Споделена история от Тинейджърски

Прекалено слаба :(
Аз съм момиче на 14 години. Висока съм 1. 70 и тежа 51 кг. - намирам се за прекалено слаба. Опитвам се да надебелея, но факта, че има хора, който ме подиграват за това ме наранява. Да наречеш някой 'анорексик' е еднакво обидно, както да наречеш някой 'дебел. Никога не бих си позволила да обиждам някого, заради височината му и килограмите му, защото е нелепо. Не ми е приятно, но аз искам да го направя за себе си.. , защото аз не се харесавм. Та както казах.. опитвам се да дебелея, но май няма ефект. Не съм спазвала някакви диети и т. н, просто не ям кой знае колко много-нямам апетит. Когато малко прекаля с храната направо имам чувството, че ще се пръсна :д

Коментари

1.   Subway, MacDonalds, KFC ето ти най-лесните решения но не прекалявай! Яж повечко, движи се по-малко, стой будна до късно, ставай по-късно. Успех дано изградиш тялото което искаш!
Charming

2.   Нямаш голям апетит- към какво?? Все има нещо което е по-вредничко, а ти харесва.. започни да ядеш повече от това нещо! Например ако обичаш пица, хапвай поне 2 парчета на хранене, 3-4 пъти на ден. Ако обичаш сладко се поглези с някой скъпарски голям шоколад, само за да ядеш повече. А за това, че ти става тежко - не се безпокой, стомаха е вид мускул и може да се разтяга в доооста големи размери, за да събира повече храна, за да го разшириш е достатъчно 2-3-4 пъти да се нахраниш ДОСТА обилно. Охх де да имах твоя проблем.. сигурно щях да ям денонощно, защото обожавам храна..но както и да е, Късмет!

3.   Не си слаба, а си перфектна - за твоята възраст и височина: това е супер! Каква искаш да станеш - трътла на 14? Страшно много момчета си падат по стройни и по-слаби момичета. Това е предимство, а не недостатък - със сигурност някои ти завиждат!

4.   Момичеее, аз съм 1, 72 и 54 килограма, искам да стна 50 кила ама.. и това, че те обиждат на анорексичка не значи, че си такава. Ако ти си се харесвах няма нужда от надебеляване.
И мен не веднъж са ме обиждали и то някакви дебели хора, които искат да са с моето тяло. Така че 100 про ти завиждат мила.
Но все пак ако твърдо си решила да надебеляваш- НЕ СЛУШАЙ НОМЕР 1 И 2!!! Моля те! Какъв човек трябва да си, за да препоръчаш на дург да яде от най- големите боклуци и да се тъпче с храна. За твое здраве момиче да не си припарила до такъв вид храна и в никакъв случай не яж повече храна от колкото трябва. Стани от масата, когато си леко гладна, след десетина минутки ще разбереш, че си напълнила стомаха си. Това не води до нищо хубаво.

ЗДРАВОСЛОВНОТО НАДЕБЕЛЯВАНЕ е с храни, които ти носят не само въглехидрати и мазнини( в огромни количества при fast food-а), ами и белтъчини и други полезнотии.
Хапвай ядки и черен шоколад(ако понасяш този 60 или 80, 99 процента какаова маса). Тези неща са хем МНОГО полезни, хем ще надебелееш както трябва. Чувала съм, че от бирената мая се отваря апетита, ако искаш пробвай.

5.   Въобще не си "прекалено слаба". Идеалното тегло е ръста – 120. :)

6.   Сладур супер си на твоята възраст са се някакви трътлести в последно време много рядко виждам слаби момичета. Деца на по 9 години 50кг това е нещо страшно. Аз съм жена на 28години и никога не съм била повече от 55 даже това беше при бремеността сега съм 1. 65 50кг. Така че си супер яж колкото ти се яде и не прекалявай
Успех!

7.   еми грозно еее няма цици

8.   Ти сега растеш и тялото ти се развива. Една моя приятелка преди време също се смяташе за прекалено слаба (но не беше прекалено) и в момента тялото и се е оформило много добре и има много секси извивки!

10.   Важното е да си здрава и да се храниш с полезни храни! Не си прекалено слаба , но можеш да се запишеш на някакъв спорт например плуване. На мен ми се отразява много добре и влезнах в форма :)

11.   Номер 7 - Момичето е на 14 ? Още се развива.. за какви цици говориш?