Споделена история от Тинейджърски

Имa ли любители нa Корея?
Здрaвейте! :)
От около годинa и половинa съм фенкa нa корейските сериaли и редовно ги следя, също случaм и k-pop. Реших дa си нaпрaвя сaйт, в който дa публикувaм зa звездите, сериaлите, трaдициите и обичaите в Корея и дори обмислям дa публикувaм уроци, тъй кaто учa корейски език. Кaкво мислите? Зaслужaвa ли си? Ще имa ли хорa, които дa се интересувaт от товa?
Блaгодaря ви предвaрително зa споделените мнения. :)

Коментари

1.   Със сигурност има, пък и така ще намериш нови приятели! Тъй че смело напред! Един съвет - започни да рекламираш сайта чак след като е напълно готов и си го поддържала поне месец, така потенциалните потребители ще видят, че е активен и повечето ще решат да го следят. Може да добавиш и форум, където да се обсъждат различни неща, свързани с Корея.

2.   Естествено!!! Любителите на Корея (както и на азиатската култура като цяло) сме много и се увеличаваме все повече. Аз лично обожавам Корея и Япония. Отначало започнах с анимета, обаче в последно време се вманиачих в корейските драми :D
Пожелавам ти огромен успех със сайта и подкрепян номер 1.
П. П Много се радвам като виждам сродни души хаха :D

3.   Има, има <3

4.   много ясно,че има...от 3 години и половина вече съм фенка на всичко корейско...направо полудях по кпоп,драмите....оххх,не ми отива на годините да се вманиачавам,ама.....супер идея имаш,прави сайта и дай линк към него да го видим

6.   Има естествено! <333

7.   Да и аз съм кореиско монияче хд... обожавам всичко свързано с тази страна и мисля че си заслужава

8.   От автора: това е сайта - http://everythingkorea-online.blogspot.com/
Благодаря на всички за мненията, радвам се, че има хора, които споделят моите интереси. :)

9.   Сайта наистина е много интересен.Относто сериалите , виждам ,че преведените са от към eastern.В бъдеще , ти ще сформираш ли твой екип за превеждане , или ще са си от easternspirit?Не ,че нещо , просто питам :)

10.   От автора към №9: Честно казано и аз не съм сигурна все още, по-нататък, ако ми остане време, може и да помисля, но засега не. :)

11.   Оооо има има, това е много добра идея. Аз също съм маниак на тема Корея <33

12.   Здравейте,от 4 години и половина слушам kpop,даже заради мен най-добрата ми приятелка,започна да слуша и да гледа kdrama-kpop.Отмъщава ми за тази грешка,която направих преди 2 години,много бих искала да науча корейски. :) ^_^