Споделена история от Тинейджърски

Спортен сутиен или бюстие
Здравейте,
Аз момиче на 13 години. Проблема ми е следния:имам много малки гърди, за които не мога да намеря сутиен и тъй като ми е дискомфортно без нищо реших, че ще си взема бюстие(спортен сутиен). Въпроса е, че нямам никаква представа откъде да си купя, а с майка ми на тази тема не мога да говоря, понеже вече и казах и купихме някакви "бюстиета" от H&M, с които ходя в момента, но те прозират. Сега съм при баба ми (с нея съм по-близка) и това е шанса да отидем до някой магазин. Та, ако на някой изобщо му се занимава нека да ми напише няколко магазина. Ще съм много благодарна.

До модераторите:Много ви моля публикувайте тази тема. За мен наистина е важно. Благодаря предварително :)

Коментари

1.   Всички бюстиета и спортни сутиени прозират. Аз лично ги нося само с широки блузи. Но има сутиени чашка A, които са за много малки гърди. Търси ги във всеки магазин за бельо. Може и в големи магазини като Метро и Джъмбо. В краен случай поръчай по интернет!

2.   И аз бях така на 13. В момента бюстие е най-удачният вариант. След около година - вече сутиен. Бюстиета и спортни сутиени се продават във всеки магазин за белъо, а и в големите вериги магазини ( H&M, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear и т. н. ). Има и с подплънки, ако така ще ти е по-комфортно - оформят те и няма да прозират зърната. Общо взето навсякъде можеш да си намериш, влез някой по-луксозен магазин за бельо, там са най-качествени.

3.   Здрасти!
Като за начало.. щом имаш гърди, дори и малки, можеш спокойно да си купиш най-малкия размер на сутиените от Джъмбо.
Но ако искаш бюстие, то най-добре е да е от тези с малките подплънки, за да не ти прозират гърдите. Такива бюститета има на много места, включително и в Джъмбо, има ги в Н&M, в магазините за бански и бельо. Просто отидете с баба ти в някой мол и започни да разглеждаш магазините за дрехи, бельо, бански. Сигурна съм, че ще намериш. (:

4.   Здрасти!
Като за начало.. щом имаш гърди, дори и малки, можеш спокойно да си купиш най-малкия размер на сутиените от Джъмбо.
Но ако искаш бюстие, то най-добре е да е от тези с малките подплънки, за да не ти прозират гърдите. Такива бюститета има на много места, включително и в Джъмбо, има ги в Н&M, в магазините за бански и бельо. Просто отидете с баба ти в някой мол и започни да разглеждаш магазините за дрехи, бельо, бански. Сигурна съм, че ще намериш. (:

5.   Здрасти!
Като за начало.. щом имаш гърди, дори и малки, можеш спокойно да си купиш най-малкия размер на сутиените от Джъмбо.
Но ако искаш бюстие, то най-добре е да е от тези с малките подплънки, за да не ти прозират гърдите. Такива бюститета има на много места, включително и в Джъмбо, има ги в Н&M, в магазините за бански и бельо. Просто отидете с баба ти в някой мол и започни да разглеждаш магазините за дрехи, бельо, бански. Сигурна съм, че ще намериш. (:

7.   От авторката:

Мерси на всички дали мнението си.Някои от вас са ме посъветвали да нося най-малките размери сутиени, доколкото знам това е 65А.Е аз имам 2 такива (детски), но някак си не са ми удобни, защото презрамките им ми падат, а и те самите май не са много качествени.Поразрових се из нета и мисля, че намерих това, което търся, а то е нещо подобно на това https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQnaiyC3TMEwfaXCaX-iLAKq9FOqq-ZKrUCp809QCxA74a2hAhKhQ или https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRL7CeOJjX7jgWxL6DkyJyOa2JXDrHYKikbGPN2glWIhd2sXRi5.Дали в обикновените магазини за бельо мога да намеря такива или трябва да потърся в големите вериги?
До модератотите:надявам се, че няма проблеми да публикувате линковете по-горе :)

8.   Отново авторката
Съжалявам, че задавам толкова тъп въпрос, но при размер на подгръдна обиколка 71 и гръдна 76 имам ли някакъв минимален шанс за сутиен АА и ако да струва ли си изобщо или да я карам с бюстиета с подплънки
Отново се извинявам
:)

9.   Няма нормални сутиени АА, сори!
Аз също съм на 13 и имам подгръдна 68 и гръдна 77. Обиколих магазините в цяла София с майка ми, за да търсим АА- няма! Мама тактично ме попита дали да не вземе А и да си слагам подплънки, но аз съм против подплънките и не се съгласих. Накрая си харесах едно много хубаво бюстие с два плата отпред и си го взех.
:) Не си слагай подплънки! Това гърдите ти да изглеждат големи не те прави зряла!