Споделена история от Тинейджърски

Аз съм момиче на 14 години а приятелят ми на 28.
Здравейте!
Аз съм момиче на 14 години а приятелят ми на 28. Почти всичките ми роднини смятат, че не бива да му отделям толкова време. Обаче има една малка подробност: не знаят че ходим. Майка ми всъщност вижда, че има някакви чувства между нас, защото той ми прави супер готини подаръци и не ги крия. Проблема е там, че като сме пред други хора не показва никакъв интерес към мен. Може и да е заради това, че никои не знае и той смята, че така трябва да си останат нещата, но е много сложно вече. Помогнете ми! Кажете какво да направя, за да не е нужно да се крием, но и да се разминем със скандалите

Коментари

1-50 от 59

1.   Момиче, ти си непълнолетна! Този е педофил!

2.   Просто разликата ви е прекалено голяма на 14 години човек мисли по един начин на 28 по друг..

3.   какъв е проблеме между мен и моя френд разликата е 10год пък сме заедно вече цели 3год. и наще не знаеха ама вече знаят:)

4.   Много по голям е от теб, но ако се обичате истински може и да имате бъдеще

5.   Следвай сърцето си ако го обичаш бъди с него

6.   Мила, аз съм на 16 и също съм имала връзка с 28 годишен. Моят съвет е да помислиш хубаво как биха реагирали роднините ти и приятелите ти като разберат. След това поговори и с приятеля си и вземете заедно решение какво да правите, но не се крийте от никой. Щом той иска да се криете, значи не те обича истински. За мен и моят приятел знаеха всички около мен. Често ме критикуваха доста остро, така че се приготви психически.

7.   Еми естествено, че не показва интерес пред хората към теб, та ти си само на 14г. Може да бъде suden за педофилство, естествено, че го е страх

8.   Здравейте искам да ви помоля за един съвет! Аз съм на 13 но харесвам момче на 14! Дотук добре, но тои не е от моят град немога да го виждам мн често, пишем си по скаипа но нищо повече! Аз мисля че тои също изпитва нещо към мен но нз какво точно! Гледа ме нежно говори ми сладко и т.н.! Добре но друг е проблемът! Братовчедите ми живеят във този град и по-малкият ми братовчед учи във училището на това момче и понякога като се виждат си казват някои нещта! Един ден тои (момчето) ми предложи да стенем гаджета и аз отказах! После като са се видяли с братовчед ми тои му е казал че сме си писали и че ми е предложил! Оттам братовчед ми е казал на баба ми и тя ме пита дали е истина! После без да искам чух един разговор на мама и на баба на които баба казва на мама какво става и и казва всичко което знае! Но оттогава нито баба нито мама са ме питали нещо по този въпрос! Искам да ми кажете дали трябва да говоря с мама или да оставя нещтата такива каквито са защото тази мисъл ме измъчва мн но пък в др време съм влюбена!!! Моля ви кажете ми как да постъпя и какво да направя! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

9.   Момиче, той е много по голям от теб остави го или винаги ще страдаш

10.   Практически той може да ти е татко!!!

11.   Аз също съм на 14 а моя приятел е на 26...Обичаме се и сме много щастливи...Имало е много хора, които са искали да ни разделят, но никои не е успявал...За любовта няма граници, стига наистина да се обичате! :):):)

12.   Абе я стига ! Ти си дете, а той е мъж! Ти тепърва ще растеж и ще се оформяш като личност, а на него му е време за семейство ... Според мен такава връзка няма никакво бъдеще

13.   Хораааа искам да ви кажа ЗА ЛЮБОВТА ГРАНИЦИ НЯМА

14.   относно номер 6: кво я интересуват нея приятелите и роднините тя ли ходи с тва момче или те?!?

Щом се обичате продължавайте!!!

15.   Педофилллл мани го.

16.   Пиленца мили, мислите си, че кипите от любов, ама не е така. Тресе ви хормона. Ако не знаете какво е това питайте.

Не е чак толкова странно да има такава разлика във възрастта между двама, но след като "малкия" е поне на 20г.
На вас милички известно ли ви е какво е педофил? Този който използва малолетни за секс. Това е престъпление по закона и го праща зад решетките. Хайде щом толкова го обичате, не допускайте да го опандизят.

До номер 8. Не си мисли, че като не сте се видяли дори, вече си влюбена. Говори с майка си. Не знаеш какво точно са говорили братовчедите ти с момчето и колко нещата съвпадат с това, което той им е казал.

17.   Остави го, много е голям за тен. Като пораснеш още малко ще си намериш момче, което ще ти пасне. Спокойно!

