Споделена история от Тинейджърски

Аз съм момиче на 14 години а приятелят ми на 28.
Здравейте!
Аз съм момиче на 14 години а приятелят ми на 28. Почти всичките ми роднини смятат, че не бива да му отделям толкова време. Обаче има една малка подробност: не знаят че ходим. Майка ми всъщност вижда, че има някакви чувства между нас, защото той ми прави супер готини подаръци и не ги крия. Проблема е там, че като сме пред други хора не показва никакъв интерес към мен. Може и да е заради това, че никои не знае и той смята, че така трябва да си останат нещата, но е много сложно вече. Помогнете ми! Кажете какво да направя, за да не е нужно да се крием, но и да се разминем със скандалите

Коментари

51-59 от 59

63.   Не искам да убивам желанието ти и такива работи, но според мен не е удачно. Не толкова заради годините, а защото си още на 14. Различно е ако беше на 22, а той на 36 пак щеше да изглежда малко неудачно, но поне нямаше да ми влияе на мнението, че този си пада леко "педофил" или търси секс. Силно искам да вярвам, че има истинска любов между вас. Мисли преди да направиш нещо

70.   Ами реално не могат да го съдят за педофилия, защото ти си на 14, смисъл не си пълнолетна, но не си и малолетна. Според мен бъди с някой, който да е макс на 18-19 години. Представи си, когато си на 25 ще ходиш с близо 40 годишен човек. А и човек на неговата възраст би трябвало да иска да има деца, което за теб е невъзможно. Аз на твое място бих бягала от него (въпреки, че не бих тръгнала да излизам с някой над 20, дори приятелски), но ако все пак толкова много го искаш в живота си, имай си го като приятел.
момиче, 14

71.   Момичета, които сте по на 14-17, разберете, че мъже по на 25-30 (или по - големи) години се бутат при вас, просто защото са неспособни да си хванат приятелка от тяхната възрастова друпа.
Защото вие все още сте доста добродушни, доста лесно сговорчиви, все още не сте толкова критични, по - лесно се впечатлявате, настроени сте по - романтично, не толкова реалистично. Докато по - порасналите момичета вече не са баш така и затова тези мъже, които не се успяли с връстничка се обръщат към вас. Защото с вас по - лесно се общува както вече обясних.

Те на вас ви изглеждат като принцове, но всъщност са си едни лузъри, които е по - добре да отбягвате и да се оглеждате за момчета на вашата възраст или 2-3 години по - големи най - много.

Тези неща ви ги казвам, защото съм на ваша страна, но в крайна сметка вие си решават какво искате и с кого искате да сте.

72.   Ще припадна....

73.   Аз съм на почти 16 (другия месец ги правя), а приятеля ми е на 21.. Държи се много добре с мен и винаги се поставя на моето положение. Девствена съм и не съм готова още да загубя девственоста си.. приятеля ми е напълно наясно с това и нито веднъж не ме е карал на сила да го правим или да го задоволявам... сещате се за какво говоря ;д

74.   Щом на обществено място не изпитва никакви чувства към теб сигурно просто иска да те вкара в леглото, така да се изразя и когато го направи, след ще те зареже и ако е първата ти връзка ще те съсипе така. Според мен това което правиш е много нередно.

75.   Имам приятел на 39, който минала година се ожени за гаджето му на 24. Те тръгнаха преди 10 години като тя беше на 14, той на 29. Всичко си е до човека. Важното е да се чувстваш щастлива :)

76.   При навършени 14 години не се води педофилство. Не ги слушай горните коментари, аз поне го знам от сигурен източник, че възрастта е 14, не 16, пък и голяма работа, че имала връзка с по-голям. Моите родители имат 10 години разлика, а аз като бях на 18 бях с мъж на 37 години. Приемете, че има и такива връзки и хората се обичат. ;) По-добре с голям, отколкото с келеш на моите години, който да ме разиграва, този филм вече съм го гледала.
Ж19

77.   Прочетох доста коментари - " любовта няма години"... Така де, то и затвора е само сграда ;)

Колкото до връзката ви - ЗАРЕЖИ ГО!
той иска само да се възползва от теб!

51-59 от 59