако си личи обаче ги премахни, понеже наистина е смешно..

3.   Пробвай първо ги обезцвети и ако пак се виждат тогава ги махай.

4.   Авторката: №1 а тази лазерна епилация можеш ли да ме ориентираш горе-долу колко струва?

5.   Леле голям срам... ами до колкото знам има спецялни такива за жените знаят.. питай някоя по голяма от теб сестра майка баба нз...

7.   Миличка аз те съветвам, ако можеш си направи лазерна епилация, ако нямаш възможността по-добре не започвай. Сама казваш, че са мъхчета и моите са така много се колебаех, но се отказах да ги премахвам с лентички. Защото ще е хувабо като ги премахна, но после като си представя наболи се ужасявам много повече. Това е просто съвет ти си знаеш все пак :) Успех

8.   За лазерната епилация си зависи от студиото,в което ще си направиш процедурите,но цената варира от 20-30лв една процедура.Ако искаш наистина да има ефект,избери по скъпата.Знам за лазерната епилация освен космите премахва и малки пъпчици около устата и изглажда кожата.Но съм чувала,че наранява кожата около устата.

9.   Eм аз си го махам с пенсета и издържа седмица без да го махам демек сяка неделя го махам с пенсета..

10.   Такамм...нито с пенсета, нито с депилатор. Изруси ги! Имах същият проблем, отидох на козметик, споделих и козметичката ми ги изруси....Вече не се виждат. Ако почнеш с пенсети и депилатори тва край няма....затова най-добре така...
(надявам се, че помогнах)

11.   Подкрепям предложението за лепенките Veet. Ползвам такива за чувствителна кожа повече от година. Махам мъхчето веднъж в месеца и съм много много доволна. Поникват по-бавно и са по-фини. След като ги премахна кожата е зачервена за няколко часа, но аз го правя преди да си легна и на сутринта няма и следа от червенина. Ще останеш доволна, препоръчвам лентичките!!!

12.   Препоръчвам ти да отидеш на козметик да ги премахнат с кола маска,зимата можеш да ги направиш и с фото епилация,но лятото карай с кола,защото от лазера можеш да получиш пигментация на кожата ако не се пазиш,не поемай този риск.
Сиво

13.   Авторката: А да питам тея лентички Veet изрязват ли се или как , защото те до колкото знам са големи и няма как да стане? Извинявам се , че толкова много питам :)

14.   Като почнете с тия лепенки и лазерни епилации .. аре стига!
Отиди веднъж на козметик да ти ги махне с ел. пинсета и после може и сама да се оправяш,поне аз така направих и съм много доволна от резултата,щото тоя мъх много ме дразнешеее!

15.   Ами мила, аз ходя на електроепилация, пробвай и ти :)

16.   На мен сестра ми ми даде едни лентички на "Elea" днес за пореден път си ги махнах с тях и ми е много добре. Струваха 40 стотинки едната, което според мен е доста добре.
Относно лентичките на "Veet" сестра ми ги използва и и се появиха едни подутини които след около 2 дни спаднаха и оттогава използва тези на "Elea" както и аз и сме много доволни! Желая ти успех!

17.   не публикуваме коментари, написани на латиница

18.   ами аз моите мъхчета ги изрусявам . в началото се колебаех между лентички и изрусители , но после козметика ме посъветва да ги изруся и така и направих . Късмет !!

19.   Вземи си лентички специално за мустачки ако те е страх помоли майка си или отиди на козметик става бързо (:

20.   Пробвай да ги изсветлиш, но не ги скуби.

21.   Здравей! Аз също имам този проблем и през месец ходя на козметик и ми правят топла кола маска. А когато започне да расте наново си е същото пак така като мъхче :)

22.   Аз си ги махнах с депилатолар... миналата седмица ми беше за трети път, но след като ги махнах започна да ме боли и почервеня и незнам какво да правя...?

23.   Ами аз също имам малкички и ме обиждаха заради това. Изрусявам ги с кислородна вода и амоняк. Действа !

24.   с кола маска е най-добре :)

25.   и аз използвам тези на елеа и съм много доволна ако си ги махна в началото на месеца например и ми издържат така 3-4 седмици.. без да мисля за тях.. супер е.. препоръчвам ви лентичките на елеа

26.   С епилатор също става, първите 1- 2 пъти е малко болезнено, но се свиква.

27.   Kак се изрусяват?

28.   Не си ги махай сама!! Отиди на козметик до 3 лева е махането на мустачки и става за секунди :) Аз си ги махам и съм много доволна не ми излизат пъпки :)

29.   аз съм момиче на 13г. бихте ли ми казали с какво да си ги махна и кое е по ефективно? благодаря предварително

31.   Аз се допитвам до мама тя е печена! Ако искате говорете с вашите майки (те са наясно с тея работи) и се надявам да ви помогнат само В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ СЕ БРЪСНЕТЕ!!

~ЧеРнАтА ОвЦа~

32.   Аз си ги махам с лентичките на Veet. Кожата ми не е чувствителна и не ми излизат пъпчици и т.н. след това. Махам ги веднъж на 3-4 седмици. :)

33.   Аз си ги махам с лентички.. всъщност сестра ми ми ги маха.. става за 2 мин. и трае до към 2-3 седмици.. (: