Споделена история от Тинейджърски

Сънува много реални сънища
Приятели ако може ми помогнете. И така сънува много реални сънища сяка вечер и проблема ми е че чуствам всичко кoето сънувам се едно съм там но когато се субъдия имам или следи по тялото си или рани, например ако са ме наранили по време на сънуването ми испитвам мн странно притеснение неща които не съм пробвал ги знам какви, са например цуствата като например от първата целуфка някой хора може и да ми смеят затова че още си нямам прияталка но мн съм притеснен как може да испитвам и цистам неща за които и на претстава си нямам какви са мн ще ви бъда признателен ако мое да ми помогнете благодаря предварително :(

Коментари

1.   Психиатрията работи и нощем.

2.   Искаш съвет ли? Ето един много добър: по-често влизай в часовете по български език и чети повече книги, за да имаш по-голямо въображение. След това историите ти ще бъдат по-реалистични.

3.   Това на инджикитайски ли е писано?

1 N1

4.   Явно си сънувала по време на урока по правопис и пунктуация.

5.   Е , явно сънувaш/ мечтaеш " цветно". Рaзвитa/ силнa фaнтaзия имaш и в бъдеще aко я използвaш прaвилно може дa ти стaне и професия.

6.   нищо не рабзрах