Споделена история от Тинейджърски

За момчета! Как изглежда вашият идеал за момиче?
Здравейте! първо искам да публикувате въпроса ми, защото вече веднъж писах такава тема преди доста време и вие не я публикувахте.

Въпросът ми е: Момчета, как искате да изглежда вашата перфектна половинка на външен вид? Знаете за какво става въпрос, колко дълга коса, блондинка, брюнетка или червенокоса, цвят на очи, слаба, средна или пълна, ниска средна или висока и тн. Опишете ми я с ваши думи, не отговаряйте наред на примерните въпроси, които съм написала. И ако може напишете ми на колко сте години. Благодаря!

Коментари

1.   Косите харесвам да са къдрави, но искам и да са прави с леки завойчета накрая. Нямам и нищо против по къси прически. Обичам русите, но съм влубен в брюнетките, падам си най-много по червенокосите.
Очите са кафеви, зелени или сини, и ги обичам всякакви.
Едва ли някога, бих отказл и на леко пухкаво момиче, но стига фигурата да им е красива, нямам нищо притив.
Гърдите може да са малки и големи. Бил съм с жени, които са имали болки в кръста цял живот, заради масивните си цици, но съм се наслаждавал и на такива, които срамежливо едвам се събират в ръката ми.
Краката едва ли някой им обръща внимание, освен ако не си на плажа, но истината е, че когато ме привличаш физически, търся това което е между тях.
Обичам женските устни, женските извивки, женските гърди, женските коси, без значение, големи, малки или малки, каки цветове, дори не искам да са напълно перфектни, защото се губи идентичността им.
Никой нормален мъж, няма да откаже на една жена, заради това, че имала зелени, не сини очи.
А ако говориш за любов, а не само физическо привличане, не се притеснявай. Там външния вид помага само за първия поглед. Следва нещо напълно по-различно. Нещо друго.
Мъжете харесват всичко, което разполага с чифт гърди и красиво личице, но обичат по съвсем други критерии, които и те самитене не могат да си обеснят.

2.   Най важното е да има сърце, според мен не е голям проблем визията, тоест почти всяка жена е хубава, дори и някоя да има някакъв дефект в днешно време лесно може да се поправи с медицината с гримове с лична грижа и спорт и така нататък. Но душата не може да се промени. Красотата е моментно състояние, рано или късно и най красивата жена остарява и погрознява. Иначе ако настояваш да кажа някакви визуални критерии бих искал да изглежда прилично, да не е по висока от мен и да не е по тежка от мен, това е , не виждам някакви специални неща които да бих искал

slepia, 22

3.   Да ти кажа честно, ако съдя по самия мен, едно единствено нещо ме привлича в момичетата. И то е да са женствени... не знам как по-добре да ти го опиша. Все по-често взех да срещам момичета превземки, мъжкарани и темп подобни. Не искам да гладува заради фигурата си или да се спуква от тренировки заради плочки бицепс или задник.. Най-грозното нещо което може да се види - това е жена напомпана нацепена или не знам както го искаш кажи. Отвратително! За нас няма значение толкова косата или очите или височината, вие момичетата си мислите, че търсим по точно определен модел. Нищо подобно, поне аз търся естествено момиче, което няма нужда от гримове да се маца и цапа.
За годините: на 16 съм :)

4.   В днешно време няма грозна жена, има такива, които нямат вкус и не могат да се гримират ;)!

5.   Бре? Това да не е магазин, че да си избираме? :D Ами да е красива, а дори ако е леко пълна - фитнеси колкото щеш ;] То няма значение какъв ще е външният вид на човека, има значение каква е душата му ;]

6.   Подкрепям №3

За мен трябва да бъде нежна, скромна или поне да не бъде с прекалено голямо самочувствие. Знам, че питаш за външния вид, но просто съм се запознавал с толкова много красиви момичета, с които после избягвам да имам какъвто и да е било контакт, просто защото характера и поведението им са ужасни.

