Споделена история от Тинейджърски

Не може да проникне
Здравейте! Искам да споделя една много мъчителна случка.С приятеля ми сме вече почти 9 месеца заедно! Много се обичаме,но като дойде оня момент... и всичко се обърква. Понеже аз съм на 15 а той на 18 реших да си направя сефтето с него. На него също му беше за първи път и стана много гадно. Възбуди ме, аз него също, но неможа да проникне ,защото много ме болеше. Опитахме втори път. Отвори ме с пръсти и след това опита, но пак не стана. Какво да правим и как да се справим? Моля помагайте, как да намаля болката и всичко да се получи?

Коментари

1.   Миличка, и при мен беше същото, аз бях даже на 18 и въпреки това всеки опит за полов контакт с момче се проваляше - опитах с двама, но както казваш - ужасни болки и никаква надежда за проникване, въпреки възбудата, предразполагането, гелове и тям подобни. Бях се отчаяла, мислех си, че нещо не ми е наред, че няма да мога да водя нормален полов живот.

Но после започнах връзка с друг мъж, с много притеснения и страхове реших да му се отдам и... просто стана, прониква в мен съвсем нормално /е, разбира се, имаше присъщите за девството болки, но не както предишните пъти/.

Не съм се консултирала с лекар, не съм се опитвала да разбера, защо е станало така - сигурна съм, че не зависи от размера на пениса - лично за себе си, аз отдавам това на психическата нагласа и готовност. Вероятно в първите опити, само съм си мислела, че съм готова за секс с тези мъже, а тялото ми е било на друго мнение.

2.   Между мен и приятеля ми се получи същото... първия път не стана.. починахме си малко(15 мин.) след това опитахме пак.. много ме болеше но изтърпях.. после се поотпуснах и проникването стана без болки... следващите пъти ме боолеше само в началото докато проникваше (3 - 4 сек.).. свиква се.. но това е , трябва да се отпуснешш.. иначе никога няма да успееш... Дано съм ти помогнала... Успех!!!

3.   Споко маце и при мене беше така 1-път не 2-не 3-да.Верно болката беше доста ама накрая стана.Малко по малко.Всичко с времето си.

4.   Мила, при мен също беше така. 1-вия не стана, 2-рия не стана и чак на третия стана. Да, болеше много, но се опитай да не мислиш за болката и си представяй колко ще ти е по-хубаво без нея. Аз така направих и ми помогна.
Успех ;)

5.   Така е

6.   Веднъж четох, че ако тичате девствената ципа се растягала един вид и не боли толкова много. Тъй като това са мусколи. Ако тренирате няма да имате този проблем. Успех :))