Споделена история от Тинейджърски

Любов към музиката...
Тази история може да е малко по-различна от другите тук , но реших да споделя това, което ме мъчи... Обожавам музиката.. Обожавам да пея!!! Мечтата ми е да стана певица... Лошото е това, че съм само на 15 а от 5г. живея в чужбина.. България ми липсва толкова много.. Всеки ден рева, защото тук не ми харесва а не можем да се върнем в БГ защото нашите не искат.. :(

Когато стана на 18 мисля да си дойда и да започна да ходя на уроци, защото тук живеем в един малък град и няма нищо, с което мога да се занимавам, но си мисля че тогава ще е прекалено късно.. Дайде ми някакъв съвет! Моля ви от къде да започна за да се занимавам с музика..

Коментари

1.   Щом имаш желание, все ще успееш. Не се сдухвай, продължавай да гониш мечтите си. Никога не е късно!

4.   Иха, в каква ли държава си отишла, че да искаш да се завърнеш тук? Разбирам, че е заради приятелите ти, но... Може би там също има много възможности.
Изключително много уважавам факта, че искаш да се върнеш и да градиш кариера тук. Следвай мечтите си! А защо на 18 да е късно? Никога не е късно! Виждала съм по кастинги 57-годишни таланти... Пък и там, където си сега, няма ли възможност за уроци?

5.   В чужбина имаш по голям шанс да успееш.

6.   И аз трбява да те поздравя, че искаш да се върнеш тук. Евала! А за музиката..(ако няма възможност да започнеш уроци при професионалист).. първо започни сама.В you tube съм виждала (а и не само там) хора, които правят супер успешни кавъри премерно на известни песни и много хора ги гледат.Интересувай се от различни мукилни форуми, които са по-специализирани за хора, които имат подобно желание като твоето и се свържи с тях. Най-важното е да не се отказваш! Защото само така ще покажеш, че държиш на мечтата си...която е напълно реализуема. Успех и нека любовта към музиката ти проправи пътя ти към успешна кариера!

8.   Така ... щом обичаш музиката и искаш да станеш певица трябва да започнеш кариерата си от някъде. Много певици са започнали с пеене под душа, през през пеене в кварталното заведение и са стигнали до световната сцена! Ако все още не свириш на някакъв инструмент е хубаво да се научиш да свириш на нещо (синтезатор , китара).

Така ще можаш сама да направиш твоя авторска песен или кавър на някоя песен. Направи една .. качи я във всички сайтове за клипчета които се сещаш. Направи втора, трета... туковиш добиеш популярност и някоя музикална компания те забележи.
Ти си на 15 и имаш достатъчно време да се реализираш!

Кажи с какъв стил музика се занимаваш? Аз също сам съм се учил да свиря на синтезатор и в момента се занимавам с българска и ориенталска фолклорна музика. :)
Успех!

9.   Здравей,
Пиши ми на скайп vikent3eto аз също имам такава мечта можем да поразмишляваме по въпроса искаш ли чакам те

10.   аз пък имам една мечта и съм хокейст от минесота и се занимавам вече от като се родих а пък съм на девет години януари месец правя и половина и мисля да не се отказвам от мечтата ми щот може някой ден да стане рйалност имам претвит да се спътне батко ми вика че имам талант да пея вече пея от девет години