18.   ама да те питам целувки и такива неща имали?до къде сте стигали с него? Аз ти препоръчвам да го оставиш и да си ходиш с някой на тфоята възраст.Разбирам че се кефиш на подарците ама...Аз съм на 14 и има един на 29 където ми оправяше компа и ...абе подари ми Iphone наскоро и абе аз го избягвам щото ме е страх.Той ме кани у тях да играем на Wii ама аз казвам че съм заета и така и също ми пише СМС-и със целувчици и ме нарича слънчо абе пише ми за училище ама ... гледам да го избягвам ама той е нахален иначе нищо не е искал или казвал по някой по такъф въпрос.и тфА че любовта няма граници е пълна глупост ..има и още как .!!!!МОЯТ СЪВЕТ Е ДА ГО ЗАЕБЕШ!!!!

19.   Здравеи мили4ка ...искам да ти кажа само едно...малка си на 14 да ходиш с 28 годишен знам ,4е сега няма да го разбереш това което ще ти кажа...но ще ти разкажа моята история...АЗ Сьм на 17години...преди 1 и 5 месеца се запознах с едно мом4е което сега е на 24...станахме много добри приятели...тои много ме глезеше,купуваше ми тои си имаше сериозна приятелка от 5 години но се разделиха преди 7 месеца ...станахме още по близки...и преди 4 месеца стоеики в градинката..на пеиката тои ми каза искаш ли да сме заедно...аз му казах не сьм ли малка ..и тои каза оби4ам те и знам 4е и с тебе е така...ти си уникално моми4е...в този миг исках да го целуна ...но просто казах ако ме оби4аш докажи..

След още 1 месец някаде реших да пробваме..и беше много яко с него:)просто стояхме и гледахме звездите ходихме на море на пазарджик заедно никога не сьм била по щастлива тои ми казваше вси4ко ще ти дам не сьм с теб за секса оби4ам те и аз знам 4е е така но преди 5 дена полу4их смс .. смс от ськровището ми...мислех 4е ще ми каже 4е ме оби4а но в смс пишеше..4е иска да спрем врьзката до тук и 4е няма р просто много ме оби4ал и не искал да ме нарани...аз изпаднах в шок...;( но сега когато се замисля ..може би така е наи добре...тои ми обеща 4е ще сме заедно пак и аз знам 4е ще доиде тоя дем...!!!

20.   Абе ти откачена ли си бе бате ?! Аз съм момче на 17 и когато се зарибявам с някое примерно 13 годишно момиче ми е супер неудобно камо ли на 28 !!! Тва е повече от недупостимо ....на тези години мислиш по един начин а със всяка следваща мирогледа ти се променя и се чудиш защо си правила такива глупости....заеби....

21.   срамува се от теб приеми реалноста :)

22.   Няма как да го показва пред други хора, защото това е подсъдно и се нарича педофилия. В най-добрия случай ще трябва да изчакате още 4 години (докато навършиш 18) преди да започнете да демонстрирате открито чувствата си един към друг, понеже иначе можете да станете жертва на недобронамерени хора (дори на твоите или на неговите родители, ако решат да ви разделят)... а ако намерят и съберат доказателства, че правите секс, може дори да го накиснат и той да лежи в затвора.

23.   Ае ти добре ли си уе? ква е таа мода 14 годишна с някъв на 28?? аз съм на 15 и хода с момчета максимум на 17-18 или 19! тоя е чист педофил и според мене скоро щи предложи и да чукате ;))

24.   Ти осъзнаваш ли че не си се била родила когато той е бил на твоята възраст.

26.   Ох, лелелеллелеле....о.О Не мога да повярвам...Аз на 13 си играех на улицата, на 14 влизах в мирката... Ти на 15 ще се жениш ли??? А защо не и да забременееш на 16? Пффф :Х

27.   Може ли да задам един въпрос - защо в такива случаи все момчетата са по-големи? Защо никога не виждам 15-годишно момче с 24-годишно момиче примерно? Знам, че момичетата се развиват по-рано, но все пак ... От момиче на 15

28.   Това е 14 години разлика? Намери си някой дето е на твойте г0динки или поне 2/3 години по голям, а не 14.. ; ]

31.   малка си му

36.   Хора, трябва да ви кажа че разликата между баба ми и дядо ми е 20 години и все още са заедно, така че съм съгласен с това че за любовта граници няма!!!!

