Споделена история от Тинейджърски

Не мога да се справя така
Здравейте,
Имах връзка с едно момче. Бяхме заедно близо пет месеца. Всичко беше наред, но един ден той сложи край на всичко. Много съм наранена. Знам, че на някои от вас това ще им прозвучи странно, но аз го обичах и продължавам да изпитвам силни чувства към него. Търся причината за раздялата в себе си, но той казва,че не е у мен. Питам се тогава...къде е?!

Не знам дали някой знае колко ужасно е да вървиш из квартала и на всяка една крачка да има нещо, което да ти напомня за човека, който си обичал!!! Не знам дали някой от вас знае какво е всяка вечер, когато затваряш очи, да виждаш образа на този човек, а сутрин когато се събудиш да си подпухнал от всичките сълзи, които си пролял отново заради него.

Дали някой от вас знае какво е да го виждаш навсякъде около себе си, да не искаш да промениш живота си, да нямаш желание да погеднеш друг, нито пък да изглеждаш добре. Нима има смисъл да съм красива, когато него го няма до мен!? Нямам желание за нищо. Вече почти не се храня. не внимавам в училище, разсеяна съм, защото мисълта ми е само при него.

Искам да си го върна, липсва ми!! Не си представям живота без него!!! Не мога да се справя така! Моля ви помогнете ми! Как да си го върна, знам, че имам такъв шанс, но не знам как да го направя!!! Моля ви!!!

Благодаря предварително!

Коментари

1.   Знам какво е чувството миличка.Трябва да продължиш напред.Не си мисли за него,поне се опитвай.Намери си други занимания.Опитай се да градиш живота си без него.вече го няма и трябва да приемеш факта.На мен ми беше доста трудно...но с времето болката става по лека.Бъди силна и ще успееш.Надявам се да сам помогнала.Желая ти успех,зная че е трудно..Но се опитай.Ще намериш щастието си с някого по добър от него..НЯКАДЕ...НЯКОГА!

Майсторова

2.   "Не си представям живота без него!!! ",опитвала ли си? :D 5 месеца голяма любов.Не се вживявай в него а се запитай дали си заслужава да му се молиш след като той те е зарязал!

3.   Аз не му се моля. Просто искам пак да сме заедно. и както казах преди, колкото и странно да звучи, обичах го и още го обичам!!!

4.   А защо се разделихте ?

5.   Аммм...заради една велика глупост!!! Каза, че в продължение на една седмица е сънувал глас, който му казва, че ако не се разелим, въпросният ще убие родителите ми. Накрая не издържал и решил, че така трябва да стане...Но не знам..Звучи ми малко странно...Какво, по дяволите означава сънувах това и реших така. Обидно ми е от цялата ситуация, но какво да се прави? Освен това, ако е заради това, то значи не ме е обичал истински, а думите просто ей така са му се изплъзвали от устата. Боли, не мога да го отрека, но не е нито първият, нито последният. Той ме накара да плача, но всъщност осъзнах, че не заслужава сълзите ми, защото някой, който ме обича никога не би ме накарал да страдам.

Ииии...#2 май беше прав/а...искрено се извинявам за леко заядливото си държание, но все още бях прекалено разстроена от това, че се разделихме и....Извинявам се, наистина!!! Може би си представям живота без него...:)

6.   Mммммммм скъпа забрави го при мен беше същото сънувал сън много работа и такива глупости но накрая се оказа че има друга ........... ЗАБРАВИГО

7.   Aми, да, благодаря ти. Аз вече не мисля за него, защото разбрах, че не си заслужава. Човек, който истински ме е обичал, никога не би постъпил толкова лекомислено и нечестно спрямо мен. Мислех си, че го познавам добре, но то, че нещо съм се объркала.. сега за мен той е просто един страхливец, който не можа да ми каже истината в очите и използва ''мистериозния глас от съня си'' като оправдание. Разбрах, че не си струва да страдам за него.