Споделена история от Тинейджърски

Не заслужавам това момиче
И така. И двамата сме на 18 години и ходим вече малко повече от година. Тя ми допада страшно много. Красива е, добра е, винаги е усмихната и т. н. През тази една година тя направи много за мен:Ако не беше тя, сигурно нямаше да успея да завърша 11 клас - щяха да ме оставят на поправка по математика и история и не само. Освен че ми помагаше много във ученето (разясняваше ми всичко, което не можех да разбера), тя ми подсказваше по телефона на контролните, когато това беше възможно (тя е от съседния клас). Между другото тя се справя и много добре в училище – завърши с 5, 20. Помогна ми и за друго: Аз съм с наднормено тегло и имам високо кръвно. Бях 120 кг и за 5 месеца свалих 15 със нейна помощ. Ходих да бягам сутрин заедно с нея, а и тя ми готвеше здравословно. Не на последно място беше моралната подкрепа от нейна страна. Живея сам на квартира в града, където уча. Тя живее във въпросния град и прекарва доста време при мен в квартирата.
Ще ме попитате какво съм направил аз за нея ли: ами нищо хубаво. Правим секс редовно.
Тя ми прави свирки и ми позволява да свършвам в устата и, но тя не получава аналогичното от мен и ми повтаря постоянно, че няма проблем за това. Освен това ям чесън в нейно присъствие, след което я целувам, пърдя пред нея, а тя постоянно ми повтаря колко ме обича. Винаги прави това, което аз и кажа по принцип. Честно казано не знам какво вижда в мен: не съм красив, не съм и богат (нейното семейство е по добре финансово от моето).
Миналата седмица и изневерих, след което осъзнах всичко това, стана ми гузно и вчера и казах какво съм направил и казах, че съжалявам. Нейният отговор беше:
Няма нищо, моето момче, на всеки може да се случи.

Но ми каза, че тя не ми е изневерявала. И и вярвам напълно. Не е за вярване как реагира на това. Дали да не скъсам с нея? Просто исках да се изповядам, тъй като чувствам вина.

Коментари

1.   Това е измислена история! Няма такава проста жена! Как може тя да прави всичко за теб, а ти в замяна нищо да не й даваш. Но ако все пак историята не е измислена, тогава се моля това момиче да се осъзнае бързо и да те напусне, защото ти наистина не я заслужаваш!!!

2.   Ти не заслужаваш никое момиче, особено нея. Радвам се, че моят приятел не е такъв като теб. Остави я, дай и шанс да си намери по-добър.

Ж17

3.   Както се казва, 'прекалено е хубаво, за да е истина'.
П.П: Тази история е 100% измислица, недейте да се вързвате.

4.   За измислици има раздел Измислени истории , ако не знаеш! ~~~kalimera~~~

5.   Тва за чесъна и другите недостатъци не е проблем.. Но да й ИЗНЕВЕРИШ ?!!! Не стига, че ти търпи простащината ( която някои не биха я търпяли) ами и не я оценяваш ;х Ти си луд - търпи те, прощава ти... а ти накрая искаш да късате ??? Ако има проблем тя ще скъса с теб.. защо трябва да я нараняваш, още повече, че с нищо не го е заслужила.. Ти си тотално изперкал за мен !

6.   Ти си глупак !!! Майната ти !!
М14

7.   Наистина не я заслужаваш пич де да бях такъв щастливец аз да имах такова момиче до себе си никога не бих я наранил никога защото такива момичета заслужават много щастие и любов

8.   И след това се събуди ..

9.   И двамата сте яко прости..
Но е ясно,че е измислена историята :дд

11.   Няма да се изненадам , ако е истинска историята.. простотията е навсякъде!

13.   Сигурен ли си, че не е пила преди да се срещнете?

99% измислена история.
И заради единия процент, ако не е измислена то тогава я остави. Трябва да намери мноого по-добро нещо от теб. Всички хора пърдят, ноо... ти си изтъкваш недостатъците прекалено много и си личи просто че е наистина измислено всичко. Отделно, че тя прави всичко за теб и дори на изневярата не е реагирала - упс, грешка, 100% измислица.

14.   Да не описваш идеалата жена, мой човек :D?

15.   И като се събудиш.. краката ти отвити, както се казва :D Ако историята е истинска, не мога да повярвам, че има такива хора. То бива, бива простотия, ама чак пък толкова, явно границите се разширяват все повече. Ами да, не я заслужаваш. Това, което правиш аз лично не бих го търпяла не 1 година, ами и 1 седмица. Пък за изневярата съвсем. Момичето или е лудо и сляпо влюбено в теб, или е някоя мазохистка, която иска да ти угажда постоянно и да не получава нищо в замяна. И да, правилно мислиш дали да не я зарежеш. Ще й направиш огромна услуга, поне да срещне някой, който да не пърди на масата..

16.   Събуди се!Все още не съществува такова момиче,с което ще се държиш като простак и тя да ти казва,че те обича или пък да ти прости изневяра с такива думи.

18.   Аз само мога да си мечтая за такова момиче. Не късай с нея никога тя те обича истински, а не заради парите, мусколите колите или другите глупости

19.   Баща ми пърди на масата, но вече 58 годишен човечец какво да го правиш...

Но едно не разбрах. Защо за бога пишеш това след като не може никакъв съвет да си даде освен някой да те упреква.

20.   Ти нямаш приятелка, а истински ангел! Ако с мен някой се държи така, както се държиш с нея... направо тъжно ще му стане! Просто не знаеш какво съкровище имаш и май ще осъзнаеш едва когато я загубиш. За това не знам какво да ти кажа, освен сериозно да преосмислиш поведението си спрямо нея, защото дори на ангелите понякога им писва, а тогава ти ще си най-губещия от цялата история.

21.   От автора: Взех решение да не късам с нея, а да се променя. Дължа го както на нея, така и на всички около мен, с които се отнасях отвратително. Когато и съобщих, че съм и изневерил, тя нито изглеждаше разстроена, нито ядосана. Това нямаше абсолютно никакви последствия (Дори правихме секс след това). След нейната реакция, на тази новина, просто изведнъж осъзнах какъв човек съм всъщност. И като поразмислих над това малко по-късно, ми се изясни какво търпи тя покрай мен. Как не съм осъзнавал всичко това до този момент, не знам. Всички вие сте прави. Вярно е, че свиня като мен не заслужава такова момиче като нея и, може би, постъпвам егоистично като не я оставям. След като я попитах каква е причината още да е с мен, след всичко това, тя ми каза, че ме обича напълно безрезервно и, независимо какво правя, тя ще е до мен, стига аз да искам. След тези нейни думи аз се просълзих. Дадох и обещание, че ще се променя и вече работя по въпроса. Но сега чувството ми за вина е още по-силно. И не мога да спя нощно време. Предложете ми начин да и се реванширам! Благодаря предварително!

22.   Според мен е измислена история.. но все пак ако е истинска искам да кажа, че и двамата сте изключително плиткоумни... тя защото те търпи.. а ти защото си й изневил при положение, че тя е направила всичко за теб...

MJ