Споделена история от Тинейджърски

Странно...
Първо ще помоля Администраторите да одобрят темата, Благодаря предварително.
Така... Мисля, че съм бисексуална. :| Харесвам едно момче, но не искам нищо да се случва между нас. Но от последните 3 месеца училище, започнах да си падам по най-добрата ми приятелка. :х Моля ви, дайте ми съвет, как да се избавя от това нещо. Хем не ми е хубаво, хем ми е хубаво. Объркана съм...
Silver y Blaze

Коментари

1.   Аз само не разбрах кое му е лошото, че да искаш да се "избавиш от това нещо"? Това да не ти е от тийнейджърските пъпки, за да търсиш някакъв начин за премахване? Явно си бисексуална и в това няма нищо лошо. Щом те привличат и 2та пола, и по - конкретно момичетата - пробвай, не знаеш дали няма да ти хареса повече отколкото с момче, а ако ли не - връщаш пак към момчета. Няма значение с кого си щом те кефи. Просто е. (:

2.   Ако мога да попитам на колко си години?
Защото аз също съм в такава ситуация, ако ми кажеш годините ти.. според тях ще се опитам да ти помогна :)

3.   Не мога да разбера кое те притеснява повече ,че харесваш момиче , а искаш да си хетеро или че харесваш момче а искаш да си хомо ? Според мен ако искаш само да спиш с приятелката си заради тялото й по-добре недей да я нараняваш все пак ти е най-добрата приятелка, но ако харесваш характера й и я оценяваш и като човек ще се получи една много добра връзка. Само недей да използваш момичето само за собствения ти кеф питай я първо дали е сагласна да има вразка с момиче и тогава действай. Успех.

4.   Най-добрата ми приятелка е бисексуална (и всъщност е един уникален и наистина забавен човек, ама не за това говоря...)

Та... Тя до този момент има по-големи предпочитания към същия, тоест женския пол (не я виня, може това да се дърли на факта, че в тийнеджърската възраст повечето момчета са идиоти, ама знам ли, не нейната сексуална ориентация е основната ни тема за разговор, все пак)... И всъщност точно това и причини известни проблеми...

С една по-скоро нейна, отколкото моя приятелка вече не си говорят, защото тя (най-добрата ми приятелка) изпитваше физическо привличане към нея, а тя нямаше същите сексуални предпочитания, а и връзката й (която продължи май три-четири месеца, не знам, не знам наистина) не свърши много лесно, но все пак свърши (хубавото беше, че поне и приятелката ми, и нейната приятелка, в смисъл бивше гадже изглежда ценяха основно секса във връзката си, което беше хубаво защото поне нямаше тежки емоциаонални последици за приятелката ми)...

Просто се отклоних от темата. Мисълта ми е, че определено на нея не и е винаги лесно, но се оправя и все още не съм я виждала депресирана, така че всичко е наред. важното е, че е себе си.

Мисълта ми е, че в твоята бисексуалност няма нищо лошо или осъдително. Човек не избира какъв да се роди. Но във всеки случай да бъдеш привлечена от най-добрата си приятелка може би не е най-добрата идея. Има немалък (тоест към 95 %) шанс тя да НЕ е лесбийка или бисексуална, което просто значи, че тя няма как да изпита същото и това може да развали приятелството ви.

Има и някакъв шанс да изпитва същото или пък да е способна да изпитва същото, но това е под въпрос.

Просто не си струва да губиш най-добрата си приятелка, защото си привлечена от нея.

Не знам какво да ти кажа... По възможност дай информация. Най-добрата ти приятелка някога изобщо проявявала ли е какъвто и да е интерес (в смисъл на фиизическо привличане) към същия пол? това е важен въпрос.

В крайна сметка, бъди себе си.

Пожелавам ти всичко да се нареди.

5.   Знаеш ли не си само ти.Като си такава опитай се да се оправиш.

6.   Номер 5 защо казваш на момичето да се оправи? Това че е бисексуална не значи че е болна !

7.   Ами номер 4 е прав с това че има голям шанс приятелката ти да не е като теб и тогава ще се получи малко неловко затова трябва първоначално да я попиташ по някакъв заобиколен път какво и е мнението за хората с различна сексуална ориентация.

8.   в пубертета, когато хормоните бушуват, и откриваш новите неща в живота е нормално да изпиташ любопитство и влечение към различни неща

не се притеснявай и бъди тази която си! всичко е нормално!