37.   То че любовта граници няма, така е. Но той е на 28, скоро ще почне да иска жена и деца.. а тя на 14, още нищо не знае.. ако беше на 20 а той на 34 т'ва вече е друг въпрос... Скоро ще скъсат.. много е малка. Още нищо не знае. Вижда се и от писането й :)

-Death_Blade ^

38.   В същото положение съм :(... При мен обаче двама се харесват и тъпата разлика между годините пречи :(... А колкото до теб. Може би се притеснява от това, че хората няма да го възприемат особено добре и двмаат ще си имате проблеми. Според мен има нещо между вас, но колкото и да искате то не може да продължи по простата причина, че е по-голям от теб :( Скоро както каза 37. той ще поиска семейство, деца, а ти си още толкова малка :( Водете една тайна връзка, докато и двамта си намерите перфектните партиори :)

39.   абе този е с 14 години по гоям ти знеш ли колко а 14 год. казваш че ти си на толкова ха все едно да тръгнеш с новородено :ХХ олее

40.   Не мисля, че това е в границите на нормалното! Има прекалено огромна възрастова разлика и това ще повлияе не само на теб, но и на родителите ти след време, когато разберат. Представи си, че един ден, твоята непълнолетна дъщеря ходи с МЪЖ 14 години по-голям от нея. Аз също съм момиче на 14 и имам приятел на 19. За мен това е малко по-приемливо. Може би, ако си намериш приятел на 17-18-19.. няма да има толкова сериозни последствия от родителите и близките ти, след като разберат. По принцип съвета ми е много да внимаваш и да бъдеш предпазлива!!!! Едва ли се обичате по един и същ начин, тъй като мисленето на единия не може да се сравни с мисленето на другия. Аз лично съм Против! Разбира се, ти най-добре знаеш как стоят нещата при вас, как би реагирал той, и дали си способна да предприемеш мерки, както за продължаването на вашата връзка, така и за нейното прекратяване! :)

41.   Нито един НОРМАЛЕН мъж на 28 години няма да тръгне да се занимава интимно-емоционално-сексуално с момиче на 14!!!! Точка! Очевидно въпроса НЕ Е в математическата разлика 28-14=14г :))

42.   Tози трябва да е много жалък .. че да ходи с 14 годишни .. :(
не показва никакъв интерес към мен направи си сметката :)

43.   Е кви са тия връзки незнам.
преди две години ти е почнал менструалния цикъл и глей са си се хванала с некакъв дядка на 28 години-педофил.
и за какво го обичаш? Че ти прави много хубави подаръци?
любовта не е само подаръци. Та изпитанията ви в любовта започнали ли са, за да разбереш колко е отговорен и колко държи на теб? Просто няма смисъл да си с него, имаш още много живот пред теб. Намери си някой на твоите години.

Тия опитните над двайсетте им е лесно да залъжат тия малолетните момиченца които тепърва има да се учат в живота, да учат за любовта какво е, истинско приятелство какво е и т.н.

44.   Защо ли си мисля, че просто иска да те зае*е и да те зареже ? Не виждаш ли ОГРОМНАТА разлика по между ви ? Какво ще търси един МЪЖ в едно 14 годишно МОМИЧЕ ? Надали имате общи теми за разговор или пък някакви чувства. И при двамата липсват истинските чувства: ти си влюбена в подаръците и във вниманието, което ти отделя.
Най-добре го зарежи и си намери някой на твоята възраст.

45.   Отиди в парламента. Потърси човек на име Владо Кузов и го питай на него как му се размина. Даже ако имаш късмет и той ще те огрее, нали си падаш по дедковци

47.   номер 45 ме разби :)))))

48.   ти си на 14 а то? е на 28 е мислиш ли, че е малко страдно а

49.   Миличка нали ти е добре известно, че момичета до 16 години се водят МАЛОЛЕТНИ и връзката с ПЪЛНОЛЕТЕН се води, че е ПЕДОФИЛСТВО? Изчакай още 4 години (или още 2, за да станеш НЕПЪЛНОЛЕТНА) и ако толкова се ''обичате'' продължи с него. Не си проваляй детството толкова от рано!

50.   „32“ не знам ти в коя държава живееш, но в България сексът с лица НАВЪРШИЛИ 14 г. не е педофилия. Вземи и прочети чл. 49, 50 и следващи в Наказателния кодекс.

МАЛОЛЕТНИ СА ЛИЦА, НЕНАВЪРШИЛИ 14 Г. Непълнолетни са лица под 18 г.

Не вкарвай децата в заблуждение, те днес са толкова наивни като по твое време. На 14 са си взели и първата лична карта и не са будали. Имат достъп до информация и с опитите да ги лъжим само губим доверието им!

51.   Номер 50 извинявай, но аз съм на 20 години, в семейството ми има адвокат и в наказателния кодекс пише, че ''педофилство се нарича сексуално деяние с момиче/момче до 16 години'' ;) Не знам какъв е този кодекс, който си чел ;)

52.   Погледни го от друга страна
Когато той е бил на 14, ти си се родила....

53.   51, извинявай, но аз в семейството си имам хирург, но ти няма да се оставиш да те оперирам, нали?

Има си закони

Това, за което говориш са чл. 191,192 НК (живот на съпружески начала с лице под 16 г.)
Наказанията тук за административни, АКО ЛИЦЕТО Е НАВЪРШИЛО 14 Г., но е под 16 г. В противен случай - задължително мин. 5 г. затвор.

