Споделена история от Тинейджърски

Какво му е на този?
Значи ще се опитам да бъда максимално кратка.И благодаря предварително на всички,който ми отделят внимание:) Ами на 14 год. съм и съм хлътнала жестоко без даже да се усетя..Всичко започна 1 седмица преди "апрлиската ваканция". С братовчед ми всеки ден спортуваме и най-често ходим в едно у-ще. Братовчед ми се набира на успоредката,а аз правя обиколки на стадиона до у-щето.Забелязах,че високо,русокосо момче с бял потник ме е зяпнал и буквално не отлепя очи от мен.От тогава все уж случайно като се обърна е зад мен.Постоянно праща разни негови приятели да ми искат скайпа(есте не го давам просто ей така).В последствие разбирам,че живеем много близко и имаме страшно много общи познати.Когато и да го видя все ме гледа.Но не идва и не идва да поговорим.

Много близък мой приятел ме дръпна настрани и ми каза-цитирам:
-Виж момиче очите ще ти искара очевидното харесва те ужасно много.(Аз също го харесвам)Само ми кажи какво те интересува за него и ще ти кажа.

Та в крайна сметка преглътнах буцата,която ми беше на гърлото и реших да направя 1-вата крачка.Отидох до него питах го:" Защо му е скайпа ми?"(не че не знам отговора)Ама мълчи като пън бутна там 1 реплика като е измърмори под носа си:"Абе ей така, да го имам".Казах му:"Е,все трябва да има причина и докато не я разбера няма да ти дам скайпа си"После ми стана криво и се прибрах до вкъщи,за да си напиша скайпа на лист.Отидох до него и му го подадъх,а той:"Вече не ми трябва"Аз:Това ти е последният шанс да го имаш,вземи го"Той седи като ударен.При което полудях и му го хвърлих в лицето(после видях как го търси).Та както и да е ся се държи като непознат...Кво му става?! Писах му лс в 1 сайт..НИКАКЪВ ОТГОВОР!

Коментари

1.   Мила девойко, престанала сте да бъдете "тайнствената непозната".
развалила сте "лова" на младежа.
е, може да е вярно, че много дълго се е целил, но на 14 е така...
докато събере смелост и вече си изстрелял патроните.

2.   Просто е пубертет, също като теб :))

3.   Заеби го този голям мухльо. обърни внимание на тези които си заслужават

4.   Хаха как си се издънила... :Х
Ти едва ли не си му се молила, а той виж го- даже няма смелост да дойде при теб. Ти си отишла, той се е изплашил и се е направил на голям пич ;Р

5.   С интровертите трябва да се пипа по-внимателно.

6.   Ми като се държиш като надута пуйка..нека ти

7.   От авторката: Номер 4 много се извинявам,ама не съм се издънила..!!А вече е отделен въпроса дали е имало молене..И за да задоволя любопитството ти -да имало е,но НЕ от моя страна!!
А номер 6 да ме извиняваш много,но не мога да разбера представата ти за "надута пуйка" коментара ти е не на място..!!
А в допълнение на историята искам да кажа,че днес получих отговор на лс-то.
"Симпатяго извинявай ,ако съм те обидил.Тъй като ти не ми даваш скайпа си аз ще ти дам моя ..ти ако искаш :)

8.   Откачен комплексар е. Такива си личат още от малки. Бягай надалече.

9.   Глупак, зарежи го!!