Външен вид - Много харесвам момичета с дълга и права коса. Топирана коса, която кара главата ти да прилича на пощенска кутия за мен е отвращаваща. Да се усмихва по-често, да се поддържа (бягане, фитнес, а - у). Също така харесвам миниончетата, тъй като самия аз съм нисък - 1. 73. И общо взето това е. Разбира се големи гърди и секси дупе са перфектен бонус, но няма перфектни хора :d

П. С Колкото и големи гърди да имаш, ако дойдеш и започнеш да ми разказваш как си се разбила миналата вечер, че си изпила 9 чаши вино на домашно събиране и за първи път си пушила трева и следва по-твърдо... - пас.

7.   Харесвам пъргави и енергични момичета/жени, които имат авантюристичен дух и са игриви. Също така за мен е важно да са интелигентни и тактични.
Самият външен вид няма толкова голямо значение, но аз лично предпочитам слаби и фини момичета/жени, чието лице е с изразени правилни черти. Това не значи, че от време на време не изпитвам влечение и към пълни момичета/жени или такива, които по принцип не се вписват в моя тип. Неща като цвят и дължина на косата не ме интересуват, стига съответната дама да поддържа добра лична хигиена (грижа за кожата, косата и ноктите) и да не използва твърде силен парфюм. С окосмяването нямам проблем - това е нещо съвсем естествено както за мъжете, така и за жените.
Държа да отбележа обаче, че такива теми обикновено действат лошо на младото поколение (тук, в частност, момичетата на възраст 12-18), защото определят границите на стереотипа, към който те "трябва" да се стремят. Това е грешно и се надявам, че никое момиче няма да се опита да покрие нечии критерии за красота, които е прочела в някакъв форум. Човек е красив тогава, когато се чувства добре в кожата си и се грижи за себе си по начини, които го удовлетворяват; а не когато задължително има руса коса и тежи точно 50 килограма. Обичайте себе си и не обръщайте много внимание на моделите от списания като Cosmopolitan!

8.   Малко по-ниска от мен, слаба с малки, стегнати гърди, дълга права коса (блондинка или брюнетка), цвета на очите нямат значение. Да е забавна с чувство за хумор.

Revenge

9.   Обръщам по голямо внимание на това каква е тя като характер, но иначе с дълга черна коса, нормална, за височината нямам проблеми.

10.   С удоволствие следя темата!!! :)

12.   Характерът е важен!

13.   Ами за мен перфектно изглеждащото момиче е Bonnie rotten знам че е порно звезда и т.н. Но говорим за външен вид ...

14.   Дълга и права коса до кръста,атлетично тяло,брюнетка,големи цици,стегнато дупе и да е по-ниска от мен :)

Момче,13

15.   Много съжалявам, че ще се намеся! Момиче съм. Омръзнало ми е да гледам как момчетата търсят само големи цици, дълги крака и атлетично тяло. Това е така, просто защото аз самата не съм от най-високите, нямам голям бюст, слаба съм, но тялото ми не е нищо особено, даже качих някой друг килограм и съм започнала да погрознявам. Гримирам се поради простата причина, че не намирам нищо специално в себе си. Писнало ми е да се старая да изглеждам добре и никой нищо да не забелязва. Зарадвах се на хората, които в тази тема са писали, че търсят най-обикновено момиче с чувство за хумор и малка доза красота и все пак разбрах, че не всички търсят кухи лейки с 5 тона грим. Писах, просто за да изразя възхищение, ако мога така да го нарека. Благодаря, ако някой е отделил време да прочете коментара ми.

Д 17

16.   Искам просто като я просто като я погледна в очите да забравям за всичко около нас :)

17.   Мнението на "Revenge" ми допадна най-много, радвам се че има момчета като него.
Ф 17

18.   Към номер 1 : Начина по който се изразявате може да накара всяка жена да се усмихне .. А кой знае .. да се влюби :)

20.   Аз мога да харесам всяка, стига да успее да запали искрата в мен.

21.   Доколкото разбирам, темата е по-скоро за тийнейджъри, но нека все пак се включа с мнение, макра да съм на 28. Дано ви е полезно.

Аз лично нямам конкретен тип жена по отношение на външността, която да ми харесва. Но за това пък съм силно итуитивен. Още като видя една жена, я усещам, става ли или не. То си личи по държанието, по говоренето, по начина на мислене, по излъчването.

Външният вид не е от значение чак толкова. По-скоро трябва да ме грабне като човек, интелект, ценностна система. Колкото до красотата тя така или иначе е преходна. Не казвам, че трябва да е адски грозна, но и да не е перфектна, не е болка за умиране. По-важно е друго.

