Споделена история от Тинейджърски

Ще мога ли да го забравя?
Аз съм на 16г. и много харесвам едно момче, той е с една година по малък. Цяла учебна година мина толкова бързо. Въпроса е там, че той е лошо момче. Пие, пуши, прави каквото си поиска и през тази година се зарибяваме. Всички приятели ми казват, че виждат това което се случва между нас, погледи и т. н! Всъшност между нас нямаше нищо, бях ме просто приятели. Излизах ме заедно, но никой не правеше нищо. Играех ме си с погледи, търсех ме се по коридорите. Когато минаваше покрай мен винаги правеше нещо за да му обърна внимание. Изведнъж и двамата се отдръпнах ме, спрях ме да си говорим. Така в продължение на 2месеца, после пак същото.. всички виждаха искрите между нас, а ние? Ние се правех ме на непознати.. когато той завършваше/на 15юни/аз не отидох, плаках вкъщи. В края на деня една приятелка ми се обади и каза, че той цял ден ме е търсил, за да говорим. Постояно питал за мен, стана ми гадно :(. Аз бях решила да се местя и всички знаеха и няма да го виждам. Какво да правя? Обичам го ужасно много.. през годината, постоянно плачех. Успеха ми падна от 5. 80 на 4. 30.. какво да правя сега? Той е първата ми любов и няма да се откажа.. ;((

Коментари

1.   Да! Гарантирам ти, че през следващия си живот няма да си го спомняш!

2.   Момиче, за*би ти любовта. Обърни внимание на българският език. Пишеш като извънземно.

А.. относно това с любовта. Там няма граници, няма правила, няма закони. Прави каквото ти казва сърцето, ама все пак мисли и с главата, защото сърцето обича да подвежда понякога. ;]

3.   На 15 пуши и пие.. Нямам думи, остави го това момче. Щом и успеха ти се е намалил толкова яко означава, че наистина ти влияе зле. Бъди умна ще го забравиш! :) Дано съм помогнал.

SilverSTARX

4.   Това е момче, за което "си заслужава да се бориш" аххаха. Моите уважения, ама такива като него по път и над път. Намери си някое свестно момче. Не знам защо добри момичета харесват лоши момчета. Толкова е сбъркано. После като се разочароват обясняват колко лоши били мъжете. Еми като не търсиш там, където трябва..

5.   Да го забравя, не знам дали ще мога. При всяка мисъл за него, пулса ми се ускорява, от очите се надигат сълзи. Всякаш нещо в мен умира. При мисълта, че може би всичко е свършило, просто плача. Не мога да го преодолея. Да, той не е най перфектния, но сърцето не избира добър или лош е.. то се влюбва. От Авторката :)

6.   Аз съм в почти същото състояние само, че при мен е с година по голям и не пуши и не пие дайте ми съвети как да го сваля.
Много искам да ми стане гадже много свястно момче според родителите ми и според мен нашите и неговите се познават от деца израстнали са пред един и същ блок моля помогнеееее!