Споделена история от Тинейджърски

Моля ви помогнете с телефона ми
Здравейте, надявам се да публикувате темата ми, защото не знам какво да правя и адски се притеснявам. Темата е свързана с телефонът ми. Та от няколко дни той забива много и не отваря приложения, но от днес започва да ми изписва надписи като "'За съжаление процесът android. process. media спря, ''системно пи', и изброява всичко на телефона което е спряло, като фейса, музиката и т, н. Моля някой има ли представа, какъв е проблема или телефона е за ремонт, ще съм благодарна за коментарите ви, и на админите. Телефонът е марка Huawei.

Коментари

1.   Според мен, трябва да водиш телефона на проверка защото на мен ми се случи същото и всички номера се изтриха и това не е никак малък проблем

2.   Ами рестартирай го, ако не се оправи правиш възстановяване на фабрични данни от настройките. Отиваш на настройки после резервни копия и връшане в... най-отдоло ще намериш тази опция

3.   Случи се същото с телефона на баща ми. Не можаха да го оправят и той си взе нов. Ако искаш го води в магазина на оператора ти и попитай някой служител за всеки случай. Но лично аз на твое място бих си взела нов, защото поправката няма да е евтина и резултатът не е сигурен.
Успех. (:

4.   Имаш проблем със софтуера просто се е бъгнал. Ако имаш вероятност свали си всичката информация на компютъра или нещо друго и го занеси на ремонт. Казвам ти да си свалиш информацията щото като ти преинсталират софтуера и всичко изчезва.

5.   От авторката:
Не мога да си взема нов, този ми е на два месеца, няма как да си го позволим, а още е в гаранция телефона. А аз говорих с момче от офиса на глобул, и той каза, че телефона е за преинсталиране.

6.   щом е в гаранция няма какво да чакаш успех!
моят дава същото, но вече не е в гаранция!

7.   Да ти имам и проблема момиченце, няма да умреш един ден ако си без смартфон, а ходиш с по обикновен телефон! Е за тва на децата не трябва да им се вземат скъпи телефони, защото може да ги счупите или повредите и после поправката ви излиза колкото един нов. Преди време минавам покрай училището си и едно момченце 2 или 3 клас се връща с майка си, защото не си намира телефона и неговото другарче му го подава. Докато тичали в голямото междучасие по двора телефонът паднал от джоба, дисплея му счупен и не става за нищо. Беше някакво Леново.

8.   Абсолютно същото и при моя и го водихме на ремонт и те казаха че тези марки са така през 3, 4 месеца се скапват е моя издържа повече де даже и клавиатурната не му работеше и СЕГА ПАК много е бавен. Съветвам те ако ти е под гаранция да отидете и да ви го преинсталират но ПАК ЩЕ СТАНЕ СЪЩОТО на мен тези дни ще ми взимат нов...

9.   Абсолютно същото и при моя и го водихме на ремонт и те казаха че тези марки са така през 3, 4 месеца се скапват е моя издържа повече де даже и клавиатурната не му работеше и СЕГА ПАК много е бавен. Съветвам те ако ти е под гаранция да отидете и да ви го преинсталират но ПАК ЩЕ СТАНЕ СЪЩОТО на мен тези дни ще ми взимат нов...

10.   Аз мисля че номер 7 проувеличава.. Момичето иска савет а не приказки и истории ебахти хората от нищо не разбират пффф.

А колкото до авторката мога да кажа че и с моят телефон
беше така, но бащами го занесе на ремонт и се оправи, но всичко
бе истрито УСПЕХ... :)

11.   Номер 10, първо се научи да пишеш и тогава коментирай! Пише се преувеличава съвет, изтрито, баща ми, а не проувеличава, савет, бащами, истрито. Явно от толкова взиране в телефона не ти е остало време да се ограмотиш. И да на мнение съм, че не е редно децата да имат по -скъпи телефони от родителите си, именнно, защото не могат да ги пазят. Какво е това 10 годишна пикла да ми се фука с последен модел телефон купен с последните пари на майка и, докато жената ходи с модел от преди 7 години и то обикновен! Къде дават така а?

15.   Имам следния проблем. Системен пи спря на ASUS ZENFONE GO ZB 500. Опитах със рестарт няколко пъти, свалих батерията и не става. Моля за съвет. Благодаря предварително. 569

17.   Отиди в "Памет" и изчисти системният кеш, ако не се оправи изтегли от Плей маркета някоя антивирусна и сканирай и почисти! После деинсталирай антивирусната да не ти бави телефона, ако и след това не се оправи го носи на сервиз!

19.   когато искам да върна фабричните настройки на телефона ми дава настройки спря

21.   И моят е така пробвах какво ли не и не става нищо

22.   аз съм с 2 телефона WIKO WIKO LENNY и WIKO ROBBY работят чудесно но 1вия е стар и е нормално да ми забива, ама работи добре нямам оплакване за двата като цяло

23.   При мен беше същото. Даваше постоянно грешки на всичко, реших да го изключа и след 1 час да го включа и до там. Андроида му беше свършил. Целия телефон ми смениха.