Винаги съм бягал от жени интригантки, интересчийки, меркантилни. Не ги съдя, просто не ми харесват такива. Искам жената да е преди всичко човек, макар и със своите си слабости. Искам да е разбрана, човечна, да оценява човека до себе си, да е отговорна, да умее да дава и да получава в една връзка (в добрия смисъл). Чувството за хумор е добре дошло.

Една жена има власт, за която не винаги подозира. Тя може както да издигне един мъж до небесата, така и да го срине със земята. Същото важи и за мъжа. Ако и двамата знаят за тази си власт и как да я използват, и двамата могат да спечелят много от връзката си, както духовно, така и емоционално, а ако щете и материално (нямам предвид единия за сметка на другия, а като цяло).

Всичко това, което го описах, вече го имам от 9 г. със своята съпруга, с която сме все така влюбени и с всеки изминал ден се обичаме дори още повече. Детето ни, с което много се гордеем, допълнително допринася за семейното щастие.

Пожелавам това щастие на всички, защото всеки го заслужава.

22.   По принцип, нямам точно определен тип момичета, които да харесвам повече от другите.
Единствените момичета, с които никога не се занимавам са чалгарките. Не само защото не обичам чалгата като музика но и съб-културата която идва с нея. Намирам тези момичета за безинтересни и плитки. С тях нямам никакви допирни точки и бих се срамувал, да изяза стях и да ги покажа на приятелите си.
Иначе намирам всички други момичета за интересни и приятни.

23.   Номер 15 съгласна съм с теб, но мисля, че така както имаше тема за нас жените където бяхме описвали перфектното момче високо русо с хубаво тяло и т. н. така и господата имат право да кажат какво им харесва. Не мисля, че ще отречеш, че харесваш момчета със стегнато тяло пък и не виждам нищо лошо в това да харесват момичета с големи цици и стегнати дупета. Естествено характера е най-важен защото както казаха външния вид е за първата среща, но хайде всички да надебеляваме само защото е лошо това, че момчетата харесват момичета с големи гърди и хубаво дупе и едва ли не че всички такива момичета са както ти каза кухи лейки. Не виждам никакъв смисъл в това. И ще кажа още за всеки влак си има пътници и за това има толкова различни вкусове някой харесват червенокоси други синеоки, но пак казвам не мисля че е проблем това че има коментари в които описват външен вид и това че ти не се вписваш в критерия на един не значи че няма да се впишеш в критерия на друг.

Момиче/16

24.   Хм.. като чета тук има много момчета които казват "не ме бърка дали е пълна" а всъщност не е така за съжаление.. да, разбирам не трябва момичетата да са много ДЕБЕЛИ но според мен вие търсите някоя с хубаво тяло.. казвате "не ме интересува как изглежда важното е да е добра да ме обича да има сърце" по принцип всички имаме сърце.. без сърце не може да живеем но да в този смисъл за които говорим еми да отново всички имаме сърце не може да има човек които да не обича дори малко.. аз ще дам пример понеже не съм момче но имам приятел с които много си споделяме.. тъ един път го попитах какво е идеалното момиче за него и той ми каза " без да те лъжа без да увъртам искам да е слаба но не прекалено но да не е пълна искам да има хубаво тяло искам да има цици не големи но да си има нормални искам да е мила и да не пуши искам да е красива искам искам искам искам " както разбрахте искаше мнооого неща от едно момиче и аз естествено му казах че поне едно или две неща няма да са както иска.. винаги има нещо което съсипва нещата.. тъ не знам вие момчетата си мислите че ние искаме момче което да е нацепено но и слабо де да е русо или кестеняво с сини или зелени очи рядко с кафяви да има яки дрехи да има пари да ни глези.. ноооооо не е така примерно аз искам някое момче което да не е пълно (мое мнение) искам просто да е нормално да е по-високо от мен и просто да е мил и да е джентълмен ии да естествено краси.. все пак и вие не бихте си хванали момиче което според вас е грозно.. аз малко така писах много но.... фък тва беше за момчета.. еми sorry стана ми интересно как мислете :D

25.   Към 1. 60 пълничка примерно 65 кг, но в никакъв случай някаква слаба. Кафяви очи, права дълга коса и така