Споделена история от Тинейджърски

Не издържам вече с него...
Здравеите! Аз съм на 18 а приятеля ми е на 25. От 2 години сме заедно. Всичко започна много спонтанно. Още първата седмица ние заживяхме заедно, тогава не осъзнавах че правя най голямата грешка в живота си! От там последваха безброи забрани от рода на - да не излизам с приятелки, да не говоря с момчета, пък да не става вапрос за дискотека... Тогава може би не осъзнавах че ще изгубя много приятели и го слушах. Но ето че преди месец едно таино излизане ме подтикна да направя голяма крачка-казах му че немога повече така че аз имам нужда да излизам да се срещам с хора. Помислих си че ще ме зареже но всъщност не -не живеем вече заедно, излизам когато пожелая, но тои още ме задушава. Искам да се разделя с него но незнам как да му го кажа какво ли не опитвах но тои казва че ще се промени, дори за брак ми говори...

Страх ме е ... немога повече да издържам психически..моля за савет

Коментари

3.   Мога да ти кажа само едно - Ако не искаш да си с него действай. Сега ти е времето да живееш и никой за нищо не може да те спре. Аз изпуснах моите години за това и в момента много съжалявам. Не си заслужава.....
Стискам ти палци. И не мисля, че има за какво да те е страх.

4.   От 18 до 25 има много време да ходиш по момчета, напускай го, много ще му е добре :@ Поне като знаете че ще боли не се хващайте толкова рано.... :(

5.   Зарежи го! Аз имах подобен проблем и да ти кажа честно ТОЙ никога няма да се промени. Изтърпях прекалено много и само неприятнасти си навлякох заради него. Щом ти отнема свободата, значи не те обича. Нито е първият, нито е последният. Ще намериш някой, който наистина те обича и после ще се смееш на онзи, който те тормози, че е бил такъв глупак. Само не се отчайвай, защото няма смисъл. Той не си заслужава!