Споделена история от Тинейджърски

Съсипах най-прекрасното момче
Здравейте всички,
Аз съм момиче на 17 години от София.
Моята история е следната...
Произхождам от нормално семейство с добри разбирания. Наскоро се запознах с едно момче и много го харесах. Беше толкова мил и нежен. Изкарвахме си страхотно. Но една вечер излязох на купон с приятели, бяхме в дискотека. Запознах се с много хора. Танцувах и се забавлявах. И така започва грешката ми.. До мен се приближи един мъж. На около 25 години мисля. Предложи ми секс - отказах му. След близо час се върна при мен и ми предложи 3 000 лева, за да го направим. Първоначално се дърпах и не исках, но той умело настояваше, и тогава прокара ръка по бедрото ми. Почувствах изтръпване и удоволствие, което не бях чувствала преди.. И той отново ми предложи - този път приех.. Не знам какво ми стана, но тази вечер изпитах уникално удоволствие..! Даде ми парите и си тръгнах. Сега ми е адски гадно, че прецаках така едно добро момче, а освен това се чувствам като проститутка.. Кажете какво да правяя ??????? :(

Коментари

1.   И на мен да ми дадат 3 бона и да ме барнат за баджака и аз ще почувствам изтръпване и екстаз Боже, боже не искате да признаете за какви се мислете,да точно такива сте......не се ослушвайте да... даааа вие ..да! Момче на 18
InCoGnItOr

2.   Като за начало можеш да спреш да гледаш филми.

3.   Ако въпросното "прекрасно момче" не знае за случая, просто отиди при него, и си карай с него. Забрави за случая с мъжа, освен ако наистина не искаш да си проститутка. Това, че си го направила, не те прави проститутка, но ако продължиш с това, ще бъдеш такава.
Моя съвет е, ако твоето момче не знае за това, да му сложиш кръста.

И още нещо, щом съжаляваш и те мъчи съвестта, тая работа с проституцията не е за теб.Лошото е, че си взела пари, което по някакъв начин те обвързва енергийно с този мъж. Най-доброто според мене е, да го забравиш. Пито - платено. Забрави за това. Дори и да не останеш с това момче, съветвам те да не повтаряш повече това нещо с мъжа, ще съсипеш живота си.

4.   Ми харчи си паричките, все пак си си ги заработила :D
А момчето по-добре го остави, ама не му казвай истинската причина ;)

M 22

5.   Похарчи парите заедно с момчета...вЕрвай ми, ще ти прости !

6.   Hе си го прецакала, все пак той ги е предложил, не си мисли, че му е за първи път ;)

7.   Грешката си е грешка! Последиците налице, връщане назад няма, има възможност да вземемш поука и да не повтаряш извършеното

8.   Cама си си виновна

9.   Ми, че ти си. Как може да си толкова куха, незнам. Нямам думи.

10.   Харчи си парите и не се чувствай проститутка, ти си си такава!!!

Много поздрави на софия и най вече на Богдана к*рвата.

11.   Съсипала си себе си! За това момче е далеч по-здравословно да стои настрана от теб! Не ти вярвам за парите... Защо ще ти дават лева /три хиляди-хе-хе/, като могат да те имат безплатно! Поредният тъп курволяк!

12.   А може и наистина да си проститутка по природа,това си е призвание и далеч не всички жени са такива.Пък и казваш,че си изпитала уникално удоволствие.В такъв случай смело се хвърляй-ще имаш уникалната възможност да правиш нещо приятно и отгоре на всичко да ти плащат за това.

13.   Хахахаа! Да бе да, 3 бона за едно ебане! Ще ти се да има такива балъци!

14.   Айде пак същата куха история. Имаше я преди месеци. Умрял е някой да ви дава 3000 лв за чукане, като се пускате и от първи път за без пари.

15.   Авторката : Не съм писала история, за да лъжа!! Какво бих спечелила от това!?!?!? Дори и вие не можете да отговорите !! Стига сте казвали, че лъжа...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

16.   Защо пък точно 3000, можеше и 300, ааа много са и 30 да беше написала същата работа.....да не е било за 3 водки все пак....

17.   Не помисли ли за твоето момче ?!? Как ще се почувства ?

Егоистка.

1. Ти не го обичаш.
2. Щом не може да те задържи, значи твоето момче не е истински мъж.