Споделена история от Тинейджърски

Срам ме е от тялото ми, а наближава лагер
Здравейте! Значи предстои ми да ходя лятото на лагер- там ще има адски много познати от училището ми,от класа ми, а и момчето, което най-много харесвам ще присъства!
Проблемът е чам, че ме е срам от тялото ми- от фигурата,от сланинките, дори от окосмяване...Значи блея в огледалото и само си търся кусури, но проблемът е сериозен...Моля посъветвайте ме какво да правя, защото горп от желание да отида, а срамът ме убива!!! Не искам да му правя лошо впечатление, както и на другите, но адски искам да го направя, да се забавлявам... (PS на 17 съм,скоро ще ставам на 18 ) Просто не искам всичко да свърши с сълзи и подигравки... Искам да копунясвам там...Предложете някакви тренировки, за да се вкарам във форма и някакво решение за окосмяването... По принцип съм си добре и откъм двата проблема, но искам да съм гладка и хубава за лагера, все пак...вижте кой ще присъства...Та въпросът ми е, има ли в козметичните салони процедури за кола-маска на цялото тяло или какво е най-доброто решение, че да съм гладка като бебе и как да стегна сланинките :D

Коментари

1.   Aми ти сама си написала какво трябва да направиш. естествено, че има в козметичните салони обезкосмяване на цялото тяло. цена как да ти кажем като е различна навсякъде, от града в който си също има значение. не може да не знаеш нито един салон за козметика, намери няколко, отиди и попитай, в това поне няма нищо срамно. по-добре е когато се обезкосмяваш с кола маска( най-доброто средство) за пръв път, да го направи специалист, пък след време ще се научиш да го правиш сама у дома. колкото до сланинките. ако не ти се дават пари за фитнес, можеш да го правиш в домашни условия.

В интернет можеш да намериш клипчета с уроци по аеробика, гимнастика, каланетика, пилатес и какво ли още не. питай чичко Гугъл. аз лично съм си свалила от замунда упражнения на Cindy Crawford, познати на всички ни, от 90-те години са и са специално за домашни условия, много лесни и приятни. ако те интересуват в zamunda.net ги намерих, казват се cindy crawford next challenge и cindy crawford shape your body

2.   А знаете ли цени? На цялостното обезкосмяване с кола-маска (горе-долу-примерни )

3.   Ами не съм ходила на цялостно обезкосмяване, но на ръцете, краката, подмишници, вежди,мустак и под пъпа (демек коремчето) ми излиза около 40 - 50 лева зависи при коя козметичка и различните цени в градовете (аз живея на морето, така че сама прецени не знам . . )

4.   Почни да ходиш на фитнес или нещо такова, а за обезкосмяването .. цели крака са около 20 лв ръцете също ( поне където аз ходя ) триъгълник или интими са около 15 лв и вече си прецени какво и къде искаш да си махаш :))