Споделена история от Тинейджърски

Той ме съсипа
Здравейте,
Минавам направо на историята.. Имах приятел, когото найстина обичах- той ми предложи и вече година сме заедно. Той още в началото искаше секс, но му казах, че не съм готова- той каза, че ще изчака. Е, чакахме и ето преди седмица го направихме (на 16 съм). От тогава се побърквам... Не ми се обажда, не ме търси- звъня ми като луда...Но никаква връзка нямам с него. Чувам от приятели, че излиза с други момичета. Постоянно плача не знам къде съм...Ужасно ми е тежко. Усъзнавам, че му е било за едното чукане... Не разбирам как е могъл да чака 1 година след като е искал секс. Вероятно е спал с момичета, докато е бил с мен... Не можа ли да ми каже?!?! Искам да умра - само като сексуален обект ли ме е възприемал . ПОМОЩ, МОЛЯ ВИ ПОМОЩ!! ;(

Коментари

1.   Да, така те е възприемал. Дори и по-лошо - поредния долен негодник. Ти за 1 година не си го разбрала що за долно говедо е, но станалото - станало. Няма за какво да съжаляваш. Човек като няма опит, много рискува да попадне на някой такъв, на всички ни се е случвало. Който не се е родил, той не е патил от такова нещо. А ти, за какво толкова съжаляваш, за изгубената година и за секса ли? Не е нищо страшно, за да се тормозиш толкова.

Не мисли за това. Много е важно да не мислиш. Лошото не бива да се мисли, за да не го привличаме. Продължавай си живота все едно не се е случило, и пак казвам, съзнателно си отклонявай мисълта от това, не съжалявай за нищо, няма за какво. Трябвало е да стане, за поука.

2.   Наистина гадна история,защо не си намерих някой друг.Знам ,че ще е трудно да го забравиш,но поне опитай

3.   Повечето мъже си поставят една цел - да вкарат момичето в леглото,и докато не я постигнат,няма да се откажат.Могат да бъдат много търпеливи и да се правят на ангелчета пред теб,но в действителност искат само едно ... Не всички мъже да такива,но една голяма част от тях за съжаление са .. :(

Не се отчайвай,животът е пред теб,ще срещнеш много хора,ще имаш много щастливи мигове също така и разочарования,няма как,но трябва да бъдеш силна и да не позволяваш,такива говеде като този,да си играят с теб :*

4.   Мило момиче, случило се е за да те научи на нещо.
Какъв е тоя свят, не знам, аз едно време го направих на 20, а вие на по 13-14, та даже и 16 е рано... Ей така става, защото на един хлапак на 15-16 само секс му е в главата. Момичетатат сами са си виновни...