Споделена история от Тинейджърски

Луд страх след нищо секс
Здравейте, може би след като се запознаете с проблема ми ще ме укорите ,че темата не е за тук и до някъде съм съгласна с вас. Но предпочитам да взема съвет от разумни и може би минали по този път жени които живота е поставил в различни ситуации.Ето и моята история.

На 16 години съм и принципно съм много отговорно момиче знам всичко за предпазването но за жалост приятелят ми се оказа безотговорен ;( ..,стана така че на последната екскурзия с гаджето ми правихме секс.На следващия ден веднага отидох на гинеколог и той ми каза че не сме успели да свършим работа и химена не е разкъсан. Разказах му какво и как сме правили (първо пробвахме с презерватив много ме болеше ... След това пробвахме без презерватив,знам че звучи безотговорно но той се контролира много добре.. и 30 секунди преди да свърши го извади ... аз бях толкова шашната че не разбрах че е свършил и в последствие ми каза, че е свършил на коремчето ми и че после го е изтрил и го е вкарал още 2-4 пъти.)

Гинеколога ми каза че не съм бременна но той не знаеше за 4рите вкарвания след свършването както и аз затова и не му бях казала когато бях на прегледа.Сега чакам да минат 14 дни за да мога да си направя тест за бременност.След изтичането на 14те дни остават 4 деня до идването на цикълът ми (Винаги ми е точен).На 6 число го направихме на 14 ми се пада уволацията а на 20 ще правя тест винаиги ми идва на 24 число.В последствие ходих на Пещерско шосе болницата в болницата и там не ми казаха нищо а бяха минали 5 деня от половия контакт.

Посъветвайте ме,кажете ми какво е чувството когато си бременна и идва датата на овулацията ти какво се променя още в 1-2 седмица.Извинявам се за правописните грешки.Моля ви не ме съдете съвестта ми е достатъчна дайте ми съвет разчитам на вас.

Коментари

1.   Съвета е един и ти си го знаеш - предпазвай се, използвайте презерватив, иначе всеки път ще си така. Сама си реши дали си заслужава толкова шаш и тих ужас след 2-3 минути почти кеф :)

2.   Спокойно, моме. И аз едно време се шашках така. Следващите пъти не си прави експерименти, за да не те гони после параноята.

3.   Предполагам,че щом гинекологът ти е казал,че не си бременна значи не си,но пак има вероятнос приятелят ти толкова ли не мисли малко,че пак да го вкарва.Щом си разказала какво сте правили на гинеколога си можеше да споменеш и за това което си пропуснала!Просто незнам какъв съвет да ти дам и аз съм на 16,но не бих позволила да го направя без презерватив колкото и да вярвам на приятеля си.