Споделена история от Тинейджърски

Преличам на дете
Скоро ще правя 18 години, момиче съм, но все още преличам на дете. Не съм от най-високите, към 167 съм, 47 килограма. Проблема е, че в лице съм като 12 годишна. Чувствам се зле от този факт. Би трябвало да се радвам, че изглеждам млада, но пред другите момичета, аз изглеждам малка прекалено. Факта, че съм толкова ниска ме прави да изглеждам още по-малка. Реших и си купих едни платформи малко да издължа краката и излязох с тях, мога да ходя, не се кривя, обляках се да си отива по стил, но като вървях по улицата дочух неща от сорта ''оф тея деца по на 13-14 години се правят на големи, виж я тая малката с тея токове'' и ми стана много неприятно, спрях да ги нося. Онзи ден ходих да си купувам нови дрехи и пробвах по-мадамски така да се каже, полички разни, абе по-кифленски така да се каже. Изглеждах смешно, точно като дете сложило дрехите на кака си. Затова си ходя като тийн, смъкнатите дънки, разпуснатите блузи, и моите съученички ми се смеят, че те в лице изглеждат като жени по на 20, издължени, с оформени ръце, тяло, токове им отиват. Винаги си оправям косата да е с хубава прическа, грим слагам, но така и не си отговарям на годините. Хората ми викат радвай се, да и като ида на дискотека и ми викат, че не пускали 14 годишни.. пълен ужас. Мъжете не се заглеждат в мен, а някакви пишлигари по на 12. Какво да направя, за да започна и аз да преличам на жена, а не на детенце?

Коментари

1.   Порасни първо на акъл...

2.   Обличай се по-стилно, друго не можеш да направиш. Това е ген, не го избираш ти, както се казва това ти е дадено отгоре, може леко да се измениш в близките 2-3 години, докато все още растеж.
И аз младея, никой не ми дава реалните години.

3.   Обличай се по-стилно, друго не можеш да направиш. Това е ген, не го избираш ти, както се казва това ти е дадено отгоре, може леко да се измениш в близките 2-3 години, докато все още растеж.
И аз младея, никой не ми дава реалните години.

6.   Да, наистина - има голяма прЕлика...

Като навършиш 18 можеш да избиеш рибата като се снимаш в тийн-порно филми, където играеш ролята на малолетна :)

7.   Да изглеждаш млад е доста различно от това да изглеждаш като дете. Има време, още 5 - 7 години минимум за да заприличаш на жена.

8.   Не си ниска, нормален ръст си.
ПП: Харесвам момичета с детинско излъчване. :) Не, не съм педофил!

9.   http://www.wikihow.com/Use-Makeup-to-Look-Older
Ако си добра по английски погледни този линк, може би трябва да си подбереш и грима. Ако не стане по никакъв начин се опитай да приемеш, че си по-младолика. И аз без грим не изглеждам на възрастта си.

10.   A защо се оглеждаш в другите? Това го правят слабите хора - да се оглеждат в другите и да търсят тяхното одобрение. Ти си това, което си - радвай се. Много хора биха искали да са деца сега...

11.   За жалост първото нещо, което ми направи впечатление, не беше проблемът ти, а фрапиращите правописни грешки. Не искам да те нападам, но е много жалко 18-годишен човек да пише "прЕличам", съветвам те да се ограмотиш малко повече.
Иначе, нека да ти се смеят твоите съученички колкото си искат. Когато станат на 30 ще са сбабичосани, а ти ще изглеждаш на 22-23 :) Аз лично винаги съм изглеждала дори по-голяма от възрастта си, а имам приятелка, която е на 25 и има страшно невинно детско излъчване и много миловидно личице, като на 15-годишна, за което винаги благородно съм й завиждала. Когато жените минат една определена възраст, дават мило и драго да изглеждат отново млади и свежи. Всеки иска това, което няма, но според мен наистина трябва да се радваш. Ако в действителност започнеш да носиш по-дамски дрехи, това ще ти помогне да изглеждаш по-голяма. Може би ти се виждаш смешно, а всъщност ти стоят добре, но просто да не си свикнала да се възприемаш така. Купи си изчистени и по-елегантни дрехи, някоя хубава рокля, високи обувки, нежни бижута и работата е готова. Ако ти се възприемаш като голяма, другите също ще го правят.

12.   Няма от какво да се притесняваш. Просто още не си намерила перфектното момче!

13.   Ще ти бъде по лесно да бъдеш по-голяма, като първо се научиш да пишеш. Майка ми е на 40 години, а аз на 16 и доста често са ни мислели за брат и сестра, така че спокойно. Като станеш възрастна ще изглеждаш по-млада и ще будиш завист у приятелките си. Горе главата, защото всеки се развива по-различен начин. ;)

14.   когато станеш на 40 всички ще ти завиждат, че изглеждаш по-млада

15.   Като за начало се научи да пишеш, другото е лесно. ;)

16.   Мила и аз бях като теб, никой не ми даваше годините. Като бях на 18 веднъж чух по мой адрес приказки от типа "Абе, къде е тръгнала тази 12 годишната... " и адски много се дразнех, че никой не ме взимаше на сериозно. Обаче сега съм на 32 и да знаеш колко се радвам, че никой не ми дава повече от 23-24 години! И даже си умирам да шокирам хората като има кажа истинската си възраст! За това не се тревожи, това, което те дразни в момента ще те радва някой ден.

17.   14, ами ако продължи да изглежда по същия начин - като дете, само че застаряващо и посбръчкано вече? !

19.   Като за начало си оправи правописа. Лично за мен не си толкова ниска, ръстът ти си е съвсем нормален! Не се притеснявай от това, че приличаш на дете, след време даже ще се радваш!

20.   Май не знаеш колко и 167, или просто всички около теб са ненормално високи. Аз съм 168-169 и от момичетата съм най - висока в класа... от приятелките ми също. За да не си помислите, че съм някоя 13 годишна, всъщност съм на 17.

21.   Аз съм същата и адски много се дразня от това! На 19 съм, а ми дават 15- 16, понякога 14! Умирам да изглеждам на 25 или поне на годините си, но не! И още повече се дразня, когато мъжете обръщат внимание на някакви 14- годишни пикленца, а мен не ме отразяват, затова се заклех, че ще бъда завинаги сама!
Приличам на детенце с цици и даже са ми казвали "доста си развита за годините си. "! Преди няколко дни бяхме с майка ми по магазините и все чувах от магазинерките "Ама, това момичеНЦЕТО ли ще го мери", " За момичеНЦЕТО ли е това" и накрая епичното "На колко годинКИ си? "! Не знам какви момичеНЦА и годинКИ ги гонят тия шматки, в крайна сметка не съм някакво ш*****о детенце!
Изобщо не ми пука, че някой ден съм щяла да изглеждам по- млада, проклинам го това!

Black Sabbath

22.   1. 67 си и си ниска? Аз съм 1. 60 и какво да кажа? Само мога да мечтая да съм колкото теб! Не се излагай, дори си доста висока. Приятелките ти да не са 1. 80 че да си ниска до тях? Не ми се вярва. Няма нищо лошо ако приличаш на дете... Ще дойде момент в който ще искаш да изглеждаш така, но няма как....

25.   Ти си луда. Радвай се, че имаш нежно детско лице. Мъжете си падат по жени с миловидно изражение... Виж Селена Гомез или турската актриса Берен Саат... и двете изглеждат малко детски в лице.. особено първата и са толкова красиви! Бъди благодарна на Бог, толкова жени се стараят чрез грим да изглеждат по- миловидни и сладки... а ти си го имаш.