Споделена история от Тинейджърски

Играе ли си с мен?
Здравейте,
Аз съм момиче на 16г.
Може би за вас това е поредната тинейджърска история, но за мен е наистина важно да получа съвет.

Преди година и половина се запознах с М. той е на 23. Последваха месеци чатене в скайп. Като че ли станахме много близки, имаше нощи в които сме писало нон стоп от 8 вечерта до 3, 4 сутринта..

Толкова неща знам за него и той за мен.. Лятото дори ми казваше, че ме обича, че иска да се видим и т.н, но аз не мислех че е редно, а и ме беше страх, че ще объркам нещо при евентуалната среща и той няма да ми пише повече..

Както и да е, имаше период в който спряхме да пишем (от август до края на октомври), но след това подновихме разговорите си. Той от самото начало ми казваше колко съм красива и на външен вид и като човек и какви ли не мили неща, но нали знаете че на думи е лесно : ) ..

И ето, че преди месец се реших и му казах, че искам да излезем. Той веднага се съгласи уговорихме се и се видяхме : ) Всичко мина перфектно, на живо беше дори по-хубав, кавалер, умен..Наистина перфектния мъж.

Последваха още няколко срещи и една малка целувка.. Проблема е в това, че аз съм малка поне на години.. Много съм развита за възрастта си (не е само мое мнение, а и негово и на много мои познати), но все пак я има разликата..

А и има нещо което той не ми беше казал и не знам дали изобщо щеше да ми каже – Той си има приятелка!! Толкова бях разочарована когато разбрах и най-вече за това, че го разбрах случайно, а не ми каза той!

Не съм много наясно дали той знае, че знам за нея, няколко пъти му намекнах.. Сега не знам какво да правя.. Не мога да му търся сметка, коя съм аз че да го правя?! Но мисля, че наистина започвам да чувствам нещо към него..

Като изключим това с приятелката му той е перфектен и не мисля че се преструва на кавалер и т.н.. Не искам да спирам да го виждам, но незнам как да продължа да го правя като и аз не знам кого лъже… нея или мен? Май и двете..

Аз поне знам за нея, а тя за мен – не.. Никога не съм пожелавала лошо на някого, но искам той да приключи връзката си с нея.. Искам го за мен!! Егоистично е – знам го, но за първи път се чувствам така.. Искам да съм до него!

Кажете ми мнението си по въпроса.. Играе ли си с мен? Може би наистина е привлечен от мен и иска да види как ще потръгнат нещата между нас и тогава да приключи връзката си с нея? Или просто е изпипан играч и разиграва и мен и нея та дори и още някоя..? Моля ви дайте ми съвет какво да правя? Да говоря ли с него по въпроса или да се правя, че нищо не знам? Ако сте попадали в подобна ситуация как се развиха нещата?

Благодаря ви за отделеното време!
Моника

Коментари

1.   Честно ли си на 16?

2.   Миличка виждам,че знаеш кое е егоистично и кое не,затова ако си има приятелка спри да се виждаш с него и просто гледай от страни как ще постъпи.
Аз също харесвам момче,което си има приятелка и знам какво е,но мисля,че е редно да го оставиш за известно време за да видиш дали ще продължи връзката си с нея или ще скъсат.

3.   Да, на 16 съм. Защо?

4.   "Не мога да му търся сметка, коя съм аз че да го правя?!" Как коя си? Ти си момичето, което той е лъгал с месеци в скайп и ти е казвал дори, че те обича. Ти смяташ ли, че е бил честен, че да не му търсиш сметка? Търси си правата, момиче! Никой не може да се подиграва с теб и чувствата ти. Говори с него открито и му потави дилема - или тя или ти. (Преди това не забравай да споменеш как не е имал доблестта пред теб да каже за другата. Само един страхливец постъпва така.) Ако се разколебае или каже тя, вдигни глава и гордо кажи "Не ме търси повече!" Аз така бих постъпила. За теб - не знам. Ти решаваш.

