Споделена история от Тинейджърски

Спала съм с 9 момчета... чувствам се странно
Онзи ден с приятелките ми бяхме на хотел с преспиване (празнувахме рожден ден). И на шега решихме да организираме списък с момчетата, с които сме спали. Всички прочетоха, но моят списък беше най-дълъг. Ходила съм с 16 момчета, а съм спала с 9 от тях. Нормално ли е това за момиче на 18 години. Чувствам се странно... До сега не бях се замисляла. И сега всичко ми звучи адски откачено. Това прави ли ме курва?! Моля ви ПОМОЩ!!

Коментари

1.   И от колко годишна спиш с момчета?

2.   Курвенце ми се струваш :)))))))) Но пък трябва да има и такива като тебе че като ни се чука нещо лесно да намираме :)

3.   Няколко минути мислех какво да напиша....да според мен бройката ти е достойна за "поздравления" на тази възраст.Но има и по-големи шампионки от теб /визирам Ванеса от ББ/ така, че не се възгордявай....не те познавам и не мога да давам определения каква си...сама прецени.

4.   Успокой се - това не те прави курва! Това те прави - пачавра, нещо с което се забърсват мръсни повърхности!

Курва можеш да станеш, когапо започнеш да предпочиташ само изискванията за задоволяване на нагона си. Иначе казано - когато избираш между двама, да направиш така че някой от тях или и двамата да се чувстват зле за твоя сметка!

Имаш още доста дълъг път към потъпкването на мъжкото или човешкото достойнство, което правят курвите.

А тези които са спали с много мъже, но са искренни, може и пачаври да са - те не са курви.

И 180 да ги направиш, пак няма да си курва!

Само пеперудка! От цвят на цвят!

5.   Я стига, не си втълпявай глупости. Не момчетата, с които си спала определят каква си, а отношението ти към всеки от тях. Не трябва да се тревожиш за каквото и да е, просто не го мисли. Естествено, не е адмирирам, но нямам право да те съдя...Решенията са лично твои, тялото ти-също...

6.   Знам ли, ако беше мъж, всички щяха да кажат, че си голям пич, но щом си жена ще си курва. Угода няма, важното е ти как го чувстваш, а че си го казала и на други момичета си е простотия, все едно си го казала в ефир. Дано си разбрала, че разликата е само в размера и в продължителността и да се спреш, че тръгне ли ти слава / ако не е тръгнала вече / си дотам.

7.   Много малко ма, моме! Познавам една на 16 дето е спала с 15, но почна да се чука на 14 и е супер яка. Гледай да наваксаш бройката, щото лоша работа, майна

8.   Айде пак същите тъпи въпроси. Поредната дето пита много ли са, малко ли са. Ами твоя си работа. За мен е важна мойта бройка, не твойта.

10.   Не, не е нормално! Тялото има свой "лимит".Всеки сам преценява във всъшност,ако има стабилна морална,етична,биологична основа и познания кога да започне да прави секс.Явно досега не си се замисляла кой знае колко сериозно по този въпрос.Време е да го направиш,да се вземеш в ръце, и да вдигнеш критериите както към мъжете с които искаш да бъдеш,така и за самата теб, каква друга искаш да бъдеш ,освен жена със богат сексуален опит

11.   След като си ходила с тях,значи си имала чувства.А,когато човек има чуства,прави секс.Това,че си била с повече момчета,отколкото останалите,не те прави курва.Било ти е приятно,чувствала си се желана,а една жена винаги трябва да се чувства желана.Все пак,ако толкова се притесняваш от самата цифра,просто я запази в тайна.На никого не си длъжна да даваш отчети,какво с кого и колко пъти си правила.

12.   Aми не ти не си курва ти си 18 годишно момиче което просте се забавлява аз съм на 19 и не мисля че ти си курва защото ако ти си такава то и една моя стара приятелка е курва(макар че е така курва е )

13.   Ми другите може би си падат по по-дълготрайните връзки. Не мисля, че си курва. Ако си била сериозно обвързана и с деветимата, не виждам нещо лошо...
Не мисля, че е трябвало да се разкриваш обаче!

15.   Ще ти отговоря с една дума. Не. Не те прави курва, прави те готино момиче, от което мъжете явно се интересуват. Другото са предразсъдъци. Да не ти пука от тях.
М27

16.   Ами аз мисля ,че е множко за твоята възраст,но не мисля ,че си .... !

