Споделена история от Тинейджърски

Разбито сърце
Харесвам едно момче от 5 месеца и разказах на най -добрата ми приятелката.. тя е и негова приятелка. Случи се онзи ден, излязох с приятелите ми и те ми казаха, че ще бъде по-добре да му призная, защото може да има нещо между нас..И така той дойде при нас, ние седяхме на една пейка... Седна до мен, погледна ме и аз му казах, че имам чувства към него. Почувствах облекчение, поседяхме малко и после си тръгнахме. Той тръгна с нас, защото сме в еднакви посоки. Приближаваше се към мен, и на края ме прегърна.. през целия път ходихме прегърнати... Аз си помислих, че ще има нещо между нас, но явно съм сгрешила. На другия ден излязохме пак, той говореше за някакво момиче, което харесвал, приятелите ми ми казаха, че искал да ме дразни, за това говорел за нея.. но това, което правеше той беше прекалено. През цялата вечер говореше за нея, че искал да е с нея, да я прегръща и целува.. почувствах се ужасно.. После с приятелите ми си писахме във Фейсбук, в наша група.. дори там той говореше за нея.. аз му казах да престане да говори за нея, защото не ми е приятно... Неговият отговор ме размаза.. каза, че аз не означавам нищо за него, че няма чувства и не ме обича.. Каза, че обича нея.. но в същото време немогат да се срещат, защото тя е много далече от него... Аз вече нямах сърце.. в мен имаше една черна и студена дупка на мястото на сърцето ми...!! :(

Коментари

1.   Възможно е вместо за "нея" до го вори за теб ;)

2.   Както каза №1, би било хубаво това да си ти. Виж, той не е нито първият, нито последният на земята. Остави го - той ще се сети за теб, ако не - продължи напред.
* дори има рима :D

3.   От авторката.. Благодаря ви, прави сте

4.   Не позволявай заради някакво си момче да си тъжна. Той губи, да си я обича щом иска, отдалеч. Момчетата понякога са странни и не знаят как да изразят чувствата си и затова често прибягват до леко комични действия. Може дори да няма такова момиче, а ако има това да си ти...

5.   Авторката.. всъщност момичето съществува... имам паролата на приятелката ми.. и той е и изпратил профила на момичето .. :/ :(

6.   До две години ще го забравиш, ако се обърка нещо и не ви потръгне

8.   Една идея ме връxлетя ; )
Накарай го да ревнува, намери си някой много сладък, с чувство за xумор и висок.
Но да е по-голям от теб и от онзи, който не знае какво иска ; ) ; ) ; )

9.   Ами започни да говориш и ти за друго момче :) да видим тогава как ще реагира. Всъщност най-добре ще е да си намериш друго момче и да забравиш този тъпак. Предполагам,че сте малки. На тази възраст момчетата не са особено внимателни към чувствата на другите, не им пука кой знае колко дали ще те наранят и не си мерят приказките. Голяма работа! Давай напред и това е. Всичко се забравя, ще дойде друг и той ще заслужава повече вниманието ти. Успех!

10.   Авторката... Благодаря ви... №9, но той знае, че го харесвам.. :(

11.   И аз бях горе долу така. Само, че не бяхме толкова близки. В един момент се опитваш да се сближи с мен, а в следващия - отиваше да флиртува с други. Но разбрах, ня няма смисъл да оставам на заден план, затова просто спряхме да си пишем и цяло лято не сме се виждали. Сега, когато го препозная някъде, просто отивам в другата посока, или когато съм с компания, започвам да се смея и не му обръщам внимание. От друга страна, ние сме тийнеджъри. Момчетата са пълни пикльовци на тази възраст, да си го признаем. Така че или намери някой, който наистина те харесва, и днес, и утре и го забрави този, на когото не му сече брадвата на едно място. :)
Момиче, 15год.

12.   от номер 9
Той може да знае,че го харесваш, но чувствата изстиват и изчезват, когато не са споделени. Няма да стане за 5 дена, но можеш да му покажеш,че си разбрала, че той не изпитва същото към теб и продължаваш напред. Това не означава,че вече не го харесваш, а просто не искаш да си с него. Не искам да се повтарям, но със сигурност има момче, което да заслужава теб и чувствата ти много, много повече! Недей да се хабиш заради някакъв пикльо, който дори не проявява уважение към теб. Сега вероятно не искаш да го осъзнаеш и си мислиш, че може пък да реши да бъде с теб, да ти признае,че и той те харесва, но шансът това да стане е малък. Направи си услуга и потърси някой друг, няма да съжаляваш!