Споделена история от Тинейджърски

Не добре изглеждащи гърди
Здравейте ! Много ме е срам да го напиша тук, но нямам друг избор . Гърдите ми са много увиснали и отпуснта. А много ми се иска да имам стегнати цици .. Харесва ми големината, но не и как изглеждат. Моля ви за съвет как да си ги направя стегнати и добре изглеждащи. Без да ходя на лекър .. на 13 съм.

Коментари

1.   Като за начало си сложи сутиен!!!

2.   ВЪРИ НЪ ЛЕКЪР ДА ТИ ПРЕГЛЕДА МОЗЪКЪ!!! ПОСЛЕ ВЪРИ НА ВРАЧКА ДА ТИ НАПРАЙ МЪГИЯ ЗА НОВИ Ц И Ц И И СИ ГУТОЪ!!!!!
Като пораснеш ще разбереш, че външният вид съвсем не е от такова голямо значение, но ти май си от хората, които се въртят само покрай момченца чиито глави са пълни само с мисли за стегнати ЦИЦИ.
А как по-точно ти увиснаха на 13г.? Пораснали са мн. изведнъж, а ти не си сложила сутиен навреме?

3.   Това, че на такава крехка възраст гърдите ти са отпуснати е генетична особеност, за която нямаш вина, освен ако не си свалила много рязко много килограми. Трябва да приемеш, че изглеждаш по определен начин и да се научиш да се харесваш. За да подобриш тонуса на гърдите си, а и да ги почувстваш по-стегнати, трябва да се заемеш с фитнес (силови упражнения за изграждане на мускулатура в областта на гърдите, а и на цялото тяло). Това е полезно за организма и самочувствието ти. Предупреждавам те да не очакваш чудеса, но това е най-доброто решение, щом не искаш да прибягваш до намесата на лекар.

Успех!

4.   Първо се научи да пишеш.
Като пораснеш, прави операция и това е.
Упражненията няма да имат толкова драстичен ефект.
Просто носи хубави сутиени и бански.

5.   Няма зле изглеждащи гърди,има само претенциозни мъже и прекалено вманиачаващи се жени.

6.   И аз имам същия проблем. На 15 съм, ама винаги съм го имала...незнам, гърдите ми винаги са били по-големи от на другите момичета и винаги са ми казвали "Еее, аз ако имах като на Десито..." Еми, имай като на Десито да те видим! Не съм някаква дето се вре в момчетата като последната курветина, даже напротив, не им рева за коментарите, по-добре да не ме забелязват...ама то тея висналите кво няма да се забележат!

И за идиотите - да, нося сутиен.

Единственият свестен коментар, който наистина е от ПОЛЗА (моля, проверете в речника значението на тая дума преди да пишете тук) е на номер 3, за което съм му/й много благодарна!

7.   Чувала съм,че няколко лицеви опори на седмица стягали гърдите на момичетата,не съм пробвала,но ако искаш...нищо не ти пречи
Сиво

8.   Еми аз пък съм с адски малки цици като за 16-годишна ама честно казано не ми пука, защото аз съм това, което съм.Ако на някой не му харесва си е негов проблем пък едно момче ако те харесва(по отношение на секса) циците ще са ти последния проблем.