Споделена история от Тинейджърски

Объркана съм жестоко
Здравейте на всички :)
Историята ми е дълга, но ще ви я разкажа на кратко..
Момиче съм и съм тинейджърка запознах се с човек голям, колкото баща ми.. наложи се да останем за малко сами и той започна да ми говор всякакви неща... че мога винаги да разчитам на него, че от него ще намеря само полза, че нищо няма да загубя... че с него мога да си говоря на каквото тема си поискам, че винаги мога да го търся за съвети... (замая ми главата жестоко)...
аз му казах, че не искам да правя с*кс с него и той каза че няма никакъв проблем, че никога няма да ме накара да правя нещо което не искам..
Има семейство, но си има и любовници...
Може да има всяка една жена, която пожелае и го прави... започва да флиртува с всяка една, която му обърне поне някакво внимание, а той наистина е уникален ( говоря за визия )
той каза, че няма да ме търся и няма да ме притеснява..
тъъ въпроса ми е, да му звънна ли да се видим и просто да си поговорим или изобщо да не го търся...

Коментари

1.   Не го търси. След като може да има всяка жена защото е „уникален" както казваш, то тогава вниманието му нчма да е само за теб а и за още няколко жени. И любовници си има, и семейство... Не ти трябва, само проблеми с него ще намериш. Намери си по-обикновено момче и не се занимавай с такива. Женен мъж е равен на проблем, не го казвам от опит а защото го знам.

2.   Недей да му звъниш!!! Имам приятелка, която се влюби в един такъв преди година, той замина за чужбина 1 месец след като се запознаха и тя до днес си пати!

Те всъщност и не са правили нищо, но намеренията му според мен са били ясни.

Човек на възрастта на баща ти няма какво да прави с теб, едва ли би се хванал с толкова по-млада от него, иска само секс.

Момиче, 15

4.   Еми стръвта е хвърлена, остава да налапаш кукичката...
Помисли си ТИ какво търсиш. Ако е малко секс, кратко вълнуващо общуване и да събереш малко опит - давай! Но за сериозна връзка, семейство, такива неща - забрави. И любовница да му станеш, и жена дори - той ще продължава да се зарибява с други. На него винаги ще му е добре, но на теб?

5.   Щом си объркана както казваш, той ще си вземи това което иска от теб.... объкаността на една жена я прави още по лесна...!

6.   Откъдето и да го погледнеш, идеята да имаш контакт с него не е добра. Първо, женен, второ, на възрастта на баща ти, трето, има си любовниЦИ? ! Сама казваш, че ти е замаял главата, никак не е трудно за един мъж с опит и чар да влезе под кожата на едно малко момиче. Недей се забърква в нещо подобно, няма как да излезе ниииищо хубаво. Замисли се, казвал ти, че можеш винаги да разчиташ на него, че ще намериш полза и т. н., това хубаво, а според теб той какво ще иска да получи? Каква полза ще има от теб? От една тинейджърка.. не е трудно да се сети човек ;)

7.   Щом си има семейство за какво ще го търсиш? Побъбри си със свободни мъже.

8.   не, забрави го. сама казваш, че има жена, любовници, явно му е навик да пробва чара си и да пуска въдици наред, а която клъвне :-) сама казваш, че флиртува наляво и надясно. не ти трябва такъв човек, да не коментирам разликата в годините и мирогледа :-)
Ж43

9.   Миличка, свършиха ли се момчетата на твоите години, че си тръгнала да се занимаваш с мъже, при това женени? А и сама го казваш, той е такъв с всяка, която му обърне внимание, т.е. класически женкар, който ползва жените само за забавление. Е, ти искаш ли да си поредната му играчка? Единственото, което ще получиш накрая е разбито сърце и лоши спомени. За това недей! Не си причинявай това!

10.   Ограничи контактите си с него и недей да го търсиш повече!!!