Споделена история от Тинейджърски

Секс на 15 години? Дали не направих грешка?
Mного искам да споделя какво се случи, но предварително ще ви моля да не ме съдите, а просто да дадете мнението си!

Отидох на море с баба и дядо и приятели. И както сами се досещате не прекарвах времето си с баба и дядо. 10 дена купони, забавления на плажа... на 11 в петък вечерта отидохме на дискотека, още на входа видях Велислав, който беше охрана и се запознахме и го попитах дали ще има проблем да вляза тъй като съм на 15 и той каза, че за красиви момичета като мен дори е безплатно. Говори и с още двама, които охраняваха входа и ме пуснаха още преди приятелите и приятелките ми. Той влизаше, обикаляше, гледаше ме, усмихваше ми се. Подстрекавана от приятелките ми, отидох при него и започнахме да си говорим. Каза ми, че след 10 минути свършва и можем да отидем на плажа ако искам. И кой можеше да му откаже, беше страшно красив. Отидохме, влязохме във водата, той ме носеше (бях се съблякла по бельо) започнахме да се целуваме, той ме опипваше.. излязохме от водата и като по филмите просто се случи. В Китен има лятно кино, и той ми предложи да отидем. Не го очаквах, мислех си, че ще си тръгне. Отидохме, гледахме филм, той прегръщаше - беше много хубаво. Изпрати ме до хотела, поиска ми номера и ми каза, че на следващия ден сутринта преди да тръгнем ще дойде да ме види. И така и направи. Още в 8 часа дойде, с цветя и тениска с надпис summer 2014. Каза ми, че иска да запомня тези два дена. За малкото време прекарано с него, наистина много го харесах. разменихме си фейсбуци, скайпове.. поддържаме връзка. Той е от монтана и дори обмисляме да се видим. разликата ни е голяма.. той е на 24, почти 25.

мислите ли, че направих грешка? винаги съм си мислела, че първият ми път ще е на 17-18 и то с някого когото обичам и имам връзка. А не с човек, който познавам от 1 час. Да продължа ли да поддържа връзка с него, или е безнадежно?

Коментари

1.   Господи, не мога да повярвам, че си го направила с охраната на някаква си дискотека и то с 25-годишен мъж :оооооо Момиче, аз също съм на 15год. но просто усещам, че не съм готова и бих го направила чак когато харесвам истински момче. Но ако ти, самата, си била готова, не е било грешка. А представаш ли да имаш връзка с човек на 25год. - та той работи и скоро ще иска деца да му раждаш или просто си била едно негово лятно развлечение.

2.   Охо щом още от 15 годишна правиш секс с хора, които познаваш от час не ми се мисли какво ще става по-нататък...

3.   Еми.. ще има какво да разказваш! Ако не си си измислила, съответно.

5.   О, не! Няма значение на колко години е! Той е мил, красив, романтичен... Но ако питаш мен, може би малко си избързала да загубиш девствеността си, но с такъв мъж явно не е такъв голям проблем. Но след 3 години ще си пълнолетна и имаш шанс! Дано вашите не разберат, че си го направила толкова скоро. Успех

7.   Ако си се чувствала добре, няма какво да го мислиш. Най-важното е дали сте използвали презерватив, защото той е голям мъж и на сезон сигурно е минава още 20 -30 като теб.

8.   Определено не одобрявам това, че на 15 си легнала с някой на 25, който на всичко отгоре познаваш от няколко часа, но по-добре с опитен и внимателен млад мъж, отколкото с някой мухльо на твоята възраст, макар и след година-две.

9.   Фалш....

10.   Божичко момиче, аз съм на 17 и смятам, че това е някак маниакално от негова страна. Плюс че е на 25 и знае че си с 10 години по- малка, пък и малолетна само му влошава положението, такива не са стока. То си е направо... да не казвам. Имам купища приятелки които са си патили (или още патят) от такива. Не бързай да мислиш за секс ако много го харесваш, виждайте се, но ако той поиска нещо повече, не се съгласявай! Правилно разсъждаваш на 17-18 е по- добре. При момичетата девствеността е нещо много важно, така, че го обмисляй внимателно.
Една приятелка си има приятел от Пловдив съвсем идентичен ви е случаят. Та те почти не се виждат, това нейното си е пуберска работа, друга пък си е загубила девствеността на 14 с някакъв 28 годишен... всеки ден реве на даскало щото се били скарали. Това не е здравословно.

11.   Ами защо да съжаляваш - изкарала си си хубаво и толкова. Нито си изневерила, нито има наранени. Ако искаш нещо по-сериозно с него, едва ли ще го получиш, но поне ще ти остане спомена за емоцията.

12.   Божееееее, момичето поиска съвет, а някой от вас тръгнаха да я критикуват... Какво като е на 15? Щом се е чувствала готова и решена е без значение на колко години е! И защо решихте, че не може да получи нещо по-сериозно с него? Айде като е на 25 и вече не става, ще иска само да спи с теб и ще те зареже... Глупости! Не всички мъже са еднакви. И аз съм на 15 и приятеля ми е с 9 години по-голям от мен и също като теб (авторката) наскоро си направих първия път с него. Един съвет не слушай хората и тяхното мнение, не си малак имаш ум в главата и знаеш какво е най-добре за теб. :))))

13.   Щом ти е било хубаво и няма наранени, значи всичко е гут. Пък дали е станало на 15 или 18, коляма ли е разликата, нали после цял живот става дума за секс между хората. Колкото по-рано почнеш, толкова по-добре ще боравиш с темата. А дали да продължиш с него, това не зависи от възрастта му. Може да ти е врастник или на 50, възръстта не дава гаранции за нищо. Зависи от индивида, като колкото по-възрастен, може би толкова по смислено ще е всичко. Наслука и слушай сърцето си