Споделена история от Тинейджърски

Защо се получи така?
Здравейте, момиче съм и съм на 15. Реших да споделя моя проблем с вас, за да дадете вашето мнение.
Запознах се преди време с едно момче (да уточня той е на 17)започнахме от нищото, не се познавахме въобще! След доста мили съобщения(в продължение на почти месец).. решихме да излезем, защото беше доста настоятелен. Видяхме се, наистина срещата беше доста приятна... говорихме си, държеше ме за ръка от време на време, прегръщаше ме, споделяше ми много лични неща, нищо лошо не стана! Все пак той беше на 17 и в главата му повечето мисли бяха за секс, той не ми говореше за такива неща, радваше се какво момиче съм на тези години. След 2 дни заминаваше на море с приятели, каза ми че ще ми пише, обясни ми че няма да има време, но намери ли ще ми пише. Минаха се няколко дни от както замина, но не получих нищо от него.... Докато той беше на море, излязох с една моя приятелка, през цялото време докато беше на море си беше писал за нея, сякаш всичко което стана не се е случвало... От тогава когато излязохме минаха около 2 седмици и половина...
Накарах днес приятелката ми да излезе с него(тя не знаеше за случилото се и че въобще го познавам)понеже той настояваше... Излязоха, нямаше нищо общо с нашата среща, нямаше прегръдки и всичко друго. Същата вечер той й писа! Какво се случи не знам... Той забрави че съществувам
Повечето хора ми казват че е така защото не съм от момичетата(ку*ви на 14-15), които да му пуснат! Доколкото момичето "приятелката ми" е нещо такова... Какво да правя и аз не знам.
Бих искала да чуя съветите и мненията ви!
П. С Знам, че ще има упреци за годините ми и за историята, но явно така е трябвало да се случи.... Помогнете ми.

Коментари

1.   Абеее момиче, ти някаква друга работа имаш ли си освен само за момчета да мислиш? Не виждаш ли че той използва момичетата и толкова? Аз също харесвам едно такова момче но никога не бих станала една от бройките му. Страшно наивни и доверчиви сте почти всички момичета в днешно време.

Ж15

2.   Какво да направиш? Оставяй го, да е жив и здрав и да се вижда с приятелката ти. Не можеш нищо да направиш, няма как да го накараш да имате нещо или да те харесва. Щом той така е преценил, това е. Не се намесвай в отношенията им, защото рискуваш да стане много грозно и да изгубиш приятелката си, ще се заплете някоя интрига и до там. Такова момче не заслужава вниманието ти. Лесно ми е да го кажа, не съм на твое място, но съм убедена в думите си. Ако той искаше да е с теб, щеше да ти го покаже и да направи нещо по въпроса. Щом не прави, значи няма никакви сериозни намерения, може да му е приятно с теб, но ти ще се задоволиш ли само с това?