Споделена история от Тинейджърски

Харесвам момичета!
Аз съм нормално момиче на 18 години, имам всичко, което едно момиче на моята възраст би искало да притежава: страхотно гадже, известност в училище, готини приятели, но имам един проблем. Осъзнах, че адски много се възбуждам от жени и наистина искам да пробвам. Просто имам нужда да поговоря с някой който изпитва същото като мен, защото наистина вече незнам какво се случва с мен.

Коментари

1.   Здравей, и аз съм момиче и съм на 19 години и също като теб имам страхотно гадже, готини приятели но и аз си падам по момичета.... не си единствената, опитай, направи го с момиче и ако ти хареса, вече ще знаеш каква всъщност ориентация имаш, ако ли не ще си останеш с момчетата, пробвай,човек трябва да опита от всичко! Аз пробвах и разбрах, че съм бисексуална.

2.   Пробвай може да ти хареса не само да си с момиче, но и да правите тройка /две момичета и едно момче/-лошо няма живота е хубав, защото всички сме различни и не сме направени по един калъп. Важното е натеб винаги да ти е готино за околните не мисли има много хора завистливи - не че не те разбират, а че им се иска но не им стиска.

3.   Ама разбира се, че трябва да пробваш. Аз съм на 18 също и отдавна си знам, че съм бисексулна ^^

4.   Страхотно е. Пробвай! Не губиш нищо! :) Успех!

5.   В тува неа нищо лошо даже е съвсем нормално аз самата съм само на 15 а вече си знам че съм Бисексуална ..

6.   Ем разбирам те чудесно, защото и аз съм така от 5-6г а ся съм на 18 и ми харесва не ми и пука от нищо! Пробвай може и да ти хареса УсПеХ! А от кой град си?

7.   Трябва да пробваш ...с момиче е незабравимо ...

8.   Аз съм мъж и искам да имам секс с мъж! Ти спокойно може да опиташ и видиш как ще се развият отношенията ти с приятелката ти! За опит пари не се вземат!

9.   Аз имам същият проблем. На 14 години съм. Искам страшно много да се натискам с момиче, най-добрата ми приятелка също иска, но никога не ни стиска да го направим. Гледаме се закачливо, но никога не ме целува. Говорили сме милиони пъти за това.
Аз съм на мнение, че трябва да опиташ с момиче. В БИ сексуалните няма нищо лошо.

10.   Ужас! Колко много лесбийки има тука! Една не си пада по мъже! Изглежда, че човечеството наистина ще изчезне, но и не съм предполагал, че по такава тъпа причина! Аз съм момче и май само аз съм нормален тука, защото харесвам женски змии. Страшно много ме възбуждат лъскавите люспи и студената мазна лигава кожа. :-):-):-)

11.   и според мен трябва да го направиш с момиче. наистина е много хубаво и ще ти остане спомен за цял живот. къзвам от личен опит. ж. 44.

12.   Даже с жена/момиче.. особено ако е по-неопитна е много хубаво.. доста по-хубаво отколкото с мъж