Споделена история от Тинейджърски

Не можеш да скриеш истината
Проблемна е там, че аз съм от по-избухливите момичета, които не търпят много лигавщини. От скоро време насам разбирам разни неща, че приятеля ми ме е лъгал за малки неща. От сорта че вместо да си легне е бил при приятел, че като ми е казвал "аз съм в нас" е бил на кафе при при въпросния приятел. Не мога да крия неща от приятеля ми затова директно му казах така и така казаха ми верно ли е, той каза да вярно е правех го защото ти все дигаш скандали за това къде съм.

Проблема в мен ли е ?Може би трябва да реагирам по-спокойно, а може би той не е свикнал да казва истината? Не искам да задълбавам тази тема с него, защото колкото повече знам, повече и ще ме боли и ще ми тежи. На някой да му се е случвало това? Моля споделете или дайте съвети.

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Еми според мен трябва да реагираш по спокойно към приятеля ти.Опитайте се да разрешавате спорове, проблеми и други като седнете и си поговорите спокойно.

2.   Aз мисля, че проблемът е в теб.Дай му малко повече свобода.Това не са фатални грешки или големи лъжи.

3.   Здравей,
аз лично съм изпадал в подобна ситуация. Имам предвид на мястото на приятеля ти. И аз съм скривал разни нещица. Причината да го правя е една - ревността на приятелката ми и скандалите, които ми е правила за това например, че съм с приятели на кафе. В което съгласи се няма нищо лошо - понеже всеки един човек има нужда от лично пространство и време за себе си. Това включва както да се мотае сам из къщи така и да се види с приятели. За мен лично това не означава, че не държа или не обичам човека до мен. Помисли дали ти не реагираш прекалено остро за тези неща. Но ако ги приемаш нормално, а той те лъже... по - добре прецени изобщо заслужава ли си да бъдеш с такъв човек.

4.   Не бъди избухлива ! Той също си има живот и решава какво да прави с него . Неможеш да му казваш какво да прави . А пък мисля че ревнуваш от приятеля му ( че му обръща повече внимание имам предвит ) ! Нека да ходи на кафета но го питай дали наистина е там ! Следи дали не си е хванал друга приятелка . Но най важното : Не бъди избухлива и трябва винаги да ти казва истината , а ако не ти я каже поискай причината ! УСПЕХ !

5.   Глупаво е да вдигаш скандали за дреболии.

6.   Дай му малко свобода на момчето .. не го задушавай ;р но все пак ако мислиш, че има нещо гнило - разрови се ;р

7.   Здравей, в една връзка винаги трябва да има компромиси и разбиране един към друг, затова опитай се да не си толкова избухлива и да правиш скандали за минимални неща и по този начин той ще види че ти проявяваш разбиране спрямо него и няма да те лъже. Желая ти успех и дано да бъдете много щастливи!

8.   Да проблема е в теб! аз съм момиче и все пак ти го казвам. защо по дяволите му вдигаш скандал за това къде ходи? за това те лъже, и аз да съм на негово място ще почна да лъжа само и само да не ми мрънкат. той твоя собственост ли е, че му държиш сметка и му се караш че ходи някъде си. аз никога,ама никога не правя проблем на гаджето ми къде ходи, защо ходи без мен, защо седи до еди-колко си часа, а даже живеем заедно.
в крайна сметка не сте вързани един за друг нали? дай му свобода, не го задушавай и той няма да те лъже за това че излиза, вместо да си е у тях.

9.   Щом те лъже за едно, ще почне и за друго. Имай си едно на ум и бъди внимателна.

10.   Напълно нормално е. Бившата ми приятелка ги правеше същите номера, на мен ми писна и започнах да я лъжа че съм си в нас просто за да ме остави на мира. Не съм ходил по жени, напротив, липсваше ми мъжка компания и пиене с приятели, което за нея беше проблем и просто и казвах че съм си в нас, за да мога да пия по кафенце/биричка с приятели. Не е правилно, но ми спестяваше доста мрънкане и в един момент вече не се и замисляш.

Според моята субективна гледна точка проблема е в теб, защото му правиш някакви проблеми на момчето да си излиза по мъжки. Тъй като не те познавам не мога да ти кажа дали е от ревност, властност или чист женски егоизъм, но по-добре спри. Нямаш си идея колко ще го оцени приятелят ти :)

11.   Oт авторката:номер 10 дано да си прав,че ще го оцени.Благодаря на всички за мненията!Но просто не знам как да контролирам гнева си,или чувствата си...