Споделена история от Тинейджърски

Много съм объркан....
Здравейте! Много съм объркан. Ужасно ме е срам, че съм гей и понякога ми се иска въобще да не съм се раждал. Мен ме направиха гей. В 3-4 клас започнаха да ми се подиграват и започнах да се замислям дали съм гей, и то звзе че стана-ето пълен гей с леки бисексуални наклонности! Мога да заявя с ръка на сърцето, че то 3-4 клас не бях гей защото имах 3 гаджета (макар и детски работи), но се възбуждах от мисълта за момиче, а сега ми се повига от това, че съм ГЕЙ!!!! Какво да правя, как да постъпя???

Харесвам 1 момче, но той е хетеро и се опитвам да го забравя, мисля, че започнах да се привързвам към едно момиче, което е много красиво, а с нея сме в много добри отношения. Когато се разхождаме постоянно сме прегърнати и това ми дава лъч надежда, че мога да си хвана момиче, но аз не мога да я спечеля, защото тя харесва по-големи.

Аз не съм грозен и си обеснявам всичко ето по този начин-аз съм бисексуален, но в момента съм влюбен в момче е толкова. Моля ви кажете ми, как да постъпя да се опитам да си хвана красавицата или да си живея живота без да ми пука и когато му дойде времето, ще намеря мъжа на живота ми???

Моля ви помогнете, защото съм на 15. И ще ви помоля без обиди и безсмислени коментари, защото ми е писнало!!! Благодаря на отзовалите се.

Коментари

1.   Всичко е в мозъка ти.Ако си втълпиш,че си гей-ставаш,ако си втълпиш,че си хетеро-същата работа.Ти не се раждаш гей.Като видиш колко е хубаво да си с момиче,ще престанеш с глупостите.

2.   Прекалено малък си и още повече си объркан. от това, което прочетох разбрах, че ти не знаеш кой си нито какво точно харесваш, но това е абсолютно нормално като си на 15. плюс това гей не могат да те направят така изведнъж, нито от базици нито от нещо друго. или си такъв или не си. 3-4 клас и гаджета.... я стига, тогава пък си знаел за себе си още по-малко от сега. винаги си бил гей, но тогава още не си го осъзнавал и за това си мислиш, че си си падал по момиченца ИЛИ не си гей, нито сега, нито тогава, но просто в момента си тийнейджър и както казах си объркан и нищо не знаеш. не си вкарвай филми, не си втълпявай простотии, не го мисли излишно, спри да мислиш за пишки, побарай се малко, гледайки порно и ще се осъзнаеш някой ден.

3.   Милият, според мен си в трудна възраст и те първа много неща ще ти стават ясни. Има време за тези неща а и не се притесняваи как другите ще те приемат и какво ще кажат, важното е ти да си щастлив успех миличък.

4.   На 15 и гей????WTF,бил ли си с момчета,че се наричаш гей или само ги харесваш.ПО добре хващай мацката пич докато съвсем не си тръгнал към гей потомството!

5.   Аз съм на 23 и съм в абсолютно,същото положение като теб.Да вярно,правил съм го с мъж и не беше зле,но всъщност искам да съм с момиче.Мен баща ми ме изостави,когато бях на 10 години и половина и винаги ми е липсвал чисто мъжкият разговор и ролята на бащата в семейството,защото едно момче има нужда от баща си-няма спор в това!Но,трябва много хубаво да помислиш,да опознаеш себе си-на 15 е нормално да си объркан,но най-важното е да си сигурен,в избора си и в това,че момичето или момчето до тебе,ще те прави щастлив-успех!

6.   Прекалено много се влияеш от мнението на другите! Предполагам винаги приемаш мнението на вашите за 100% правилно...
Имаш ли приятели? Или ги прогони с твоите гейски маниери? Къде живееш сега в свят на илюзии - ''не съм грозен" ? Бий си шшамара! Ще пропаднеш...