5.   Благодаря ти много номер 4! ... Не осъзнавах, че наистина имам някакво право, защото все пак думи, думи, но не е шега да кажеш Обичам те.. И то не само веднъж.. Ще се радвам все пак да чуя още мнения особено ако някой е попадал в подобна ситуация.. Много ви моля да ми разкажете как се развиха нещата и да ми дадете някой съвет..

6.   Oоо впускай се в дълбокото пък каквото ще да става и без това вече си наранена, попитай го право в очите какво става и така

7.   Прави секс с него!

8.   Това беше най-интересната история която съм чел :D:D:D:D:D

9.   Искаше човек с твоята история, ами и аз бях като теб, но най-болезненото беше,че аз знаех за другата и въпреки това се впуснах. Получавах какви ли не упреци, че съм сляпа за неговите подигравки. Опитах се да му поставя ултиматум, но не се получи тъйкато той извъртя нещата така, че аз се почувствах тъпо.

Взе да говори, че тя му е просто прислужница а аз съм за всичко друго. Тогава обаче аз се пебрах вкъщи и помислих,че не той, а хората са прави за всичко. Все пан той е на 32 аз на 16р а неговата приятелка на 22. С нея е от 4 години а с мен от 7 месеца.

Съветът, който ще ти дам е да не чакаш повече, а да го оставиш, защото повярвай ми - колкото повече си с него, толкова повече свикваш и се влюбваш и много повече ще страдашл Затова го оставяй докато е време. Аз го направих преди 2 месеца и ти казвам, че ми е супер спокойно без него, въпреки че ми званя на скоро казах му, че няма смисал, въпреки, че ми беше изкушение. И дори да ти кажа за мен е доста мъчително, тъйкато той е известен човек и всеки ден чувам да се говори за негол Въпреки това си давам сили и вървя напред. БОРИ СЕ ДОКРАЙ!!!

10.   Номер 9 нещо са филмираш кой е тоя исвесния

11.   На по 16 години излизате с пенсионери и после искате да не ви лъжат.. Ми много ясно, че ще ви лъжат вие сте им само за ебане! Глупачки! С кой бе с Бил Гейтс ли си се чукала? Номер 9 Известен бил.. Айде кажи кой е като е известен де! Интересно до къде ще ви стигне курвалъка..

12.   ПО-ТЪПО И ОГРАНИЧЕНО МНЕНИЕ ОТ ТОВА НА 11 НЯМА

13.   Е хайде сега...пенсионери. Педофили - да, съгласна съм, но един 32 годишен мъж не е пенсионер. По темата сега. Момиче, изобщо не си създавай илюзии, че имаш бъдеще с този човек. Ако той наистна те обичаше, едва ли щеше да си ляга до друга. Запази достойнството си и сложи край на тази...връзка, да речем.

14.   ЕЕЕ номер 11 ебаси пичча само така и аз смятам така каk може да се навирате на някой дърт ЧЕКИДЖИЯЯ , незадоволенн от живота си с сексуални предпочитания към по-малки от него това се едно аз да съм на 20 години и да си стана гадже с някоя на 2 годинки . Примерно ако си момиче над 24 години някаде и имаш врузка с някои на 34 (максимум) това е приемлово макар , че толкова стар и да тръгне с толкова по-млада или и тои изка да се чуства по-млад или не може да си намери друга на неговата възраст щотт сички са женени или незнамм какво :Д:Д:Д

15.   Моля ви помогнете ми.. Продължих да излизам с него.. Сега съм здраво хлътнала, но мисля че и той има някакви чувства.. Как да разбера дали са истински? Как да запазя интереса му, като изключим секса разбира се, това няма да стане :) Отчаяна съм и се нуждая от няколко прости съвета, много ви моля!

16.   Зарежи го! Така, както с теб се е запознал по скайп, утре ще се запознае с някоя друга по същия начин...