Споделена история от Тинейджърски

Искам да спя с друг, но си имам приятел
Здравейте ...

Не ме разбирайте погрешно,имам си приятел от около 7-8 месеца, обичам го наистина много.., но в живота ми се върна бивша любов, към която имам все още някаква тръпка.
Вчера си мислех дали мога да изневеря на приятеля ми, дали мога да му причиня такава болка и отговорът беше НЕ! Странното е, че искам много да спя с това момче, но не мисля, че бих го сторила ... Какво да правя ?

Коментари

1.   Нормално е да имаш и други влечения. Според мен, ако любовта към сегашния утихне, опитай наново с бившия... Ти си знаеш най-добре.

2.   Е как така обичаш едновременно сегашния си приятел и бившия ??? Просто реши с кого от двамата искаш да бъдеш

3.   A аз ти пожелавам приятеля ти да ти изневери поне 100 пъти, защото това заслужаваш, раздели се със сегашния и тръни със стария, недей да правиш курвенски номера, ако момчето те обича и научи за изневерята това ще го съсипе...

4.   Да но аз не обичам бившия имам някакви симпатии към него...Обичам единствено сегашния ми приятел,но понякога се подтиквъм към тези мисли...

5.   Да спиш с бивше гадже не се брои за изневяра.Пък и без това едва ли ще си останеш със сегашния си приятел.Както и да го погледнем,още си твърде млада и ще счупиш доста пишки докато се кротнеш.Затова давай смело и внимателно,разбира се.

6.   Номер 3, невиждаш ли, че момиче още незнае пишка ли и се или и се ебе ! Незнам на колко е години ама или мечтае за по голям или дето викаш ти к*рвенското в нея я влече ! То днешно време в сяко момиче или жена приемайте го както искате се крие малка к*рвичка :) !

7.   Спомни си защо вторият ти е бивш.Всеки път,когато ти се доправи секс с него,си припомняй именно това,което ви е разделило навремето.Не смятам,че сегашният ти приятел заслужава подобно предателство.Дано наистина да мислиш това,което казваш в края на темата си - "не мисля,че бих го сторила".

8.   Номер 7 Благодаря за съвета много ще ми помогне ... а на всички които казват или намекват че к*рвенското ме влече или че съм такава много моля четете внимателно какво съм написала ...

9.   Абе н6, ти акъл имаш ли ? Първо се научи да пишеш, после коментирай в кой какво се крие!!!! Неграмотни и изостанали сте, и това е !! Било се крило във всяко момиче курва- ти всичките ли ги познаваш, че знаеш?! А и какво искаш да кажеш с това - "днешно време"? Искаш жените да стоят вкъщи край печката и да не учат, както преди 100 години ли ?! Човечеството се развива- проумеите го най-накрая... Хайде не се изказвайте неподготвени!

До авторката :
Мила, след като не би го сторила не трябва да пишеш тук. Ти си наясно със себе си. Знаеш, че обичаш сегашния, че не би мо го причинила. Това към бившия е моментно увлечение, което ще премине бързо. А като съвет какво да правиш междувременно - послушай номер 7.

Много успехи ти пожелавам!!!