Споделена история от Тинейджърски

Чувствам се зле. Помогнете ми !
Аз съм едно обикновено момиче. Десети клас съм, привидно всичко е нормално, но всъщност не е така или аз така си мисля. Чувствам се самотна,и мам приятели, изглеждам добре, справям се в училище. Но се чувствам зле, нямам самочувствие, не съм много отворена, а ми се иска.

Ясно е, че не всички могат да бъдат отворени и отракани, но все пак ми е тъжно, защото преди не бях такава. Не знам дали това е депресия, притеснявам се. Понякога имам чувството, че всички гледат мен, че говорят нещо за мен. Най-вече в училище, понякога си мисля, че съм различна, че учителите ме гледат разлчно и с безпокойство.

Не знам дали сама не си набивам всичко това, но определено не ми е леко. Понякога си казвам край, от утре няма да е така, но нищо не се променя. Все мисля, че съм различна, а не е така. Ако сте ме разбрали, посъветвайте ме ! Благодаря Ви .

Коментари

1.   Не живей с въображаемите мисли на другите! Намери си приятно занимание - спорт, танци или други такива, няма значение сама или с други. Върши нещо, което те удовлетворява, за да си промениш излъчването.
М41

3.   Въобще да не ти пука от никой и от нищо. В днешно време да си отракан си е +. Трябва да го има самочувствието в рамките на нормалното ест. Защо живота ти трябва да е в мисли какво си мислят другите за теб? Живота е кратък. Изживей го пълноценно. Живей сега, за мига!! ;)

4.   Поздравявам мъжа на 41 и се пресаиденявам към съвета му.ЖЕНА НА 33

5.   Познато чувство, но тези съвети немогат да ти помогнат тях или подобни такива чуваш навсякъде, само се вслушай. Онова, което ти трябва напърво време е да спреш, да се прецениш и да се опиташ да се намериш. Имаш ГОЛЯМА нужда от приятели с тех е толкова лесно. Тарси! Много е трудно да мамериш такива, но пак ако го искаш силно няма нявъзможни неща нали ... След това се отпусни по течението и спри да се терзаеш.

6.   И аз като теб имам същият проблем,всикчко е Ок,но тово пусто съмочувствие го нямам,все имам чувството,че хората само мене гледат и ме обсъждат,абе,,,,,,,