18.   Абе кво ги слушаш тия , повечето мъже гледат да спят с която могат , а ти си тръгнала да се притесняваш.После да не мислиш, че ако не беше щеше някой да го оцени.Ако не спиш с тях си кучка , а ако спиш си курва.А тия тука да не ми се правят на много печени.Като напишеш, че си девствен или си бил с 1-2 , как можело , не искам такова без опит , задръстенячка , не може да ме задоволи.После казваш повече и хайде курва.Абе майната ви на вас всички и тъпите ви болни мозъци.А ти какво си тръгнала да се допитваш до тях, винаги ще ти намерят кусур , каквато и да си и каквото и да си правила.Това все пак е България- страната на големите критикари и разбирачи, които не могат да си оправят собствения живот , ама много знаят да дават акъли и да се възмущават като пенсионерите пред блока.

19.   Спокойно това не те прави курва не се притеснявай

20.   Ами аз съм жена на 33г. Омъжена-навремето съм ходила с двама спах само с втория и се омъжих за него.Това е една от първите ми гордости като жена и с удоволствие ще я споделя с дъщеря ми когато порасне до възраст прилична да се обсъждат тези теми.А ти какво ще споделиш един ден с твоята когато я имаш и какъв съвет би и дала?В моите очи си такава не те обиждам ти сама питаш каква си. Веднъж, дваж та и триж както и да е ама множко са.

21.   Ако си обичала тези 9 пъти- не си курва...

Но аз много се съмнявам,че си обичала. Просто си се забавлявала, а с някои си била за една вечер....
Ами сега сама прецени каква си.

И що за тъпотия да акзваш на някого такива неща? Как може да си сигурна колко са искрени другите и най-вече- къде ще те разнесат.

Всеки прави грешки на младини. Най-важното е да си извадиш поука от грешките си. А ти направи ли го?

22.   Незнам, според мен не са много, но ако продължаваш в този дух ще станат. Остави другите да си говорят колкото искат, това дали са много или не зависи от много фактопи, а не от едно просто число. Тук има доста лоши хора, както сама виждаш, обиждат и ще ти напишат, че си курвенце или че са много от злоба, но главата горе... Това, че си спала с повече мъже от приятелките си не значи че си курве или са много... Някой са спали само с 2-ма и са го правили повече от колкото ти, да не ми кажеш сега че е голяма работа, ми не... не ти го пише на челото, то си е твоя пабота!!

23.   Споко моме аз познавам две дето са правили секс с 9 момчета за една вечер.НЕ СЕ ШЕГУВАМ.Докъто ги стигнеш тях има много да наваксваш.

24.   Ами не ставаш курва след 10-ия.

25.   Привет!
Развеселих се от написаното по-горе...
Но това, което ме накара да пиша е написаното от номер 20.
Аз съм на 42. На 18 за първи път спах с мъж, после имах още трима интимни партньори, омъжих се на 25 и моя мъж беше 5-ти в списъка, така май ще ви хареса, статистически... :-)

Искам да кажа на номер 20. първо, защото тя ме провокира, че на дъщерите си има какво да кажа и за четиримата мъже преди баща им и за баща им. Връзките ми са били стойностни (дори и с двама от мъжете "преспиването" да е било еднократно"). Всеки си знае какво влага, какво иска, какво му се случва.

А ти, мило момиче, с тези 9 интимни връзки, ще намериш отговорите за себе си сама. Тук може да си коментираме "по принцип" и всеки според своите виждания за живота и ценните неща. :-)

26.   Маце ти си на 18 години не си курва познавамм момичета на по 16 години които доста са пе изпревалили с бройката момчета.Тях аз наричам курви в очите а те не се обиждат.ТИ НЕ СИ КУРВА!!! Има момичета дето още когато бяха на 15 години бяха спали с около 26 момчета някаде , с тях бяхме в един клас и нали се сещаш , че и съм намазал :Д:Д , затова ти не си курва.

27.   Не не мисля,че си ку*ва.Ти си на 18 и е напълно нормално от 15 или 16 да правиш секс.Според мен не си ку*ва,но не аз или някой друг можем да преценим каква си.Това вече трябва сама да си го прецениш,но според мен не си ку*ва.

28.   Не се притеснявай аз спах с момче за първи път на 18. И така да 21 години ги навъртях 48 броя. Няма как да си курва като самата ти не се определяш за такава. Ако на 21 не бях се омъжила .......... кой знаи до сега каква щеше да е бройката да уточня сега съм на 29. Ипак нямаше да позволя на никой да ме нарече курва или пачавра и най малко на себе си да ми минават такива мисли.СУПЕР СИ. На това му се казва ;търся си късмета; и майната на всички.