9.   Aз съм моми4е на 15.В нашата възраст е много трудно да разберем какво искаме и накъде да се упътим...Мога да ти кажа 4е не си гей,ти си си нормален,но другите са опитали да ти го вталпят,е не им вярай!Грабвай мацката и да не ти пука тогава ще видиш 4е си си нормален и 4е си харесваш моми4ета....и пове4е за мом4ета не мисли ей :)

10.   Интересна история ... На 16 съм и също съм гей , но това мисля ,че няма значение.Явно е ,че имаш някакво влечение и към двата ''лагера''.Има една много вярна приказка - слушай сърцето си!То няма да те подведе.Да , изтъркано звучи , но мисля ,че е много стойностна приказка.Дори и да се насочиш към момчетата, знай - това е път без изход.Тъжно ми е ,че го казвам , но е така.Дано да съм бил полезен :) Поздрави :)

11.   Най-лесно а и от една страна готино е да си би...
Получаваш и от двете и от двете губиш,и гей да си и хетеро живеей си живота.
Женско съм не е същото, но по принцип съм твърдо за мъжете, но изпадне ли ми момиче няма да му простя.
Нали та мен ако питаш бъди би и търси и в двата лагера.
И не се впрягай на никой.

12.   Здравей
Винаги ще има хора,които няма да те приемат.Колкото и да не ти е приятно ще трябва да го приемеш. Каза,че не искаш да си гей.Не мисля,че някой иска да бъде,но има и такива хора,и ние трябва да ги уважаваме. Не се обиждай,но в тази възраст наистина сме объркани (казвам сме,защото и аз съм юноша). Може или да ти мине след време,или да остане. Важното сега е да го приемеш и да продължиш.

Първото,и най-важно,което трябва да направиш, е да започнеш да се харесваш.Самоуважението е изключително важно - ако ти не се уважаваш сам,другите също няма да те уважават.Приеми,че си различен,не използвай термини като гей,би или т.н. Кажи си,че просто си различен и се приеми такъв.

Втората стъпка е да НЕ се подценяваш,независимо дали те обиждат или не.Винаги се уважавай.
Не се води по акъла на другите - не скачай веднага на момичето,без да си сигурен дали изпитваш чувства към нея,или просто искаш да отбиеш номера,за да забравиш за момчето. По-добре следвай сърцето си,то ще ти помага най-правилно. :)
Успех и дано съм бил от полза ;)

13.   Вси4ко е заложено в мозъкът ти още от раждането. На
определена възраст вси4ко излиза на ява, обикновенно в пубертета..както при теб. Няма как да станеш хетеро. Постро се приеми такъв какъв то си. Нормално е да не повярва6 на някакъв слу4аен коментар... но про4ети нещо от Фройт и ще се убедиш. Успех

14.   От Автора-Благодаря на всички,които се отзоваха най-вече на № 12!!!!!!!!!!!!!

15.   До автора от номер 12: ако искаш да си пишем ми драсни на outwork_bg@abv.bg
Дано всичко да се нарежда при теб и горе главата ;)

16.   С времето ще се отвратиш тотално и ще ти се повдига от мъже, ще видиш! Замисли се добре, способен ли си да го направиш с мъж и като си представиш колко гнусно е всъщност ще се насочиш окончателно към жените, вярвай ми, не ти го казвам просто така!

17.   Когато човек си втълпи нещо, все едно изпада в друго измерение ... Аз например имам гастрит и ме заболя корема един път, си мисля все че ми има нещо и той продължава да си ме боли ... Мисля си че все нещо ме дразни на някое място ... И все едно това място става толкоз чуствително че чак допира до косъмчетата ти те кара да се пръскаш от дразнение ... Направо без коментар ... А относно твоя проблем ... Ще се опраиш спокойно просто си си втълпил за моемент. Повярвай ми ще срещтнеш някое красиво момиче ще ти завърти главата и ще се смееш на простотийте които си писал тук !!! PEaCE ;)

18.   Не се притеснявай всичко с времето ще си дойде на мястото аз съм бисексуален женен с две прекрасни деца момче и момиче тене не знаят за моите похождения имам приятел който е на 65г децата ми го познават като дядо славчо той е моята упора а съпругатами го боготвори и казва де да ми беше баща щях на ръце дате нося всъщност той не е семеен таче горе главата и късмет

19.   Миличък, толкова си объркан, че не знаеш какво става...
Не си гей, а си неориентиран. Нормално е на тази възраст да чувстваш някакви странни влечения, но от теб зависи дали ще им обърнеш внимание. Не мисля, че си гей, по скоро би, но и това емалко вероятно. Хващайх си го това момиче и да не ти пука :)

Мег*

20.   Трябва да признаеш чувствата си на момчето нищо че е хетеро

21.   Братле смятам, че не си гей просто си объркан.
Пробвал ли си някога с момиче?
В момента и аз съм в същата ситуация и съм супер
притеснен. Просто си хвани момиче и пробвай, ако
не усещаш влечение си гей. Ако наистина не искаш да
си останеш такъв подтисни женствеността си!