Споделена история от Тинейджърски

Има ли от какво да се притеснявам?
Здр, имам приятел, с когото ходя от 6 месеца и искам да го направя с него, и той са бъде първият ми, но има един съществен проблем. Няма къде да го направим, защото родителите му са постоянно в къщи пък и за червените петна по чершафите, не ще измисли логично обяснение.

На тоя етап единствения варянт остава в колата му. Не сме говорили първият ми път да бъде в колата му, но той ми отправя закачливи предложения. Притеснява ме, това че би могло да има кръв по тапицерията и не мисля че кърпичките ще свършат работа.

Проблемът ми е какво решение да взема, дали да го направя в колата му и дали да се притеснявам от кръвта в нея и същто така дали трябва изтрие кръвта от члена си, след като вече ме е отворил? Ако някой би могъл са ми даде съвет, ще съм му мн благодарна.

Коментари

1.   ОМГ, изумявате ме хора

2.   По-добре идете на хотел.

3.   :)) Кръвта ли ви е проблема?
Ми вземете си хотелска стая "за почивка" в някое забутано и евтино хотелче (сега ги има под път и над път) - не вярвам персоналът да има нещо против да изпере чаршафите. Какво ще се гънете в колата да ви е неудобно и разни кибици да ви гледат сеира... както е топло може и да слънчасате (или вечер да измръзнете)...

4.   Ами хотел, бе, мила! :) Толкова ли е трудно да се сетите? В КОЛА !??!?! И то първия ти път - нещо специално, което ще помниш цял живот : В КОЛА .... Нямам думи просто. Вземете си наемете една хотелска стая като нормални хора ;) Ако нямате възможност изчакайте родителите ви да не са вкъщи и готово.. После пусни една пералня и какво толкова!! А относно кръвта - не се тревожи няма да си първата, която кърви, няма и да си последната.

А извинявай, че питам но на колко години си ? :)

5.   12

6.   Я, какъв проблем?! Ами тогава, по добре кажи на майка си, че ти трябва стая за да те отвори гаджето ти. Така поне ще знаеш, че имаш одобрението и, и отговорността няма да е твоя ако нещо се изтърбуши там... Ако пък ти забрани, ще имаш оправдание когато бягаш от къщи за да се праскаш. Не бой се -млада си /по-точно малка/, а това ти дава безброй предимства. Най важното от които е, че животът тепърва ти предстои. Какъвто си го направиш, такъв ще си го живееш...
>М55<

7.   НЕДЕЙ! РАНО ТИ Е! Много избързваш със секса! Само на 12 години си. Не си готова психически и физически. Не бързай! Притеснението ще доминира, а не удоволствието! Ще те грабне страха от нежелана бременност и зарази! Не се чувствай "задължена" заради приятеля си. Послушай ме и няма да съжаляваш. Ели.

8.   Ако това е истина, че си на 12 я залягай над уроците, че края на учебната година наближава. За секса ще му дойде и времето и мястото.Не е истина....много бързо ръстете бе...

9.   Би трябвало да си пети клас, нали? Ама със сигурност това не е писано от петокласничка... Някой пак се гъбарка тука и пуска малоумни теми.

10.   ОмГ Каква кръв? Това е мит..Поне така знам.На мен първия път само ме боля но нямаше кръв.Бтв:Бях С 7 години по-голяма От теб.

11.   Пхахаха, бахти тъпата шматка! После като забременееш, недей да ревеш! Ако ще надуваш корема, нека да те оплоди в тях поне. :D:D:D

12.   Почти на 16 съм

13.   Има от какво да се притесняваш - от това, че си тъпа като галош да тръгнеш да се чукаш на 12; от това, че задаваш елементарно смешни въпроси, издаващи елементарен ум; от това, че си тръгнала с боклук, който едва ли и подозира, че сексът с малолетни ще го тикне задълго в панделата, където особено се радват на такива малоумници; от това, че и не предполагаш каква радост ще доставиш на родителите си с подобен акт и от това, че те чака бъдеще на една от многото курветини.

14.   На 12 години и ходиш с него от 6 месеца? Ахахахахах, това искрено ме развесели! В скоро време ще почнете да се ебете на 7, ще забременявате на 10 и циганките ряпа да ядат. Ей, това България стана такава помийна яма, че няма накъде повече. И се притеснява за кръвта, ахахахахаха... Леле, много си просто, бе детенце!

15.   Ти да не мислиш, че тече кръв като от чешма, че да се притесняваш от петната?

16.   Осъзнайте се малко бе.. Ти нормална ли си бе момиче? Изобщо знаеш ли какво искаш да правиш? Ииии.. ако може да попитам приятелят ти на каква възраст е?.. 13 14?? .... Нямам думи просто!

17.   КАЗА ЧЕ Е НА 16 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

18.   Здравей,
Мога да ти дам 1 съвет .. гледай сега, да го правиш в кола не е толкова лошо и не на задната седакла, а на седалката, стояща до тази на шофьора. Направете го в мисионерска поза и ще се получи, но той трябва да бъде отгоре .. !!
Когато аз го правих за първи път ( бях на 14 ) преди няколко месеца, не беше много хубаво и ме болеше много, но поне нямаше кръв .. Дори и да е опитен партньорът ти, той трябва да е много внимателен. Аз го правих с приятеля си, който е на 25 и беше доста болезнено, но поне ни беше забавно.. Хайде, успех .. :)