Споделена история от Тинейджърски

Брат ми стока ли е?
Моля редакторите да публикуват това, защото е много важно.

Аз съм малката сестричка на дадено момче, който в момента е със гаджето си. Живеят заедно. Опознах се със момичето, лъчезарно, добросъвестно, красива, искрена. Никога не съм харесвала гаджетата му, но тя се превърна в моя приятелка. Преди малко (тази вечер) ми звънна. Знаех, за какво ще бъде. Винаги щом посегне да ми звъни, вместо да ми пише, това означава че е станало нещо между нея и брат ми. Аз съм единствената и приятелка и само с мене си споделя. Брат ми е адски ревнив, лесно избухлив, но по думите и знае как да обича, как да го показва и как да и го каже. Винаги са се карали, но за нея той е единственият. И го казвам, защото знам че е била със адски много момчета и тя е готова да си стъпи на краката с единствения-брат ми. По принцип се е случвало 2 пъти да се изнася, но веднага се оправяха и в същия ден той се връщаше при нея. Но този път е различно.. Говорила е със единственото момче, което си позволява да контактува и това е най-добрия и приятел. Той не е във България. Брат ми се е прибрал и е видял, че си говорят по скайп и са играели една игра. Явно си е помислил, че тя му изневерява. Той е излязъл и тя е тръгнала след него, но той е почнал адски много да и крещи, но най-гадното е че и е забил голям шамар. Наистина познавам брат си, много лесно избухлив човек, много обижда и ми е посягал преди. Имам чувството, че ще я зареже и че ще се прибере.

И сега сигурно ще попитате "Нямаш ли си друга работа, че им се месиш? " или "Не трябва ли да подкрепяш брат си, може тая да те манипулира? ", но наистина искам да и дам възможно най-добрия съвет. Не иска да каже на никой, каза само на мен, не иска да казвам на майка ми, защото тя ще му звънне и ще стане лошо.
Ще помогнете ли? Благодаря, предварително!

Коментари

1.   Не се меси в живота на брат си. Това, че едно момиче ти е приятелка не я прави добра партньорка за брат ти. Ти не можеш да знаеш цялата им история, дори е възможно да му е изневерявала в миналото. Не знам дали брат ти е стока, не му прави чест, ако е вярно, че й е ударил шамар, но ти видя ли това с очите си?
Иначе щом винаги семкарат, няма да го бъде.

2.   Остaви ги дa се опрaвят. Aз лично бих препоръчaлa нa момичето дa му бие шутa веднaгa нa този твой брaт! Нищо не опрaвдaвa нaсилието!

3.   Допълнение от авторката: Брат ми се прибра, със целия багаж, разплакан... Разказа ни, общо взето я е "хванал" не знам дали е правила нещо, но си е флиртувала. Видях, че главата му е подута и го питахме, тя го била блъснала и се е ударил в стената.. големи филми. Но ще подркепя брат ми

4.   Благодаря се, че моят брат не е такъв.
Charming