Споделена история от Тинейджърски

Искам да си го върна !
Здравейте.. Аз искам да ви разкажа на кратко за моята мъка, която е 1-2 седмици. Ходих с моя приятел 5 месеца и всичко беше прекрасно. Имах чувството, че би ми подарил света. Знам, че винаги беше до мен за всичко и ми показваше по толкова много начини, че наистина държи на мен.

Изведнъж обаче всичко рухна.. спряхме да се чуваме толкова често.Т ой не намираше никакво време за мен, виждахме се много рядко. В един момент реших да спра да му звъня да видя дали той ще се сети.. ии 3 дена нито звънна, нито писа ..нищо. Когато аз му звъннах накрая той излиза с оправданието, че сега завършва, че му е много тежък период, че има ужасно много изпити и той незнаел защо точно се чувства така и т.н.

Той реши да се разделим временно и се надявал това да помогне. Но аз се побърквам..искам постоянно да съм с него. Не мога така да не знам къде е..дали мисли за мен :( не мога много ми е тежко без него ..Моля дайте ми съвет

Коментари

1.   Ами опитай се да го разбереш. Може и да иска да учи повечко, за да завърши с добър успех. Изчакай да те потърси той.

2.   Bиж сигурно повече не иска да сте заедно или просто иска да си далече и после да се чустваш виновна абе искам да кажа че иска да си му в краката

3.   Еми явно не си момичето за него, щом се е отдръпнал. Остави го, няма смисъл. Много е грешно да притискаш някой, ако той те иска ще те потърси, изпитите не могат да му попречат да е с теб, това е оправдание.. Явно няма смелост да ти го каже в очите...

4.   И аз си мисля същото, като номер 3. Ако момчето беше влюбено, щеше да намери 10 минутки време да ти се обади. Въпрос на желание, не на възможност. Не зная какво да те посъветвам. Представям си колко ти е тежко. Бих те прегърнала като твоя майка и бих ти казала, че почти всички хора преживяват това, страдат, но намират сили да го превъзмогнат. Колкото и да не ти се вярва сега (нормално е), пак ще се влюбиш и пак ще бъдеш щастлива. Желая ти го от сърце.

5.   Когато дойдат изпитите всичко друго те разсейва. Може би това е проблемът наистина. Ако обаче го зарежеш точно сега и ако те обича 6те бъде много нещастен и няма да може да се съсредоточи върху ученето. Всичко ще му се съсипе. Изчакай да свършат изпитите! Ако още не ти обръща внимание зна4и край!

6.   Когато се влюбиш в някого има една искра, подтикваща всеки да опознае другия. Но този момент отминава и тогава идва периодът на доверие... но понякога става така че ти още си на първо ниво (опознаване), а той на доверие. Не сте деца имайте си повече доверие един на друг. И помни, че все пак от тези няколко седмици зависи животът му.

7.   Съгласна съм, че изпитите са важни, но когато искаш да бъдеш със някой и го цениш просто няма пречки. В такива случей нещата се комбинират ... Никой не е казал че ще е лесно, но се полага усилие, а той просто се е отказъл. Остави го не те заслужава - има по - добри от него!

8.   Много ви благодаря на всички за съветите,но вече всичко свърши.Той си е намерил друга,това е била причината за отдалечаването :) Ноо живота продължава, нали така? :)