Объркала съм се - членовете, които се отнасят за блудство и педофилство са НК чл. 149 следващи /не 49 както бях писала/!!!!

Нека твоят роднина-адвокат ти ги намери в НК и ти ги прочете - не съм измислила аз законите, била съм бебе тогава.

Преди да твърдиш нещо, вземи и ПРОЧЕТИ САМ ЗАКОНИТЕ. ДЕЦАТА ГО ПРАВЯТ. Това, че имаш роднина-адвокат не е релевантно и не те прави прав. Има си закони, чети!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Раздел VIII НК на РБ
Разврат
Чл. 149. (Доп. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., изм., бр. 89 от1986 г.) (1) (Изм. - ДВ, бр. 107 от 1996 г., бр. 75 от 2006 г.) Който извърши действие с цел да възбуди или удовлетвори полово желание без съвкупление по отношение на лице, ненавършило 14-годишна възраст(!!!!!!), се наказва за блудство с лишаване от свобода от една до шест години.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Чл. 150. (Доп. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., изм., бр. 89 от 1986 г., бр. 107 от 1996 г., бр. 75 от 2006 г.) Който извърши действие с цел да възбуди или удовлетвори полово желание без съвкупление по отношение на лице, навършило 14-годишна (!!!!!!) възраст, чрез употреба на сила или заплашване, чрез използуване на безпомощното му състояние или чрез привеждането му в такова състояние, се наказва с лишаване от свобода до шест години, а в особено тежък случай - с лишаване от свобода от две до осем години.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Мили деца, умната - Законодателят ви е дал голяма свобода! Информирайте се, но знайте, че имате и голяма отговорност. С нежелана бременност и болести можете да унищожите бъдещето си!

П.П. Има го НК в интернет, четете. Там ще видите, че Законодателят все пак защитава лицата под 18 г. възраст като цяло. Те могат да осъдят всеки за изнасилване, без да е нужно да доказват, че е било насила, а само, че е имало секс/блудство (и обикновенната целувка с език спада към второто).

Не правете секс с малолетни и непълнолетни, макар че Законът го позволява. Децата са лесни за манипулиране и под натиск на родители/учители/роднини може да ви осъдят за изнасилване!!!!

54.   Момиче, ти откачила ли си? Едва започваш да се развиваш, а вече си хукнала по мъже.

Към всички с мнението ”любовта е без граници” разликата между връзка на хора на възрастта 25 и 39 и на 14 и 28 е огромна. На 14 - та тя е само дете. Наивно дете, което още се учи и има много, което тепърва му предстои да разбере. А на 28 вече му е време да създаде семейство. Някой на тази възраст да ходи с 14-годишна е все едно да ходи с дъщеря си....

Моят съвет (може би ще прозвучи малко остро) - спри да се вкарваш в разни филми и бягай докато можеш :)

Към 45 - Това ме разби

58.   Виж сега! Аз също съм на 14, но съм момче. Според мен няма смисъл да ходит, защото разликата във възраста е мн голяма :)

59.   абе момиче с 28 годишен тва е нереално.... Единственното което иска е да му пуснеш и след тва да те заебе ако вече не си му пуснала и той ся затва да те избягва и тва е възможно или е осъзнал че нямате бъдеще и може да ти е баща и затова да се отдалечава от тебе.... НЕ ПРАВИ НЕЩА ЗА КОИТО ЩЕ СЪЖАЛЯВАШ ЦЯЛ ЖИВОТ :)

61.   Може би вече е прекалено късно да отговарям на това съобщение, но какво ще изгубя. Може би вече си намерила решение на проблема си. Аз имам същият проблем и искам да те помоля за помощ.
Аз също съм на 14 години, а приятеля ми е на 26. От три месеца сме заедно и вече не издържам. Искам да кажа на родителите ми за него. Ти как каза на родителите ти?
Големият проблем е, че се запознахме във vbox7. com (т. е. в Интернет). Две седмици след като се запознахме, започнахме да си говорим по Skype и ми каза, че ме обича, но и аз също го обичам... толкова много! След три седмици завършвам 7 клас и го поканих да дойде в града, където живея и се съгласи. Искам тогава да кажа на родителите ми, но мисля, че след този ден целият ми живот ще се срине. Моля всички ви за помощ! Къде греша? Не искам да се разделяме. :(

62.   Една моя приятелка си има гадже на 32 колкото майка ми, а тя е едва на 16 години. Те са заедно, но не знам дали тя го обича, защото той има пари, а тя само ми говори колко неща и е купил. Аз и казах ако не го обича до го зареже ама тя ми казва, че бил богат и нямала да го остави, че той я издържал и т. н.

1-50 от 59