Споделена история от Тинейджърски

Секси мацка
Здравейте! Вече за 3-ти път пиша тази история и се надявам този път да я добавят! Аз съм на 14 години. Когато отивам при баща ми, той обикновено ме праща за кафе, а от където вземам кафето работи една много секси мацка, . Млада е, на 22-23 години, поне на мен така ми изглежда. Има ясни сини очи, Черна коса и много хубави, големички гърди. Всеки път като отивам за кафе, се връщам в еректирало състояние. Днес беше облякла разкошна ризка, като горните 2-3 копчета не ги беше закопчала и ? се виждаха донякъде гърдите. Всеки път като мастурбирам, си представям как я праскам отзад. Не знам какво да правя, поне да можех някак си да ? разбера Facebook - а, че поне са ? видя снимките. Всеки път като отида, ме пита "Днес как си бе сладурче? ". Не издържам вече, кажете ми какво да правя? Искаше ми се някак си да ? кажа за това, но ме е страх да не каже на баща ми... Какво да правя?

Коментари

1.   Виж, вероятността някоя жена над 20 г. да се занимава с 14 годишен е МИНИМАЛНА. Хубаво е, че имаш своите фантазии, но не знам от какво те е страх или срам?
Иначе можеш да ? дадеш своя фейсбук, нека тя те намери (така се прави винаги при свалка на жена - телефон или фейсбук дава мъжът! ). Не вярвам да има сексуален интерес към теб, но ако си ? симпатичен и приятен, ще те потърси, а като порастнеш кой знае.
Колкото до баща ти - от него няма какво да те е страх. Минал е най-вероятно през същото и ще се зарадва, че си истински мъж!
Ходи си иначе да си пълниш очите с момичето, но съвет - носи по-дълги тениски и няма никой да забележи за състоянието ти. Иначе е нормално 15 пъти някъде на ден един озрял мъж да получава ерекция или полуерекция, което е здравословно и полезно. Ще свикнеш и като се върнеш септември на училище ще са порастнали гърдите на съученичките ти и тогава си вземи повечко дълги дрехи и широки панталони -)

2.   Давай бе! Кво като каже на баща ти. Пък и защо да му казва?
Междудругото на колко години си?

3.   Според мен трябва да оставиш момичето на мира, много е голяма за теб. Смешно е.

4.   №2, сложи си очилата!

5.   да вземе да ти изпраска един шамар и да си гледаш уроците

6.   няма от какво да се притесняваш!
100% няма да каже на баща ти и 100% дори да го направи - той няма да ти каже нищо
така че давай

7.   Следващия път като ти каже "как си сладурче" и отговори "добре съм мацо, а ти как си? "

Revenge

11.   От автора до номер 5:
Спокойно, аз си гледам уроците, нищо че е лято. Всеки ден се упражнявам и да ти кажа, от 1 клас до сега съм бил само отличник. Според теб хормоните питат ли на колко е, така ще бъде докато не изляза от пубертета.

12.   Номер 4! Аз съм номер 2 и това беше реторичен въпрос! И даа. Едва ли ще се получи но нищо не ти пречи да пробваш! Направи това което каза номер 7 : )

15.   Намери си гадже на твоята възраст
Г 13

16.   Е, не знам това момиче как ще реагира, ама ако на мен някое момченце на твоята възраст почне да ми прави намеци, просто ще му се усмихна и изобщо няма да го взема на сериозно. За това май наистина е по-добре да си намериш приятелка на твоите години, а 10 години по-голяма.

17.   Вие 'разбирачите много сте смели, ама се съмнявам, че можете да отидете при момиче и да кажете, че си искате ;)
Не вярвам над 20 годишна да тръгне с теб авторе, защото има много по-големи привлекателни мъже за нея.
№1 ти казва истината, а другите - нищо не разбират най-вероятно от момичета, а се правят на ''свалячи'' ;)
**Sunny Days**

18.   Да ви се похваля, най-накрая я изчуках. Правихме бурен секс и ми каза, че скоро пак ще се видим да повторим.
От Автора.