Споделена история от Тинейджърски

Сложно е...
здравейте
Аз съм 16 годишно мимиче. Моята история е малко объркана..
В училище видях едно момче Н.М. което ми направи впечетление..може да се каже че хлътнах много по него..

На скоро преди седмица и половина горе доло..се лучи инцидент с мой приятел Т. който беше водещ на едно тържество..госпжата понеже знаеше че със Т. сме много близки ме помоли да взема неговия сценарий..Аз приех въпреки че тържеството беше на другия ден..

Сутринта имахме репетиция и разбрах че един от водещите е този Н.М в който бях хлътнала..целият си ден прекарах с него..Вечерта на генералната репетиция дойде и другия водещ П.Г. запознах се и с него..и той ми хареса наистина много ..тогава спрях да обръщам внимание на Н.М.. П.Г. ме караше да се смея..Говорихме си постоянно..докато с Н.М си хвърляхме някоя друга усмивка.

Вечерта след тържествто веднага се заех да намеря скайпа на П.Г...намерих го но не си писахме..на другия ден нещо трябваше да говорим и аз му писах ..ии от там се почна един разговор..той ме попита дали искам да излезем и се съгласих..излязохме и тръгнахме..поговрихме си с него че няма място за увъртане...харесвахе се и то си личеше..

И сега идват двата тъпи роблема..
1-не си говорим когато излизаме ..когато се виждаме в училище..в смисъл говорим си..смеем се..прегръшаме се целуваме се.. но през повечето време мълчим и се гледаме..Чувала съм че мълчаливата любов е най-сладка..но това не ме оспокоява много..

2-ят проблем е че се сещам доста често за момчето Н.М за което стана на въпрос в началото...А те са много добри приятели и са в един клас...
момчетата от класът ми само ми се подиграват за П.Г.. ноо си мисля че е от яд..защото аз съм си много добра приятелка със тях..а от година не ме бяха виждали с момче..

Момичетата само ми говорат че са видяли П.Г. някъде си..с някви момичета..постоянно ми говорят за него..днес например не се видяхмв в голямото..а той ми каза че ще дойде до мен да ме види..Ииииии веднага почнаха да ми говорят че той си бил в стаята и някви такива..Според мен е нормално той да си има приятели момичета..Незнам всичко ми е толкова ОБЪРКАНО..

А това мълчание..ме кара да си мисля че той не иска да е смен..че не си намираме общи теми за разговор..че просто няма какво да правим докато сме заедно..чеее не му е интересно да е с мен.. а и дали не избързахме...

Може би това е поредната тиий история но наистина незная какво да правя..Всеки път и за всичко се набутвам във сложни истории..надявам се да дадете някакъв савет.. какъвто и да е

Коментари

1.   Eхе...Момиче по-спокойно го раздавай.И винаги има за какво да си говориш с определена личност в това съм се убедила : )))

2.   Ем незнам какъв съвет да ти дам ..освен да поговориш с него по този въпрос(мълчанието) ... и аз бях така в началото с моя приятел.. се си мълчахме.. и не защото нямахме общи теми,а защото просто всичко стана много на бързо не се познавахме (както подразбирам и от твоята тема май нещата са се случили на бързо).. но след един кратък разговор всичко се оправи.. и се отпъснахме един пред друг.. и сега вече половин година сме заедно..!Просто му обясни,че тва мълчание те притесня..кажи му кво ти говорят твоите приятелки..без да намекваш по някъв начин,че ти пречи да си има приятелки(момичета)!И престани да мислиш за другото момче..ако ти пука наистина за твоето момче...ако не се получава здраве да е...ще има още много!

Дано намериш начин да решиш проблема си!Късмет..